Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su cerebriniu paralyžiumi

nukaip tavo papai g.gif g.gif
Papildyta:
nu gražole tave miluaš wub.gif
Papildyta:
au mad.gif
Papildyta:
soske.gif labas aš tave milu
Papildyta:
aš aoštas ir siprus fitness4.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif
Atsakyti
Biškį nesupratau... mastau.gif new_russian.gif
Atsakyti
mastau.gif dirol.gif ne tu viena
Atsakyti
dievazi. blink.gif mastau.gif doh.gif
Atsakyti
visos kaip is dangaus iskritusios hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmantė @ 2007 12 09, 11:59)
nukaip tavo papai g.gif  g.gif
Papildyta:
nu gražole tave miluaš wub.gif
Papildyta:
au mad.gif
Papildyta:
soske.gif labas aš tave milu
Papildyta:
aš aoštas ir siprus fitness4.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif


kaip cia? g.gif
Viskas gerai kazin...
Papildyta:
[quote=JulieTa,2007 11 18, 07:37]
Laba diena.

Kadangi jus cia temas junget sujunget, tai bandysiu pas jumis jungtis, nes kaip supratau, cia ne tik paaugusiu cerebliuku skyrelis, bet ir mazesniu g.gif


Labutis,priimsim jsu i savo buri,auginu sunu 3,5metuku,kaires puses paralyzius...
Papildyta:
nestuke.gif Labutis,
Kodel taip nurimusios mamytes?kur jus dingusios,taip seniai buvau forume,galvojau rasiu pilna naujoviu,bet kazko ani,niekas nesiraso... g.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2007 11 18, 08:37)
Kadangi jus cia temas junget sujunget, tai bandysiu pas jumis jungtis, nes kaip supratau, cia ne tik paaugusiu cerebliuku skyrelis, bet ir mazesniu  g.gif

Butu smagu daugiau suzinot apie jus visus  mirksiukas.gif
gal priimsit ir mus i savo bury  mirksiukas.gif

Labas ir as sakau.

Julieta mirksiukas.gif .

As irgi prisijungsiu, nes po 1.5 metu tyrimu dukrai diagnozavo cerebrini paralyziu..
Siuo metu dar nevaiksto - sutrikusi lygsvara. Sudetinga skaityti toki skyreli, bet labai dziugu, kad pas mamas (o gal ir tecius) yra tiek optimizmo. Ir as stengiuosi jo tureti rolleyes.gif

Ruosiasi mus paimti netrukus vel i raidos centra, kazkas klause ka pasiimti: na pasiimk tai, ko reikia vaikui ir sau, kai nebuni namie bigsmile.gif nieko daugiau ypatingo nereikia
Atsakyti
lauriuk, nefaina,kad ir Auksei vcp. zinot, kad nemokamai pampersu galima 30vnt paimt? mirksiukas.gif o kokia forma gavot? atonine - ataksine del liksvaros? mes tokia turejom, dabar pas mus kaires puses disfunkcija... unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Labas,
Kazko apsrimusios siame puslapyje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2007 10 21, 19:35)
Sveikos mamytes  4u.gif
As atsiprasau, jei ka  blush2.gif , bet gal kam bus naudinga informacija.

