Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėn.

Gavom ir mes tuos du skiepus: i pirma net nesureagavo, o po antro taip verke, kad kelias minutes niekaip negalejau nuramint. Na tikrai zinau, ka reiskia skaudus skiepas, net visa koja traukia, o cia mazam leliukui. Tuo labiau,kad gal per kokias 3 sekundes suleido ir dar gerokai kojyte timptelejo, jau sesele kokia schmoll.gif doh.gif Galetu su maziukais ir svelniau elgtis. Po skiepo jokios reakcijos nebuvo, tik kojyte viena, i kuris buvo leistas neskausmingas skiepas, paraudo. Musu gyd. patare praejus 1-1,5val. po skiepo ideti Paracetamol (120) zvakute.
Bet mums nei po 2, nei po 4 men. skiepu jokiu stipriu pasaliniu reakciju nebuvo, tik kojyte paraudo.
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 09 21, 11:10)
Gavom ir mes tuos du skiepus: i pirma net nesureagavo, o po antro taip verke, kad kelias minutes niekaip negalejau nuramint. Na tikrai zinau, ka reiskia skaudus skiepas, net visa koja traukia, o cia mazam leliukui. Tuo labiau,kad gal per kokias 3 sekundes suleido ir dar gerokai kojyte timptelejo, jau sesele kokia schmoll.gif  doh.gif Galetu su maziukais ir svelniau elgtis. Po skiepo jokios reakcijos nebuvo, tik kojyte viena, i kuris buvo leistas neskausmingas skiepas, paraudo. Musu gyd. patare praejus 1-1,5val. po skiepo ideti Paracetamol (120) zvakute.
Bet mums nei po 2, nei po 4 men. skiepu jokiu stipriu pasaliniu reakciju nebuvo, tik kojyte paraudo.

DEL TO SVELNUMO TU VISISKAI TEISI. butu mano valia as lygiai taip svelnei kabutese, ta sesele atgal paskiepinciau. sesto menesio skiepai mums ne kaip praejo, temperatura, irzlumas, laikes savaites, nors pries tai buvo be zimiu. verysad.gif
Atsakyti
mes irgi snd gavome 2 skiepus i abi kojytes,bet neverkem,tikras vyras-neverkia lotuliukas.gif ,verke tik per pacius pirmuosius skiepus,o db jam vienodai g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nebuvo jokios reakcijos tpu tpu tpu bet kuo didesnis leliukas tuo labaiu supranta reikala ir sunkiau paskiepyti doh.gif
O visa laik labiausiai as pergyvendavau per nakti nemiegodavau mamytei didesnis streas nei leliukui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 30 spalio 2007 - 17:54
Mano maziukas irgi gavo du durius. I pirma nesureagavo, o antras sukele 3 sekundziu verkima ir viskas. Mazius saunuolis, o as taip bijojau jau ruosiausi bemiegiai nakciai, nes 4 men.skiepukas sukele temperatura,vaikas buvo irzlus,verke. O dabar nieko. Man turbut didesnis stresas buvo ax.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu, kodel tada mes 6 men gavom tik viena skiepa? g.gif
Dar paklausiau gydytojos ar bus du skiepai, tai paziurejo kaip i doh.gif
Atsakyti
Vakar mes irgi gavom 6 men. skiepus. Pagaliau nes vis tai sirgdavom tai buvo hemoglobinas zemas.Buvo 2 duriai. Vakare pakilo temp. iki 38 nuo 6vakaro iki dvyliktos nakties prakauke blink.gif Paskui siaip netaip uzmigo doh.gif Siandien vel pikta baisu tiesiog temp. 37.4 .Tiesiog kosmaras verysad.gif
Atsakyti
as kazkodel bijau sito skiepo unsure.gif
Atsakyti
Mums 6 mėn. skiepas buvo tikras košmaras, pakilo temperatūra, pasidarė baisiai irzlus, tiesiog neatpažinau savo vaiko, po trijų dienų vėl "sugrįžo" mano tikrasis sunytis, net keista, nes iki tol buvusius skiepus toleravo gerai. g.gif
Atsakyti
Mums 6,5mėn. padare skiepa ir prasidejo košmaras,vakare pakilo tem.iki 38,1,šiandien trečia diena o temperatūra vis laikosi.Tai kvietem greitaja,nes tos žvakutes efferalgano iškakodavo,tai apžiurejus pasake kad gerklyte raudona turbut virusas,ir reikia nupirkti Panadolio sirupa,ryt. dar i poliklinika eisim. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuskytee @ 2008 07 29, 11:52)
Vakar mes irgi gavom 6 men. skiepus. Pagaliau nes vis tai sirgdavom tai buvo hemoglobinas zemas.Buvo 2 duriai. Vakare pakilo temp. iki 38 nuo 6vakaro iki dvyliktos nakties prakauke blink.gif Paskui siaip netaip uzmigo doh.gif Siandien vel pikta baisu tiesiog temp.  37.4 .Tiesiog kosmaras verysad.gif



QUOTE(drugelisxxx @ 2008 08 12, 23:08)
Mums 6 mėn. skiepas buvo tikras košmaras, pakilo temperatūra, pasidarė baisiai irzlus, tiesiog neatpažinau savo vaiko, po trijų dienų vėl "sugrįžo" mano tikrasis sunytis, net keista, nes iki tol buvusius skiepus toleravo gerai. g.gif

mes gavom si skiepa pirmadieni jau treci adiena temperatura, vaikas zirzlus, verkia.. Zvakutes padeda bet tik tam kartui. Gyd sake nuo skiepo ir po triju paru turetu blink.gif praeit
Atsakyti
tai jus man kas nors paaiskinkit kodel vieni per 6 men. skiepa gavo du durius, o kiti viena?
Atsakyti