Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėn.

mes siandien irgi gavom du durius i abi kojytes, siaip neverke beveik. bet va tempa pakilo iki 38 idejau viburcolio zvakute siaip tikrai nepasakyciau kad irzlus ir uzmigo lengvai, nors gal dar viskas pries aki g.gif doh.gif
Atsakyti
Mes šiandien gavom skiepuką ir va vakare sukilo temperatūra 38,2 verysad.gif išlėkė vyras nuo tempos žvakučių pirkt, žiūrėsim kaip naktis pareis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linmauric: 20 lapkričio 2008 - 21:04
4u.gif
Atsakyti
Mes vakar gavom 2 skiepus, bet mazyle guvi kaip visada. 4u.gif
Atsakyti
mes vakar gavom sesto men skiepa, gydytoja patare viena dabar daryt, o kita padarys po menesio. ir maziukas maziau kankinsis ir salutinis poveikis mazesnis... mazytei viena diena laikesi temperatura 38. jokiu zvakuciu nekisau, nes maziukai temperatura pernesa lengviau nei suauge... buvo vakar irzlesne, bet nakti miegojo neblogai ax.gif po 4 men skiepu buvo tas pats, tik temmperatura buvo39, . bigsmile.gif
Atsakyti
oi ir aš bijau šito skiepo doh.gif , kad tik nesupanikuočiau rolleyes.gif
Atsakyti
Po 6 mėnesių skiepo jau 6 parą laikosi temperatūra (~37,5), jau buvome poliklinkoj tirtis (kraujas, šlapimas), visi tyrimai geri, gerklė neraudona, plaučiai švarus, lieka neaišku nuo ko temperatūra ir kiek dar laiko "normalu", kad ji yra.. gydytoja sakė nieko nedaryti.. man labai neramu.. ar yra kam taip buve?
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2009 04 01, 01:40)
Po 6 mėnesių skiepo jau 6 parą laikosi temperatūra (~37,5), jau buvome poliklinkoj tirtis (kraujas, šlapimas), visi tyrimai geri, gerklė neraudona, plaučiai švarus, lieka neaišku nuo ko temperatūra ir kiek dar laiko "normalu", kad ji yra.. gydytoja sakė nieko nedaryti.. man labai neramu.. ar yra kam taip buve?

Mums buvo panasiai po 1.5 metu skiepo. Laikesi temperatura , net i ligonine patekom, nes vaikas blogai jautesi. Ir taip ir liko"neaisku" kodel karsiavo. Pasake, gal delto,kad gerklyte raudona. gal..
Atsakyti
Mes siandien po 6 men skiepo. Mazule irzli buvo visa diena, o dabar temperatura pakilo 38,4 doh.gif Sudavem Ibufen sirupo, uzmigo..Man dar kazkaip neaisku, kodel mums skiepas i rankyte buvo g.gif
Atsakyti
Mes šiandien eisim šito skiepo,bet aš pasiskaičiusi Jūsų pasisakymus labai bjau verysad.gif Šiaip nei nuo vieno skiepo nebuvo mums jokių reakcijų,bet dabar jeigu net du dūriai bus verysad.gif
Atsakyti
Mums jis pašalinių reakcijų nesukėlė,kaip ir nei vienas kitas skiepas
Atsakyti
Mums labai skaudejo abieju kojyciu durius, net sauskelnes buvo baisu keisti,kad tik jai neskaudetu.... O praejus kelioms dienoms po skiepo,uzkietejo viduriukai,labai skauda ir verkia,negali tustintis.
Atsakyti