Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

Taip kažkas bandė prisijungti jūsų vardu. Greičiausiai tai naujas dalyvis, įvedęs vardo skiltyje vardą Lera ir gavęs atsakymą, kad toks vardas jau yra, pagalvojo kad jau prisiregistravęs ir pabandė "prisiminti" slaptažodį. Ignoruokite šiuos pakeitimo laiškus ir tiek. Tol, kol jūs nepaspausite tame laiške patvirtinimo nuorodos, slaptažodis išliks jūsų.
Apie tai yra atskira tema šiame skyrelyje smile.gif
Atsakyti
ačiū auges unsure.gif
jo aš atsimenu kad kažkur panaši temą buvo bet paskubom neradau soriukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 09 gegužės 2008 - 10:32
Norejau paklausti ,kodel man is vis to registracijos laisko neatsiuncia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalikeee @ 2008 05 22, 10:33)
Norejau paklausti ,kodel man is vis to registracijos laisko neatsiuncia verysad.gif

One.lt pašte stringa žinutės smile.gif
Atsakyti
mano inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(vitalikeee @ 2008 05 22, 11:15)
mano inbox.lt

Gal blogą emailą nurodei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalikeee @ 2008 05 22, 10:33)
Norejau paklausti ,kodel man is vis to registracijos laisko neatsiuncia verysad.gif

jeigu galite rašyti į forumą reiškia jūsų registracija jau yra patvirtinta. smile.gif ir jokio papildomo laiško nereikia smile.gif
Atsakyti
tj ,kad as ne is savo anketos rasau,jei galeciau cia parasyt is savo ,tj niekur ir nesikreipciau ,o adresa nurodziau gerai,ir cia jau antras kartas ,kai bandau uzsiregistruoti, ir jau antra karta neatsiuncia registracijos laisko,net e-mail nauja susikuriau verysad.gif
Atsakyti
Užmiršau savo slaptažodį ir norėdama prisijungti ne iš namų kompo, užpildžiau formą slaptažodžio priminimui. Buvo parašyta , kad laišką gausiu per 10 min. Tačiau jau 2 dienos kaip negaunu jokio laiško. Gal galite kuo nors padėti ?mano el. paštas tikrai ne one.lt
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 05 26, 11:17)
Užmiršau savo slaptažodį ir norėdama prisijungti ne iš namų kompo, užpildžiau formą slaptažodžio priminimui. Buvo parašyta , kad laišką gausiu per 10 min.  Tačiau jau 2 dienos kaip negaunu jokio laiško. Gal galite kuo nors padėti ?mano el. paštas tikrai ne one.lt

Ar jau susitvarkė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 05 28, 10:59)
Ar jau susitvarkė? g.gif

Ne schmoll.gif Negavau dar jokio laiško
Atsakyti
pamirsau slaptazodi ir negaunu laisko. prasau pagalbos ax.gif .
Atsakyti