Įkraunama...
Įkraunama...

Vizažistų kursai

QUOTE(ingalim @ 2007 11 18, 22:14)
kiek zinau, kaune, gedimino gatvej 20 ar 22 (neatsimenu  g.gif , ten kazkoks pramonininku mokymo centras ar kazkas panasaus) makiazo kursus veda labai gera grimere, kainuoja 550 lt., viso 36 val. vyksta tie kursai ir buna sudarytos nedideles grupeles mokiniu. Kursuose daugiausiai demesio skiriama praktikai, o ne teorijai.  brunette.gif



gal kas lanket situos apmokymus? papsakokit.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2008 07 21, 16:56)
tai va mergaites uzsiregistravau i visazistes kaune mokesiu 3500t.nes noreciau dirbti visaziste tikiuos man pavyks ir nebus pinigeliai i bala ismesti jei kas galit tai parasykit ar teisingai padariau o gal neverta pradet treciadieni jau nesiu avansa tai dar turit laiko mane arba paskatint arba istraukt bus labai didelis AČIŪ ,UZ PATARIMUS labai tikiuos kad sulauksiu nors kokios reakcijos ,nes pergyvenu tai ziauriai  flirt.gif  karsta.gif

Ar baigei kursus? Ką gali pasakyt?
Atsakyti
Femina Bona yra tokia ale mokykla ax.gif ten gal triju menesiu kursai yra 4u.gif drauge lanke bet nepatenkinta buvo nes sake pinigus tik ima o ziniu nulis doh.gif Ir dar yra mokymo centras Eliza 4u.gif Cia visi Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Aš kaip tik ruošiuosi į visažo kursus. Renkuosi iš Vitrinos gruodžio 11 ir Alondž nuo lapkričio 9 d. Kainų skirtumas nedidelis, tik Alondž trunka visą mėnesį po 2 d per savaitę. Tiksliau iki pietų. Tai vat, ir nzn, ką pasirinkti.
Gal kuri esate girdėjusi apie šiuos kursus, gal kuri lankėte? Prašau, parašykit atsiliepimus smile.gif Būčiau dėkinga wink.gif
Atsakyti
noriu paklausti, gal kas baiget? koks paruosimas? man kazkaip nesitiki, kad po siu kursu jau gali dirbti vizaziste g.gif turetu buti stiprus kursai g.gif
kas mokesi ten, papaskokit.
Atsakyti
negi nekas ten nesimoket? verysad.gif
Atsakyti
o gal kas lankete vakarinius kursus makiazo Beminoj bonoj?parasyta kad 1,5men trunka...idomu ar verta? g.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif Kur klaipedoje galeciau surasti visazistes kursus??? Labai noriu blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
papasakokit kas baige kokius visazisxiu kursus, kokie atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 10 24, 14:55)
Ar baigei kursus? Ką gali pasakyt?

`dar mokinuos bet man patinka, labai plati apimtis , daug išmokina, kova jau turėčiau baigti, mokslai buna ilgiau nei parasyta, ypač tie kurie pradeda nuo rudenio , nes daro atostogas, nesigailiu kad isejau nes ir grupiokes beveik visos fainos jei dar kas domina klauskit nes nenoriu labai issiplėsti, ir parasyti tai kas gal jums net neidomu blush2.gif
Atsakyti
cia femina bonoj taip?
kokios buna paskaitos?
Atsakyti
man irgi labai idomu apie juos suzinot
Atsakyti