Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie HIPP mišinukus

hipp combiotik mano mazyle isveme unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 13 rugpjūčio 2012 - 22:09
Pradėjom naudoti Hipp AR, prieš tai gėrė Aptamil AR, bet pradėjo tuštintis tik kas antrą dieną ir žaliai. Tai teko pakeisti, bet nuo Hipp vėl atpylinėja (nors jis skirtas atpylinėjantiems) daugiau bezda, tuštinimasis susitvarkė ir spalva graži. Tačiau dar vienas klaustukas, ligtais mažiau pasisotina g.gif jei duodu daugiau, atpila dar labiau, taigi nežinau ar vėl neteks pereiti prie Aptamil, tik jau paprasto ir kankintis su atpylinėjimais....
Atsakyti
Sveikos mamytes, mums dar tik 3 savaites, bet labai pradejo trukti pienuko. Pirma vaikeli maitinau HIPP, todel siam irgi nusprendziau pirkti butent sios firmos misinelius, tik pastebejau, kad praejus 10 metu pasikeite ir pakuotes ir pavadinimai ant ju, tad prasau patarimo.... Gal paaiskintumete man ar yra skirtumas tarp HIPP combiotic, HIPP organic ir kitu. Koki pasirinkti triju savaiciu kudikiui? Dekui..
Atsakyti
QUOTE(Milisa @ 2012 08 21, 15:52)
Sveikos mamytes, mums dar tik 3 savaites, bet labai pradejo trukti pienuko. Pirma vaikeli maitinau HIPP, todel siam irgi nusprendziau pirkti butent sios firmos misinelius, tik pastebejau, kad praejus 10 metu pasikeite ir pakuotes ir pavadinimai ant ju, tad prasau patarimo.... Gal paaiskintumete man ar yra skirtumas tarp HIPP combiotic, HIPP organic ir kitu. Koki pasirinkti triju savaiciu kudikiui? Dekui..


neskubėkit su mišinukais, nepraraskit pienuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milisa @ 2012 08 21, 15:52)
Sveikos mamytes, mums dar tik 3 savaites, bet labai pradejo trukti pienuko. Pirma vaikeli maitinau HIPP, todel siam irgi nusprendziau pirkti butent sios firmos misinelius, tik pastebejau, kad praejus 10 metu pasikeite ir pakuotes ir pavadinimai ant ju, tad prasau patarimo.... Gal paaiskintumete man ar yra skirtumas tarp HIPP combiotic, HIPP organic ir kitu. Koki pasirinkti triju savaiciu kudikiui? Dekui..


Mes nuo 2 savaičių valgom Hipp PRE. Iš pradžių bandėm Hipp 1, bet viduriukai užkietėjo, seselė patarė pabandyt PRE, nes juose nėra krakmolo. Nuo to laiko ir nekeičiam. Kuo skirias Organic nuo Combiotic nežinau, perkam Vokietijoj, vokiškai nesuprantu. Iš tiesų ir nesuku galvos, kokių parveža, tuos ir valgom, skirtumo nematau. Svarbu, kad būtų PRE.
Atsakyti
O kaip jūs ruošiate HIPP mišinukus? Ar taip ir darote kaip nurodyta?Įpilate 2/3 vandens ,o sudėjusios miltukus supilat likusį vandenį? Aš taip darau,bet nelabai suprantu kam taip reikia g.gif Ir dar man labai nepatogu,kad mišinukas tame maišelyje doh.gif Mes naudojam HIPP COMFORT 4u.gif Dar pradžioje nieko,bet kai mišinuko lieka nedaug,labai sunku iškrapštyti iš dugno doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astoldita: 27 rugpjūčio 2012 - 13:53
QUOTE(AVika @ 2012 08 17, 13:58)
Pradėjom naudoti Hipp AR, prieš tai gėrė Aptamil AR, bet pradėjo tuštintis tik kas antrą dieną ir žaliai. Tai teko pakeisti, bet nuo Hipp vėl atpylinėja (nors jis skirtas atpylinėjantiems) daugiau bezda, tuštinimasis susitvarkė ir spalva graži. Tačiau dar vienas klaustukas, ligtais mažiau pasisotina g.gif jei duodu daugiau, atpila dar labiau, taigi nežinau ar vėl neteks pereiti prie Aptamil, tik jau paprasto ir  kankintis su atpylinėjimais....


