Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su cerebriniu paralyžiumi

QUOTE(daivabra @ 2007 10 29, 15:51)
Mums irgi 4 men. pabaigoje kai kurie pozymiai pasimate. Praejome mankstu kursa ir neurologai paralyziaus diagnoze kol kas atmeta. Mums dabar 10men. Dar kolkas paliko stebejimui, kadangi vystymusi neatsiliekame nuo savo bendraamziu. Tai va, ziuresim, gal pavyks issisukti be tokiu diagnoziu.O jums sekmes.

Labas, perskaičiau tavo postą - pas mus panaši situacija, jau rašiau anoj temoj. Ir amžiumi mes panašūs mirksiukas.gif Kauno gydytojai tvirtina, kad mano mažiui CP, Alytuj tai neigia, dabar siunčia į Vaiko raidos centrą, gal ten ką patikslins. Gal gali plačiau papasakot apie savo vaikelį, kas jum, kaip pasireiškia, ką darot, kad to kiek įmanoma išvengti. Jau taip pavargau nuo to galvojimo, kas bus, o jei, o gal ne, o gal taip...
Atsakyti
QUOTE(tryliktoji @ 2007 10 29, 21:27)
papasakok ir tu kokie simptomai sukele neramumu? kada pamatei, kad kazkas ne taip?


Atsiprašau, pamelavau - atsakiau Daivabrai į AŽ, per 2 temas, tai pasimečiau.
Pamačiau tada, kai sūnukas pradėjo domėtis žaisliukais, siekti, imti. Maždaug apie 4-5 mėn, bet gydytoja tvirtino, kad bus dešiniarankis, tai todėl taip ir daro. Viską siekė dešine, o kairė rankytė suspausta į kumštuką ir nieko neveikė. Gydytojai sako, kad gali būti pažeista ir kojytė, bet tai bus matyt tik kai pradės vaikščioti. Rokas dar tik prilaikomas už pažastų eina, tai sunku suprast, dar neklauso jo abi kojos hihihi.gif Bus matyt vėliau. O ir dabar, kai prispaudžiu dešinę, tada ima kaire, bet tik paleidžiu iš karto persiima į dešinę. Jam taip patogiau. Bando stotis, laikosi už maniežo virbų abiem rankom, bet jei griūva, dešine rankyte bando laikytis, atsiremt, o kairė įtempta sugniaužta į kumštį. Dažniausiai skrydį pabeigia ant nosies.
Tai va tokie rimtesni požymiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GREK: 30 spalio 2007 - 17:40
QUOTE(rena @ 2007 10 29, 00:34)
na jau tu man sia tema tik nevaryk bigsmile.gif as savo brangiausia, tfu ta sudo gabala tongue.gif atsiprasau, kad taip grubiai, bet jis to vertas blush2.gif  ax.gif tai va, apie ka as cia mastau.gif aaaaaaaaa....nu tak vot, kai as ji išameciau, dabartini wub.gif suitikau po 3men., o per tuos men dar ir tas š... (pyyyyyp) gabalas ramybes nedave  doh.gif nu tas žaisdas, kaip buvo smagu laižyt bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif
O siaip joolita sakyciau dziaukis kol gali, suprantu kad yra vaikas, bet ir sau reikia skirti demesio bigsmile.gif o juk nebutinai susipazinus su vyriskiu ir nuejus i kelis pasimatymus jis turi prisiimti atsakomybe uz tavo vaika ir nebutinai, kad pirmas sutiktasis turi buti tavo vyras, manau pasimatymai yra smagiau nei gyvenimas kartu mirksiukas.gif

as ir nenoriu iskarto teketi,ar ten .......... kad jei kas ir pakviestu i pasimatyma,netureciau kur miglutes palikti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 31, 15:40)
as ir nenoriu iskarto teketi,ar ten ..........  kad jei kas ir pakviestu i pasimatyma,netureciau kur miglutes palikti. unsure.gif


Atvesi man,mes su Zygiu padabosim mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 10 31, 22:17)
Atvesi man,mes su Zygiu padabosim  mirksiukas.gif  thumbup.gif

jei arciau gyventumete,tai su mielu noru. cia iki taves apie 50km kazkur. g.gif pigiau namie sedeti ax.gif
Atsakyti
labutis,na jus duodat visokiom temom lotuliukas.gif ,
Jolita,sekmes ten tau su tais nepazystamai... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tryliktoji @ 2007 10 29, 12:30)
Sveikos mamos  unsure.gif

Atleiskit,jei pasirodysiu izuli, bet man ramybes neduoda vienas klausimas  unsure.gif  Mano mazyle gime 38 sav., vandenys buvo ne tai, kad zali, bet tiesiog juodi  verysad.gif  gime mazo svorio - 2740 gr, raumenu tonusas padidejes. Prisiskaiciau, kad visi mineti dalykai gali reiksti, kad mergyte sirgs cerebriniu paralyzium, nes dar nestumo metu jai truko deguonies, del ko galejo buti pakenktos smegenys  verysad.gif  verysad.gif  Klausimas- kokie pirmieji simptomai rode jusu vaiku liga?


labas,nemanau,kad reiketu tau taip galvoti,kad sirgs ar aplamai,negali juk viskas buti taip kaip pas mus su mazyleis... thumbup.gif
Mano vaikinas,daugiau desine ranka viska ima,ir galvytes nelaike,tad pradejau itarineti,kad kazkas negero,ir nuo 3 menesiu,Kaune jau itare cerebrini paralyziu..imdavo viska su desne ir tik kaire naudojai kaip labai reikia,dabar jau didesnis ir ima daugiau viska su abiem,persidelioja i kaire daugiau daigtu...
tiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 11 01, 14:06)
jei arciau gyventumete,tai su mielu noru. cia iki taves apie 50km kazkur. g.gif  pigiau namie sedeti ax.gif


Gal kraustykites arciau musu? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 10 31, 21:17)
Atvesi man,mes su Zygiu padabosim  mirksiukas.gif  thumbup.gif

QUOTE(Ramunka:) @ 2007 11 02, 15:30)
Gal kraustykites arciau musu?  mirksiukas.gif  biggrin.gif

jauciu neiseis joolitai issisukt nuo pasimatymu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 11 05, 14:48)
jauciu neiseis joolitai issisukt nuo pasimatymu lotuliukas.gif


Nu drinks_cheers.gif as jau ir paziuret siulausi,o jei dar negerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 11 05, 14:05)
Nu  drinks_cheers.gif as jau ir paziuret siulausi,o jei dar negerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o ji lyg mergaite butu doh.gif vis atsikalbineja mad.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 11 05, 15:14)
o ji lyg mergaite butu doh.gif vis atsikalbineja mad.gif

na reikia gi truputi pasilauzyt tongue.gif jei ramunka pafundytu man kokiu kavalieriu,tai ir iki jos atvaziuociau ,net pasisokinedama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 11 05, 15:55)
na reikia gi truputi pasilauzyt tongue.gif  jei ramunka pafundytu man kokiu kavalieriu,tai ir iki jos atvaziuociau ,net pasisokinedama thumbup.gif


Oooooo Jolita Jonavoj pas mus cia tuscia,nerasta nei vieno lens.gif listen.gif pati saviski Kaune radau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti