Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinė apranga ir avalynė

ech... ieskau as sportines aprangos sau... nusprendziau i aerobika eit, bet reikia aprangos sportines. nezinojau kur geriau rasyt ar cia, ar prie sporto,bet kadangi klausiu apie drabuzelius, tai rasau cia. kokias zinot geras sportiniu prekiu parduotuves? Nuejau i Sport Line tai uz kelnytes praso 299Lt , truputi per dauG!

o dar vienas klausimas gal zinot kur galima isigyti Puma prekiu? niekur nera, visur adidai ir nike...

zodziu visi komentarai apie sportine apranga ir ju parduotuves cia:
Atsakyti
Puma treningus aš pirkau akropoly, tokioj mažoj sportinių prekių parduotuvėj, kuri yra priešais Delano (Lido) staliukus. O kur nors kiek specializuotesnę Pumos parduotuvę rast, tai nežinau unsure.gif
Atsakyti
man tai audimo visai nieko sportine apranga. tik vat beda - nieko is ten nenusiperku, nes visos kelnes per ilgos (mano ugis 163;), o juk sportiniu neatlenksi g.gif buvau i vaiku skyriu nuejusi, tai radau kelnes savo ugio ir dydzio, bet spalva nepatiko mad.gif
Atsakyti
QUOTE (morgana @ 2004 09 15, 09:27)
man tai audimo visai nieko sportine apranga. tik vat beda - nieko is ten nenusiperku, nes visos kelnes per ilgos (mano ugis 163

o man per trumpos - 180 biggrin.gif
Atsakyti
Vat idomu, kaip apsirengusios sportuojat???
As taisu treninginem ilgom kelnem ir maikute be rankoviu, kartais trumpom rankovem.
O yra panicku, kurios sportuoja su tokiom maikikem ant petneseliu, kur papai atrodo tuoj iskris- nu nzn, man tai berysio dry.gif
Nos gal juos pries vaikinus cia taip stengiasi???
Nors su kelnem tikrai per karsta, o su sortais neisdrisciau eiti unsure.gif
Taigi, o kaip jus rengiates sportuojant? smile.gif
Atsakyti
Vilione tarp ilgų kelnių ir šortų yra labai geras tarpinis variantas-bridžai thumbup.gif ,Beje jeigu sportuoji aerobiką su treninginėm kelnėm tikrai nepatogu, jau geriau aerobikai skirtos kelnės, beje su jom turbūt visos gražiai atrodo thumbup.gif Maikutė ant petnešėlių patogu, jeigu po ja yra atskirai būtent krūtims pritaikyta vieta, kuri jas fiksuoja, nes jei treniruotė intensyvi ir papai laksto į visas puses(atsiprašau už išsireiškimą), tai labai greitai išsitems jų raikščiai ir nutys sad.gif ypač jei krūtinė ne maža unsure.gif Labai svarbu avalynė.Jei spotuojat aerobiką, kedukei turėtų būti su oro pagalvėm, kad tausotų tarpslankstelinius diskus rolleyes.gif Na tikiuosi aiškiai parašiau, jai dar kils klausimų mielai atsakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Oj, NERA, nu fainulka tu wub.gif
Aciu uz konsultacija smile.gif As va irgi vis apie bridzus galvoju: su jais ir gerai atrodai... rolleyes.gif
Bet taip is turgaus nesinori pirkti, norisi graziu, is Audimo arba Sport line-ale ten kaineles ohmy.gif
O sau tuom treninginem kelnem tikrai vargas- jau kelis kart uz stepo uzkliuvau-vos nesidrebiau mad.gif
O vakar musu tiek daug sportavo, kad net grindys slapios buvo-vos kojos nepasitempiau mad.gif Sakau, basai greit reiks sportuot unsure.gif
Nu tavo issireiskimas apie lakstancius papus thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Audime galima nusipirkti praeitos kolekcijos ir tikrai nebrangiai.Draugė pirko mokėjo 29 lt. thumbup.gif O ir pakeitimai tose naujose kolekcijose nelabai įspūdingi unsure.gif Dar gali ir kitose parduotuvėse per nuolaidas rasti visai neblogų thumbup.gif O kai gridys šlapios tai labai atsargiai, nes tooooookią traumą galit gauti sad.gif vadinasi salėje bloga kondicionavimo sistema ir šildymas.Jei darosi slidu, geriau jau sakykit kad gulam ant žemės ir imk ne 1, o 2 kilimėlius, čia kad nugara sveika liktu rolleyes.gif Sėkmės sportuojant laugh.gif
Atsakyti
Sveikos. Na kadangi ir as sportuoju, tai isikisiu. As paprastai sportuoju su ilgom kelnem (treningais) ir maikute - arba trumpom rankovem, arba ant petneseliu, bet visada turiu spec. liemenele krutinei, bo mano nemaza. biggrin.gif Kazkaip neteko nukenteti del ilgu kelniu kolkas (tfu tfu tfu!), ir lasiakai greiciau dega tongue.gif . Su sortais kaip tai nedristu, nors yra panos atvaro su trumpais trumpais sortukais ir tik papus dengiancia spec. sportine liemele. Nu ka as zinau... Cia dar nieko, bendradarbe pasakojo, apie vieno prestizinio Vln sporto klubo lankytojus - vienas bicas beveik su stringais sportuoja blink.gif laugh.gif
Atsakyti
As tai audimo komplekta turiu - ilgos aptemptos kelnes, tos "aerobines" biggrin.gif ir maikute aptempta su rankovem (su petneselem nemegstu). Dar sportbatukai ir juosta ant galvos, kad kirpciai i akis nelistu. Man patinka aptempti, su laikra sportiniai drabuziai.

Beje, ar nesiojat sportui skirtas specialias liemeneles, kur perkat ir po kiek. Patarkit, nes galvoju isigyti.
Atsakyti
QUOTE(lilly @ 2004 10 28, 12:38)
As paprastai sportuoju su ilgom kelnem (treningais) ir maikute - arba trumpom rankovem, arba ant petneseliu, bet visada turiu spec. liemenele krutinei, bo mano nemaza.  biggrin.gif

Lilly ar naudinga ta liemenele sportui, kur perki?
Atsakyti
As vasara su sortukais, o ziema su ilgom kelnem sportuoju. Ir labai megstu Audima thumbup.gif Ju kokybe labai lux ir tikrai nenusiskalbia. Tad verta moketi ir daugiau, nebet greit atsibosta tie patys rubai laugh.gif
Sportine liemenele naudoju tik tada kai maikute be spec. isiutos liemeneles. Lankant intensyvia aerobika, net ir mano ne per didziausiai krutinei reikalinga ir patogu. Siaip perkant tokia liemenele patarciau ja uzsidejus pasokineti. Tik ne siaip stryk pastrykt pora kartu, bet taip jau "padoriai". Tada iskart pajunti ar patogu, ar laiko viska ka reikia smile.gif . Isbandyta thumbup.gif
Atsakyti