Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su cerebriniu paralyžiumi

QUOTE(rena @ 2007 02 19, 23:55)
vis noriu paklausti, o tavo Zygutis, jis pats pavalgo, ar tau ji reik maitinti ir kaip pas ji reikaliukai su kramtymu g.gif


Dabar jau pats pavalgo,tik reik stebet.nes susikisa i burna tiek kad poto ji neuzsidaro doh.gif lotuliukas.gif tai su pirstu iskrapstai,velniu duodi ir tada valgo normaliai biggrin.gif ir kramto jau gerai.tik reik viska supjaustyt,susmulkint,uztept,paduot doh.gif
O kai muziukas buvo tai labai vargau,kol ryjimo refleksa ismokinau doh.gif ir vemdavo ir springdavo verysad.gif
Atsakyti
munika,o nuo kada jis pradejo kramtyti ir graziai valgyt. Turejau omeni kad is burnos nekristu?
Atsakyti
bigsmile.gif Labas
Pries kiek tu laiko leidai savo mergaitei i ranka,"botoxa"?
kad net Lietuvoje,dar jo neleido?/ g.gif
Dziaugiuosi,kad jis jums padejo
Tikiuosi,kad ir mums jis pades verysad.gif
gereja jam labai po masazu,darom kiekviena diena,tad ir tempiu vis dar laika...
iki
o kad tai tas pats vaistas,kur leidzia i raumenys nuo rauksliu,as ir girdejau,sakau,turiu labai daug informacijos apie sy vaista,tik norejai pasikalbeti su ta mama kuri bande leisti injekcija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliauskis: 20 vasario 2007 - 23:21
mirksiukas.gif labas
Auginu ir as suneli su "cerebriniu paralyzium",
prisijungsiu ir as prie juusu pokalbio,dabar tik pamaciau kad cia bendraujama
sia tema,pasidalinkime panasumais,a[ie musu mazylius... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, brangiosios))
sunku man kažkaip bendrauti, senokai bebuvau čia)

laimutis auga, vystosi po truputį)
gražus linksmas berniukas yra)))
Atsakyti
Vaiko raidos centre, mačiau ne vieną vaiką kuriam leido, visos mamos labai norėjo, ir tai darė su viltimi kad bus vaikui geriau, ir visiems geriau, tikrai neblogiau, manau pabandyk, juk savo vaikui gėrį darai . nereikia bijot kažko, dėl ko negalėtum pagerinti gyvenimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2007 02 20, 10:24)
Dabar jau pats pavalgo,tik reik stebet.nes susikisa i burna tiek kad poto ji neuzsidaro  doh.gif  lotuliukas.gif tai su pirstu iskrapstai,velniu duodi ir tada valgo normaliai  biggrin.gif ir kramto jau gerai.tik reik viska supjaustyt,susmulkint,uztept,paduot  doh.gif

na maniskis, tai irgi susigruda, po to vos sukramto doh.gif o darze maniskis pats valgo, o namie yra mayte kuri per daug gaili savo berniuko ir pamaitina blush2.gif blush2.gif

QUOTE(spylka @ 2007 02 20, 22:27)
o ką jau aną pabaigėm gossip.gif

aha, damusom user posted image

QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 20, 23:24)
mirksiukas.gif labas
Auginu ir as suneli su "cerebriniu paralyzium",
prisijungsiu ir as prie juusu pokalbio,dabar tik pamaciau kad cia bendraujama
sia tema,pasidalinkime panasumais,a[ie musu mazylius... rolleyes.gif

prasom, prasom ir nesikuklint user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 21, 00:24)
mirksiukas.gif labas
Auginu ir as suneli su "cerebriniu paralyzium",
prisijungsiu ir as prie juusu pokalbio,dabar tik pamaciau kad cia bendraujama
sia tema,pasidalinkime panasumais,a[ie musu mazylius... rolleyes.gif

prasom prasom,kuo daugiau tuo linksmiau. miglutei CP,paklausk kas domina. as ir dau ka is mamyciu suzinojau. Gerai kad yra toks skyrelis mums gathering.gif
Papildyta:
QUOTE(maiiia @ 2007 02 21, 11:00)
sveikos, brangiosios))
sunku man kažkaip bendrauti, senokai bebuvau čia)

laimutis auga, vystosi po truputį)
gražus linksmas berniukas yra)))

as ir cia nesenai,labai cia draugiskos mamytes,nepaliko manrs nuosali,vat dalinames dziaugsmais ir vargais thumbup.gif o kas tavo suneliui? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(spylka @ 2007 02 21, 10:57)
pas mane tai vaikelis ne su CP, bet vistiek čia kišu savo trigrašį  blush-anim-cl.gif

good.gif kuo daugiau tuo linksmiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 20, 23:24)
mirksiukas.gif labas
Auginu ir as suneli su "cerebriniu paralyzium",
prisijungsiu ir as prie juusu pokalbio,dabar tik pamaciau kad cia bendraujama
sia tema,pasidalinkime panasumais,a[ie musu mazylius... rolleyes.gif



sveika prisijungus prie musu. 4u.gif bigsmile.gif kuo daugiau cia musu tuo linksmiau tikrai. as taip pat esu cerabralinuke ir labai dziaugiuos cia susiradus nuostabiu mamyciu, auginancias panasaus likimo zmogeliukus. ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2007 02 21, 12:10)
sveika prisijungus prie musu.  4u.gif  bigsmile.gif kuo daugiau cia musu tuo linksmiau tikrai. as taip pat esu cerabralinuke ir labai dziaugiuos cia susiradus nuostabiu mamyciu, auginancias panasaus likimo zmogeliukus.  ax.gif  wub.gif

na tu mums irgi daug padedi user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 14, 18:39)
labas,
rasau nebe pirma krta,pries tai nezinojau,kur ir kaip rasti tokias temas,tad pagaliau susiradau...
Gal ir pradesiu,auginu berniuka su cerebriniu paralyziumi,nera sunkiausia forma,jis nevaiksto dar vis,jau 2metai ir 5men,laukiu nesulaukiu kol ateis ta diena kai gales zingsniuoti pats,tai mano svajoniu svajone!
Noreciau suzinoti,gal kas augina vaikuti su tokia panasia liga,ir gal kas jau yra girdeja ar isbande "BOTOX"?????????
Mums jau senokai siule pasidaryti tai Kaune,bet dar vis tempiu,kazkas stabdo,viduje...
Mano sunus yra labai judrus,atsistoja pats,bando dabar eiti vienas bet isikabines,tai mane dziugina,ir as matau progresa.
labai prasau atsiliepkite kas nors,
dekuju 4u.gif

Aš tik Virdzinijos 7 giminaitė,ji su sūnum išvykę į JAV operacijai,bet žinau,kad šią injekciją turėjo,ji būtų tik už šią injekciją...
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2007 02 21, 18:20)
Aš tik Virdzinijos 7 giminaitė,ji su sūnum išvykę į JAV operacijai,bet žinau,kad šią injekciją turėjo,ji būtų tik už šią injekciją...

gal ka zinote apie Virdzinija7,kaip jiems ten sekasi?
Atsakyti