Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų trumpinimas

mes labai žiurėjom ar iš vardo jokių trumpinių ar pravardžių nebus,man tai svarbu
Atsakyti
mano Tevai sesei nedave vardo Brigita, vien del to, kad sode kita mergaite Briga istisai saukdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 02, 21:16)
mes labai žiurėjom ar iš vardo jokių trumpinių ar pravardžių nebus,man tai svarbu

zinoma,kad pikta,kai iskraipo varda, ar ji pastoviai trumpina. Ypac, jei yra koks ilgas vardas, o visa laika saukia trumpiniu, net ir tevai, kai toks trumpas vardas irgi egzistuoja. Tai kam deti ta ilga tada! Konkreciai pvz. Beatrice, o visada saukia Beta! tai kam dar vadinti beatrice...

p.s. Ziuriu,kad tavo sunaus vardas Grantas... Kai buvau maza, buvo draugas Grantas... ,deja ir jam buvo rastas trumpinys - pravarde... cool.gif
Atsakyti
Man atrodo kad svarbiausia ,kad tėvam patiktų vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 02, 21:16)
mes labai žiurėjom ar iš vardo jokių trumpinių ar pravardžių nebus,man tai svarbu

Pritariu drinks_cheers.gif , mes panašiai rinkome. Nors ir patinka vardas Vytautas, Gediminas bet vadins Vytu, Vycka, Gedu ar panašiai. Na, sulaukus trisdešimties pradės vadinti tikruoju vardu... Aš už trumpus, aiškius, lengvai tariamus, nekraipomus vardus mirksiukas.gif
Atsakyti
o manes niekas netrumpino... neleidau bebe.gif
Atsakyti
Aš prieš vardų trumpinimus. Blogiausias to pavyzdys, kai Birutę vadina Birka g.gif Buvo mano bendradarbė Ligita, tai ją vadina Liga arba Lige. Man skamba kaip ližė blink.gif Jei jau duotas vardas žmogui, tai ir vadinkim tuo vardu. Pritariu, kad trumpinant vardus, kažką iš to žmogaus atimi
Atsakyti
Vardus trumpina ar iskraipo visam pasaulyje ir niekur nuo to nepasidesi. Mano vaiku vardai ilgi, tai vienas aisku virto Minde o kitas Zygiu. Ir pati taip vadinu. Na o trumpus vardus visi jaucia pareiga ilginti, pvz. Rokas virto Rokuliu, Tadas-Tadeusu ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bugen @ 2006 06 06, 08:28)
Vardus trumpina ar iskraipo visam pasaulyje ir niekur nuo to nepasidesi. Mano vaiku vardai ilgi, tai vienas aisku virto Minde o kitas Zygiu. Ir pati taip vadinu. Na o trumpus vardus visi jaucia pareiga ilginti, pvz. Rokas virto Rokuliu, Tadas-Tadeusu ir pan. biggrin.gif


Visiškai pritariu. Kiekvieną vardą galima sutrumpinti, iškraipyti ir pravardę pridėti. Nors daug kas priklauso ir nuo tėvų, kurie patys savo vaikų vardų nekraipo ir kitiems neleidžia. Studijavau kartu su Živile, kurią visi norėjo Žifka pavadinti, tai ji piktai neleisdavo. Ir ką - visi priprato prie Živilės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betule: 05 sausio 2007 - 10:07
Na aš galvojau apie dukrytės vardo trumpinimą. Bet, manau, nelabai jį kaip sutrumpinsi, o jei ir taip, tai vistiek, manau, nebus kažko jau baisaus.
Atsakyti
man labai nepatinka kai vardai trumpinami schmoll.gif
jeigu jau duotas vardas, tai kam jį kaitaliot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2007 01 05, 22:21)
man labai nepatinka kai vardai trumpinami schmoll.gif
jeigu jau duotas vardas, tai kam jį kaitaliot unsure.gif

kad trumpoaiu ir greičiau pašauktum, tam kaitalioji
Atsakyti