Įkraunama...
Įkraunama...

Vizažistų kursai

QUOTE(susidomejus @ 2009 02 06, 15:59)
Viena pazistama baige Feminoj, tai sake, kad Germain kosmetika jai per brangi dirbt, tai perejo dirbti su Anna Lotan.

Aha ana lotan geriau daug kas rekomendavo, beja žermenas ir alergizuoja daug ka mano oda tai nusiteikus priesiskai labai
Atsakyti
As siaip naudoju Benexere ir sau ir klientams. Man tai liuks biggrin.gif

Kokius diplomus Femina isduoda?
Kur jie galioja?

Turiu daug masazo kursu sertifikatu, bet tai laikoma tik liudijimais, kad moki tai daryti. Savisvieta beveik, taip sakant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 06 vasario 2009 - 15:28
QUOTE(susidomejus @ 2009 02 06, 17:27)
As siaip naudoju Benexere ir sau ir klientams. Man tai liuks biggrin.gif

Kokius diplomus Femina isduoda?
Kur jie galioja?

Turiu daug masazo kursu sertifikatu, bet tai laikoma tik liudijimais, kad moki tai daryti. Savisvieta beveik, taip sakant

Feminos bonos diplomas galioje visoj europoj, tai tikraine sertifikatas, šiuo atveju femina net ir reguliuoja iš dalies švietimas, , kad neprikeptu kiokiu netikrų lapelių ir belen kam mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai tada gerai biggrin.gif. Man to ir reikia - tikro diplomo. Aciu uz konsultacija. Sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 02 07, 01:03)
Tai tada gerai biggrin.gif. Man to ir reikia - tikro diplomo. Aciu uz konsultacija. Sekmes biggrin.gif

4u.gif jum taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Esu klaipėdietė ir labai noriu į visažisčių kursus. Nesitikiu iš to uždirbti, tai kur kas labiau dėl savęs. Klaipėdoje tokius kursus radau tik Femina Bonoj (1,5 mėnesio 850 lt kainuoja). Kaip tik dėl savęs, gana brangoka (ypač tokiu metu), todėl labai norėčiau, kad kuri klaipėdietė ar šiaip šiuos kursus lankiusi mergina patartų, ar neišmesčiau pinigų veltui 4u.gif
Atsakyti
Jegu tik del saves, tai neiciau. Cia , mano nuomone, sitie kursai, kur tesiasi 5 men yra daugiau norintiems dirbti. O del saves yra ir trumpesniu kursu ir ta pati Femina organizuoja
Atsakyti

Klaipedos darbo rinkos mokymo centre yra tokie kursai: radau svetainej ju

Dekoratyvinės kosmetikos ir manikiūro mokymo programa
Valstybinis kodas: 362081501 ir 262081502
Išsilavinimas: vidurinis
Mokymosi trukmė 31 sav. (1240 val.)
Suteikiama kvalifikacija: visažistas ir manikiūrininkas

Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa
Valstybinis kodas: 362081501
Išsilavinimas: vidurinis
Mokymosi trukmė 22 sav. (880 val.)
Suteikiama kvalifikacija: visažistas

Atsakyti
kiek pamenu femina bonoj dvieju lygiu yra kursai. brangus ir pigesni
Atsakyti
QUOTE(lindra123 @ 2009 02 18, 00:16)
kiek pamenu femina bonoj dvieju lygiu yra kursai. brangus ir pigesni

nera ten nei brangesniu nei pigesniu, nebent butų galima vadint: brangūs tai viska apimantys ,o pigesni tai tie kurie apima tik ta dalyka, tarkim jei nori pedikiuro - manikiuro tai tokie ir kursai , jei nori tapt kosmetike įeis viskas ir manikiūras ir pedikiūras ir dar begalės dalykų, bei gausi diploma, o ne sertifikata kaip per vieno profilio kursus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sudominote mane sia tema. Tai gal butu nesunku kam nors parasyti apie feminos kursus Vilniuje..Ir kodel rasote, kad ten sunku mokytis, tai kas ten yra? Negasdinkite, as visai "zalia", bet sugalvojau eiti i visazistes kursus nuo kovo men.pabaigos! Tai kas ten manes laukia?! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linadg @ 2009 02 28, 02:43)
Sveikos, sudominote mane sia tema. Tai gal butu nesunku kam nors parasyti apie feminos kursus Vilniuje..Ir kodel rasote, kad ten sunku mokytis, tai kas ten yra? Negasdinkite, as visai "zalia", bet sugalvojau eiti i visazistes kursus nuo kovo men.pabaigos! Tai kas ten manes laukia?! biggrin.gif




Sveikos smile.gif Zinok ir as zadu eiti nuo kovo pabaigos, tai gal kartu ir dvi busim zalios, nes as irgi nieko nenusimanau bet labai noriu kuo nors uzsiimti. Nebandei dometis Elizoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriukas13: 19 kovo 2009 - 09:45