Na, ir mes pradėjom gerti HIPP AR. Atpila tikrai mažiau, daugiau purpsi, viduriai tokie lipnūs kaip mekonijus tik geltoni smile.gif Sutinku, kad mažiau pasisotina. Pavalgo ir, rodos, vėl valgyt nori. Bet aš jau pradedu manyti, kad labiau gerti nori, nei kad valgyt. Nes mišinukas gana tirštas. Tai palaukiu kiek laiko po valgio ir duodu arbatos ar vandens atsigerti ir alkis kažkaip dingsta.
HIPP AR skirtas atpylinėjintiems ir dažnai norintiems atsirūgti (mums tas labai aktualu, ypač atsirūgimai), tai galiu pasakyti, kad šias problemas mums šis mišinukas sutvarkė. Dabar net, mano didžiausiai nuostabai, pavalgęs užmigt sugeba net neatsirūgęs. Prieš tai vargdavo su tais atsirūgimais - per valandą kokia dvidešimt kartų reikdavo pakelt, kad atsirūgtų, o tai trukdo užmigt smile.gif Tad, manau, prie šio mišinuko ir apsistosim biggrin.gif
Tik tas kakas toks lipnus velniškai... g.gif
Atsakyti
LABAS 4u.gif
Mano mergaitė iš pradžių gėrė aptamil comfort, pūtė pilvuką.. Pabandžiau NAN bifidus, išbėrė, ir priėjom prie HIPP ORGANIC, viskas ok, kakoja į parą vieną kartą, bet kaip kada, kartą gerai, skystai, kitą kartą, pastenėdama, šiek tiek kietokai.. nebežinau ką ir daryti, keisti vėl, ar dar bandyti su šituo žaistis.. galvoju vietoj ORGANIC imti COMBIOTIK PRE, bet galvoju, kad vėl vaikui šokas, vėl kažkas naujo.. kol pripras.. pasimetus esu doh.gif
Atsakyti
mes geriam hipp organic.supilu visa canseni tada i 30 ml viena sayksteli ir suplaku.nediterluoju su tomis dalimis vandens
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norejau pasiteirauti gal kuriai nors buvo taip, kad pradejus naudoti misinuka Hipp Pre, vaikas tapo irzlus?ar gali nuo misinuko taip buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2012 10 01, 16:15)
Na, ir mes pradėjom gerti HIPP AR. Atpila tikrai mažiau, daugiau purpsi, viduriai tokie lipnūs kaip mekonijus tik geltoni smile.gif Sutinku, kad mažiau pasisotina. Pavalgo ir, rodos, vėl valgyt nori. Bet aš jau pradedu manyti, kad labiau gerti nori, nei kad valgyt. Nes mišinukas gana tirštas. Tai palaukiu kiek laiko po valgio ir duodu arbatos ar vandens atsigerti ir alkis kažkaip dingsta.
HIPP AR skirtas atpylinėjintiems ir dažnai norintiems atsirūgti (mums tas labai aktualu, ypač atsirūgimai), tai galiu pasakyti, kad šias problemas mums šis mišinukas sutvarkė. Dabar net, mano didžiausiai nuostabai, pavalgęs užmigt sugeba net neatsirūgęs. Prieš tai vargdavo su tais atsirūgimais - per valandą kokia dvidešimt kartų reikdavo pakelt, kad atsirūgtų, o tai trukdo užmigt smile.gif Tad, manau, prie šio mišinuko ir apsistosim biggrin.gif
Tik tas kakas toks lipnus velniškai...  g.gif



Svekos mamytes. O idomu kiek ilgai galima naudoti HIPP AR ? g.gif Mat ten parasyta jog jis yra mitybso reguliavimui, tai gal tik okimenesiuka.. Mano maziukas lb atpilinejo, isbandem daugivairiu varinatu sis misinukas tiko labiausiai.. Tik dabar mastau jeigu jis medicinines paskirties tai kei ligia ji galima naudot.. unsure.gif Gal yr amamyciu turinciu patirties su siais misinukais? Beje mes jau juos gereme 5 savaites.
Atsakyti
Mamytes, atleiskite, jei mano klausimas pasirodys labai kvailas, bet vyresne isauginau visai be misinuku, mazajai dabar bus 8 men, valgome tik MP ir po biski kosytes thumbup.gif tuoj man prasides 3 sav mokslu, tai diena turiu pripratinti prie misinuko unsure.gif gal paaiskinsite, kuo skiriasi HIPP 2 Organic nuo HiPP 2 Combiotic ( parasyta tolesnio maitinimo pieno mišinys kūdikiams nuo 6 mėn ) nelabai suprantu tai is karto po MP negalima duoti sito HiPP 2 Combiotic ?
Atsakyti