Siandien ziurejau per NTV laida "Viena diena su ..." ten rodo apie idomius zmones. Tai va siandien rode apie gydytoja, kuris gydo vaikucius sergancius VCP. Tiesa gydytojas (pavarde Romanovas) gyvena Sanktpeterburge, bet jo gydymo rezultatai stulbinami. Per trys menesius padaro tikrus stebuklus! Jis gydo pagal senovinius kinu metodus. Sako, kad Kinijoje statistiskai vaikuciu su CP gimsta tiek pat kiek ir visur, taciau serganciu suaugusiu beveik nera, nes jie gydo iskarto ir savo metodais. 
Rode berniuka, kurio viena kojyte trumpesne 9mm, tai taikant jo metodus per savaite ji pailgejo 1mm. Sake, kad gali prailginti kojyte net 2cm! Ir cia be jokio chirurginio isikisymo!
Rode, kaip gydytojas dirba su vaikais, tikrai  thumbup.gif
Siuo metu ten gydosi apie 80 vaiku ir ne tik mazu yra ir 14-meciu, o gal ir dar vyresniu  g.gif
Gydytojas pats pagal savo patentuota technologija gamina vaikams tuos ortopedinius itvarus (nezinau kaip jie tiksliai vadinasi  blush2.gif )
Rode kaip tetis atveze savo 14-meti sunu (mama juos paliko pries 1.5 metu, nes neistvere visu sunkumu), kuris pats negali vaikscioti, negali pats valgyti, blogai kalba. Gydytojas pradejo dirbti su berniuku ir pazadejo, kad jis po 3 men gales pats valgyti, kalbeti ir savarankiskai vaikscioti, o dar po 3 menesiu rezultatai bus dar geresni. Aisku darbas labai intensyvus. Bet su laiku niekas net nepastebes, kad berniukas kazkada sirgo VCP!  smile.gif
Tikrai visas kolektyvas ideda i tuos vaikucius daug darbo. Net parenka tam tikra muzika, kuri padeda pasveikti.
Nemanau, kad tai buvo reklama, nes nei to centro adreso, nei kazko tai daugiau nesake  g.gif Taigi kiek tai kainuoja neaisku, gal ir nemazai  g.gif Bet gal ir verta suzinoti ka nors apie si gydytoja daugiau?
Tikrai po sios programos likau apstulbusi kokius stebuklus padaro tas gydytojas su savo komanda ir per toki trumpa laika. Bet aisku tiems vaikiukams darbas labai sunkus  unsure.gif Tai ir pasakiau sau, kad reikia butinai parasyti gal kam tai pades.
Rode vaikiukus iki ir po gydymo, rezultatai -  thumbup.gif
Tai va nezinau, gal kam nors si informacija pades  ax.gif
O gal jus jau zinojote apie si gydytoja  g.gif
Na, nepykite jeigu ka  blush2.gif

Papildyta:
http://promo.ntv.ru/...en/?anid=167063
Papildyta:
http://www.sannyasa....ol2/romanov.htm


Papildyta:
[quote=jukka,2007 10 21, 19:35]
Sveikos mamytes 4u.gif
As atsiprasau, jei ka blush2.gif , bet gal kam bus naudinga informacija.

dekui labai uz informacija, gal kas dar turi kokiu pasiulymu kaip EFEKTYVIAI gydyti VCP vaikui 1.4 metu. Vaikas nesedi,nestovi, nelaiko zaisliuko,nedaug zvairuoja, issilenkia atgal. is anksto dekoju
Atsakyti
smile.gif zinai ir as kaip ir tu turiu vaika su vpc, kaip ir tu ieskojau ir dar tebeieskau kaip padeti savo vaikiui atsistoti ant koju zinau suzinojau daug ir dau radau tokiu stebukladariu kaip tu rasei tik visa tai yra mitas. ira toks gydymo metodas adeli kuris per tris menesius padeda vaikiui su betkokia sunkia diagnose tsistoti ant koju, paskiui yra kazkos kitas gydymo metodas USA ir visi zada, kad vaikas prades vaikscioti po triju menesiu, o ar zinai kad visai tai kainuoja dideliuis pinigus aisku pinigu gali surasti jei busi uztikrintas,kad tavo vaikiui pades, bet visa tai melas kiekvienas vaikas yra vis su kitom problemom ir pas kiekviena vpc pasireiskia skirtingai ir niekas negali garantuoti kad tavo vaikas po tiju menesiu prades vaikscioti, zinai yra zmoniu kurie is kitu nelaimes darosi pinigus ir ju yra visam pasaulyje, patarimas mano tau daryk maszus vaikiui jei yra galimybe kinezioterapija tik ji gali padeti vaikiui atsistoti ant koju aisku ne po tiju menesiu tam reikia daug laiko ir katrybes sekmes tau mirksiukas.gif maziau tikek ka sako televizija zurnalai tikek savimi sekmes tau tongue.gif atleisk galbut as neteisi bet patikek gyvenimas mane daug ko ismoke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliauskis @ 2007 02 14, 19:39)
labas,
rasau nebe pirma krta,pries tai nezinojau,kur ir kaip rasti tokias temas,tad pagaliau susiradau...
Gal ir pradesiu,auginu berniuka su cerebriniu paralyziumi,nera sunkiausia forma,jis nevaiksto dar vis,jau 2metai ir 5men,laukiu nesulaukiu kol ateis ta diena kai gales zingsniuoti pats,tai mano svajoniu svajone!
Noreciau suzinoti,gal kas augina vaikuti su tokia panasia liga,ir gal kas jau yra girdeja ar isbande "BOTOX"?????????
Mums jau senokai siule pasidaryti tai Kaune,bet dar vis tempiu,kazkas stabdo,viduje...
Mano sunus yra labai judrus,atsistoja pats,bando dabar eiti vienas bet isikabines,tai mane dziugina,ir as matau progresa.
labai prasau atsiliepkite kas nors,
dekuju 4u.gif

Atsakyti