Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su cerebriniu paralyžiumi

QUOTE(Munika @ 2007 02 21, 17:09)
Na tikliai nepamenu atrodo 4 ar 5 metuku  blush2.gif

o nuo kada i darzeli isleidai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 02 21, 18:56)
o nuo kada i darzeli isleidai? blush2.gif


3.5 metuku blush2.gif kai pradejo stipriau ant kojyciu stovet ir vaiksciot thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munika: 21 vasario 2007 - 18:38
QUOTE(Vilte28 @ 2007 02 21, 18:45)
gal ka zinote apie Virdzinija7,kaip jiems ten sekasi?


drinks_cheers.gif
Tikiuosi jiems viskas gerai? 4u.gif
Atsakyti
sveikute,mes leidomes vasara birzelio menesi,mums ne vienas neurologas nesutiko leist siuos vaistus Kaune,nes kaip supratau,jie paprasciausiai nezino kaip juos reikia suleisti i ranka,kai buvom pasitikrint pas daktaru pries naijus metus lakricio menesi,tai jie dar vis i rankas neleido,bet sake kad noretu tai daryt,tai net popierius veziau paskaityt,manau kad turetum pamegint jei daktarai siulo,mums uzteko vieno karto,bet mes gavom moket,kaip yra Lietuvoj as nezinau,gal cia leidzia nemokamai,turetum pasiteiraut.Odel tyrymu tai jie turi toki pati aparata ir cia,taip kad jei tik butu leide siuos vaistus,tai viska cia ir butu padare.Bet gal jums reikia kitokiu tyrimu,manau kad visdelto pamegint reiketu,as likau patenkinta rezultatais cool.gif
Papildyta:
beto tai visiskai neskausminga,leidzia su mazyte adatyte kaip paprastus vaistus,ir uztrunka tik keleta sekundziu,ir vaikiukui visai neskauda(na gal tik truputi)buvau salia kai leido ir viska maciau
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2007 02 21, 19:38)
3.5 metuku  blush2.gif kai pradejo stipriau ant kojyciu stovet ir vaiksciot  thumbup.gif

mata jis jau vaiksciojo pas tave,galvoju savo vesti,bet ji pati nieko dar dedaro,bijau kad jos nenutrenktu kur i kampa,bus alkana kol paimsiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridake @ 2007 02 21, 19:47)
sveikute,mes leidomes vasara birzelio menesi,mums ne vienas neurologas nesutiko leist siuos vaistus Kaune,nes kaip supratau,jie paprasciausiai nezino kaip juos reikia suleisti i ranka,kai buvom pasitikrint pas daktaru pries naijus metus lakricio menesi,tai jie dar vis i rankas neleido,bet sake kad noretu tai daryt,tai net popierius veziau paskaityt,manau kad turetum pamegint jei daktarai siulo,mums uzteko vieno karto,bet mes gavom moket,kaip yra Lietuvoj as nezinau,gal cia leidzia nemokamai,turetum pasiteiraut.Odel tyrymu tai jie turi toki pati aparata ir cia,taip kad jei tik butu leide siuos vaistus,tai viska cia ir butu padare.Bet gal jums reikia kitokiu tyrimu,manau kad visdelto pamegint reiketu,as  likau patenkinta rezultatais cool.gif
Papildyta:
beto tai visiskai neskausminga,leidzia su mazyte adatyte kaip paprastus vaistus,ir uztrunka tik keleta sekundziu,ir vaikiukui visai neskauda(na gal tik truputi)buvau salia kai leido ir viska maciau

mirksiukas.gif Aciu jums uz palaikyma thumbup.gif
Lietuvoje visiskai kompensuoja sia injekcija,mano Mariui sake,kad reiketu netgi narkozes,nes jam reikia 4 injekciju,plius dar i ranka...
tai ne manau kad jis isgules ramiai,nes nesileidzia net paliesti apziurai,jau jam igryse daktarai visi,praejo jau laiko kai nebeeinam pas juos,o anksciau istysai kiekviena menesi reikedavo apziura daryti. verysad.gif
Mes Londone gyvenam,tad kita menesi eisim pas artopeda,kuris manau pasiulis mums sia injekcija,o jai ne ,tada reikes rudeni,o gal net vasara gryzti i Lietuva,kad pasidaryti.
siaip kaip sake,neurologe Kaune,kad Londone turi jie geresne aparatura,nes ji pati stazavosi Londono ligoninei...
Keista man tavo atveju,kad jie nenorejo leisti Lietuvoje,as galvojau,gal jus jau senokai turejot,nes man kai pasakojo,kad leidzia i visas reikiamas vietas,
tad tikrai labai dziugu,kad ji jums padejo drinks_cheers.gif
Tikekimes,ir mes sulauksim geru rezultatu...
Iki cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilte28 @ 2007 02 21, 18:45)
gal ka zinote apie Virdzinija7,kaip jiems ten sekasi?

