Įkraunama...
Įkraunama...

Esu šio skyrelio moderatorė

Sveika, pirma noriu pasakyti, kad turi labai nuostabia seima, o antra linkiu sekmes dideliausios mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, radau bigsmile.gif Jau esam kaip ir pažystamos, bet norėjau palinkėti sėkmės blush2.gif Džiugu, kai yra žmonių, pasiruošusių ištiesti pagalbos ranką ir aplamai - padaryti tvarką thumbup.gif Taigi sveikinam 4u.gif ir mylim wub.gif
O šeimynėlė tikrai nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū labai už palaikymą 4u.gif
labai stengiuosi jūsų neapvilti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sekmės lotuliukas.gif Šaunu, kad turėdama tokią šeimyną dar randi laiko moderuoti thumbup.gif
Atsakyti
Sekmes darbuojantis thumbup.gif
Atsakyti
sveika
sekmes darbe forume, supermama. Sveikatytes tavo vaikeliams.
Atsakyti
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labukas biggrin.gif Linkiu gero ir sekmingo darbelio tongue.gif
Atsakyti
Buk pasveikinta naujoji moderatore smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis.
wub.gif
Nežinau ar aš turiu teisę- bet vis tik norėčiau sužinoti? Ar galima paprašyti uždaryti temelę? Arba bent jau išvalyti su tuo nesusijusias žinutes- ir įžeidžiančias žinutes? Ir ar aš turiu kreiptis čia? O gal reikia iš karto tau į AŽ rašyti?

Šiame skyrelyje atsirado nauja tema: "nenoras maitinti krūtimi 2" ..
trumpiau- pati temos autorė padėjo tašką. Visa temelę kupina pykčio ir įžeidinėjimų tiek temos autoręs adresu- tiek temos autorė atsakydama pasistengė įžeisti mus maitinančias (visos temos net neskaičiau- užteko pirmų puslapių ir 23)
nenoriu nieko įskūsti- neminėsiu jokio vardo bet tokie pasisakymai:
"nu rimtai bobu turgus....

toks jausmas kad sedit namie ir stogas nuo to sedejimo jum ciuozia, ir rasinejat cia...

sakyciau biski prasipleskit savo pasauleziura

ir provokuoja cia ne kas kitas, o jus."
ir dar:
"eikit vaiku priziuret jomajo, kudakuojat cia susirinkusios..."
Na ir susilaukiama atsakymų: "tu čia panašiausia į "bobą"- isterikuojančią turgaus bobą, čia nuo badavimo gal tau šitaip? "

Na nežinau ar į temą: bet nemanau kad tokia tema su šitiek pykčio turėtų būti... Arba jei turėtų, tai ar nebūtų galima jos kaip nors išvalyti?

P.S. tikiuosi moderatorė atkreips dėmesį. 4u.gif


Atsakyti
na, kazkiek isvalyti ta tema gal ir verta. o del uzdarymo nepritariu, manau, kad jei tokia tema nebutu reikalinga, tai niekas jos ir nebutu uzvedes 4u.gif
Atsakyti