Įkraunama...
Įkraunama...

Negaliu prisijungti, pamiršau slaptažodį

QUOTE(sara127 @ 2008 05 29, 17:45)
pamirsau slaptazodi ir negaunu laisko. prasau pagalbos  ax.gif .

Aš jau kelias dienas laukiu, bet iš moderatorių jokios pagalbos doh.gif Taip pat jau keli mėnesiai negaunu laiškų apie prenumeruotose temose parašytus atsakymus. ( temos nepasibaigusios , paštas ne one)
Atsakyti
Sunkus tas gyvenimas forume, ane? biggrin.gif
Jeigu kažkas pamiršote slaptažodį, rašykite man asmeninę žinutę, pakeisiu.
Po to galėsite pasikeisti į norimą patys
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 05 29, 17:58)
Aš jau kelias dienas laukiu, bet iš moderatorių jokios pagalbos doh.gif Taip pat jau keli mėnesiai negaunu laiškų apie prenumeruotose temose parašytus atsakymus. ( temos nepasibaigusios , paštas ne one)

gali buti, kad i siuksliu folderi laiskas nueina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 29, 21:05)
gali buti, kad i siuksliu folderi laiskas nueina  mirksiukas.gif

Jie iš vis neateina doh.gif Pasikeičiau meilą iš mail.ru į inbox.lt. Turėjau gauti laišką į naują dėžutę su patvirtinimu ,negavau. Ačiū " Auges " patvirtino 4u.gif Laiškai apie naujas žinutes temose į naują paštą taip pat neteina. Nebeturiu jau vilties normliai nudotis SM forumu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2008 05 30, 15:37)
Jie iš vis neateina doh.gif Pasikeičiau meilą iš mail.ru į inbox.lt. Turėjau gauti laišką į naują dėžutę su patvirtinimu ,negavau. Ačiū " Auges " patvirtino 4u.gif Laiškai apie naujas žinutes temose į naują paštą taip pat neteina. Nebeturiu jau vilties  normliai nudotis SM forumu verysad.gif

keisk maila! smile.gif man nei su yahoo nei su gmail tokiu problemu nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.nesuprantu kas atsitiko blush2.gif esu prisijungus jau daugiau kaip puse metu,siandien ryte bandziau ieiti,praso prisijungti,pabandziau nieko neduoda,raso,kad tokio niko nera.tada uzsireginau per nauja tuo paciu niku ir slaptazodziu.del ko taip atsitiko?Labai gaila,kad zinutes dingo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1979 @ 2008 06 05, 09:51)
Sveiki.nesuprantu kas atsitiko blush2.gif esu prisijungus jau daugiau kaip puse metu,siandien ryte bandziau ieiti,praso prisijungti,pabandziau nieko neduoda,raso,kad tokio niko nera.tada uzsireginau per nauja tuo paciu niku ir slaptazodziu.del ko taip atsitiko?Labai gaila,kad zinutes dingo verysad.gif

Paskaityk čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gal galėtumėt ir žinotumėt kaip spręsti man iškilusią problemėmėlę? Mūsų kompiuteris turi kelias direktorijas,dvi su slaptažodžiais, kad veikai nepatektų. Visada forume dalyvaudavau būdama vyro direktorijoje. Norėčiau persikelti ir skaityti savoje, bet negaliu prisijungti. Pabandžiau atsijungti vyro direktorijoje ir tada prisijungti savoje - vis vien tas pats blink.gif Ar čia mūsų kompe bėda, ar kokios kitos bėdos?

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
help.gif Prašau pagalbos,atsiliepkit ploja.gif Pamiršau slaptažodį,bandžiau pasinaudoti pagalba,bet laiško į el.paštą negaunu.
Atsakyti
QUOTE(goodukas @ 2008 07 09, 20:33)
help.gif Prašau pagalbos,atsiliepkit ploja.gif Pamiršau slaptažodį,bandžiau pasinaudoti pagalba,bet laiško į el.paštą negaunu.

Jei one.lt gali ir negaut mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai ne one.lt. schmoll.gif Nežinau,kaip čia elgtis.Ar viska naujai susikurt,bet jau pusę metų kaip šiame forume,tai kažkaip gaila?
Atsakyti
QUOTE(goodukas @ 2008 07 10, 07:01)
Tikrai ne one.lt. schmoll.gif Nežinau,kaip čia elgtis.Ar viska naujai susikurt,bet jau pusę metų kaip šiame forume,tai kažkaip gaila?

Gal buvo nurodytas blogas elektroninis paštas.Be to atrodo gali parašyt kuriai nors iš moderatorių.Jos gali pabandyti atstatyti tavo slaptažodį mirksiukas.gif
Atsakyti