šiek tiek žinau verysad.gif operavo širdutę,po operacijos viskas puiku,o dėl auglio šalinimo...reikia drenažinės operacijos,kai reikia išsiurbti ant smegenų susikaupusį skystį...Ji pati atrodė visiškai stipri(kalbėjom telefonu),o vaikas verkė,daug klausinėjo,kodėl jau rytoj jį operuos,kodėl ten esantys vaikai kalba jam nesuprantama kalba,kodėl visi atėję šypsosi,kodėl jam skauda...o namie likęs mažulis naktimis kviečia mamytę,jei į kambarį įeinu aš,sukelia ant kojų visą namą,tik vyriausias brolis nuramina,pasirodo jis pažadėjo kartu su juo pabėgti...Pasakiau,kad taip negalima,jis sako,tai patark kaip jį nuraminti...na išvykstant viską atrodo aptarėm,o štai šito nenumatėm,jai nenorėjau sakyti apie likusį mažulį,kad mažiau jaudintus.Na turiu rūpestėlį,o dar ir aš nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis.Ačiū už informaciją apie Virdžiniją.Perduokit jai didžiausius linkėjimus kuo greičiau ir sveikiau pargrįžti į namučius.Stiprybės ir sėkmės jai ir jos vaikeliui 4u.gif .

Kaip gaila mažylio unsure.gif .Paguoskit kaip nors.
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2007 02 21, 23:42)
šiek tiek žinau verysad.gif operavo širdutę,po operacijos viskas puiku,o dėl auglio šalinimo...reikia drenažinės operacijos,kai reikia išsiurbti ant smegenų susikaupusį skystį...Ji pati atrodė visiškai stipri(kalbėjom telefonu),o vaikas verkė,daug klausinėjo,kodėl jau rytoj jį operuos,kodėl ten esantys vaikai kalba jam nesuprantama kalba,kodėl visi atėję šypsosi,kodėl jam skauda...o namie likęs mažulis naktimis kviečia mamytę,jei į kambarį įeinu aš,sukelia ant kojų visą namą,tik vyriausias brolis nuramina,pasirodo jis pažadėjo kartu su juo pabėgti...Pasakiau,kad taip negalima,jis sako,tai patark kaip jį nuraminti...na išvykstant viską atrodo aptarėm,o štai šito nenumatėm,jai nenorėjau sakyti apie likusį mažulį,kad mažiau jaudintus.Na turiu rūpestėlį,o dar ir aš nestuke.gif  ax.gif

Perduokit ir nuo musu pacius silciausius linkejimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 02 21, 21:55)
mata jis jau vaiksciojo pas tave,galvoju savo vesti,bet ji pati nieko dar dedaro,bijau kad jos nenutrenktu kur i kampa,bus alkana kol paimsiu verysad.gif


Tai ir mano eidavo,griudavo,vel keldavosi doh.gif toks kaip guminis budavo lotuliukas.gif pingvinuku-anciuku buvo pramintas,nes krypuodavo i sonus lotuliukas.gif ne tokiu dalyku musu darzeli nebudavo,daug uzsiemimu turedavo.greit diena paeidavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Munika @ 2007 02 22, 18:55)
Tai ir mano eidavo,griudavo,vel keldavosi  doh.gif toks kaip guminis budavo  lotuliukas.gif pingvinuku-anciuku buvo pramintas,nes krypuodavo i sonus  lotuliukas.gif ne tokiu dalyku musu darzeli nebudavo,daug uzsiemimu turedavo.greit diena paeidavo  mirksiukas.gif

o jai maniske dar is buteliuko valgo pagrinde,tai kaip tada. ir ten ja taip maitins?m koki darzeli jus lankot g.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 02 22, 19:40)
o jai maniske dar is buteliuko valgo pagrinde,tai kaip tada. ir ten ja taip maitins?m koki darzeli jus lankot g.gif


Tai zinoma maitins,o poto bendrom jegom jei noresi pratins is puoduko gert.mes taip ir ismokom thumbup.gif bendrom jegom su aukletojom vargom,bet rezultatas akivaizdus bigsmile.gif good.gif ispradziu abiem rankom laikydavo puoduka poto ismoko su viena thumbup.gif
Mes spec.darzeli lankem,dabar lavinimo klasej mokosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munika: 22 vasario 2007 - 18:50