Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Sveiki. Mes jau lankom darzeli, mano mazei visai gerai jame sekasi priprasti. Ir atrodo su vaikais jai labai smagu buti. tik man tai nepasakyciau, kad patinka tai, ka matau rytais - vakarais ar kol laiko turiu rytais- truputi ilgeliau kartu su ja pabudama. Kazkaip nemaciau nei karto, kad su vaikais butu uzsiimam kuom nors kitu, nei kad piesimu grupeje. ir tai tas piesimas - atseit vaiku: aukletoja pasako ka, kur, kokiom spalvom, kaip piesti, arba pati nupiesia ant vaiko lapo. (ir po to duoda mamai "Vaiko piesini", nu kaip man jaustis - dziaugtis cia ar liudėt, kai ant auklėtojos kurybos pasirasytas mano vaiko vardas? ar mane laiko visai kvaila mama, nepazistancia savo vaiko, nezinancia jo gebėjimu ir pan, kad galeciau neatskirti kur piese mano vaikas, o kur - kazkas kitas?)
ir dar labai idomiai viena is auklėtoju dirba - rytais atvedus vaika, ji negirdi nei kad kazkas atejo, nei ka kiti vaikai veikia,nes skaito laikrasti, klausosi pakankamai garsiai radijos bei "zaidzia" savo mobiliuoju. o atejus i grupe ir jau saukiant "labas rytas", ji net nesiteikia galvos pakelt ir atsakyt. (tik po kelių minuciu sureaguoja).
Ir tas pasiemimas tai irgi kelia rupesciu. niekur nera informacijos oficialios iki kelintos val. dirba grupe. tai ir pasiimti vaikus reikia "kuo anksciau", nes kitaip vaikas lieka "vienas" ir jam labai liudna. O kaip jam nebus liudna, jei nieks su juo neuzsiima? Ka aukletoja veikia? Sedi ir nagus krapsto?//// ir ilgiau bedirbancios mamos tampa tokios skolingos aukletojoms, kad vaikus paskutinius pasiima is grupes, kad aukletojoms neleidzia anksciau namo iseit......
Na net nebezinau - gal as cia tokia labai priekabi mama vienintele? Ar as cia viena manau ir matau, kad aukletojos uz pabuvima darbo vietoj, o ne uz darba pinigus gauna? ( ir tai tas pabuvimas yra toks, kad ne viena karta maciau aukletoja IKi parduotuvej butent jos darbo metu. suprantu, kad patogu apsipirkt, bet kas buna su vaikais? seimininke? o ji savo darbo neturi? ar ten pas juos grupese ideali tvarka? )
(siaubas, kokia as priekabi;( sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ))))))))))
Atsakyti
QUOTE(Nestė @ 2006 06 13, 14:57)
Sveiki. Mes jau lankom darzeli, mano mazei visai gerai jame sekasi priprasti. Ir atrodo su vaikais jai labai smagu buti. tik man tai nepasakyciau, kad patinka tai, ka matau rytais - vakarais ar  kol laiko turiu rytais- truputi ilgeliau kartu su ja pabudama. Kazkaip nemaciau nei karto, kad su vaikais butu uzsiimam kuom nors kitu, nei kad piesimu grupeje. ir tai tas piesimas - atseit vaiku: aukletoja pasako ka, kur, kokiom spalvom, kaip piesti, arba pati nupiesia ant vaiko lapo. (ir po to duoda mamai "Vaiko piesini", nu kaip man jaustis - dziaugtis cia ar liudėt, kai ant auklėtojos kurybos pasirasytas mano vaiko vardas? ar mane laiko visai kvaila mama, nepazistancia savo vaiko, nezinancia jo gebėjimu ir pan, kad galeciau neatskirti kur piese mano vaikas, o kur - kazkas kitas?)
ir dar labai idomiai viena is auklėtoju dirba - rytais atvedus vaika, ji negirdi nei kad kazkas atejo, nei ka kiti vaikai veikia,nes skaito laikrasti, klausosi pakankamai garsiai radijos bei "zaidzia" savo mobiliuoju. o atejus i grupe ir jau saukiant "labas rytas", ji net nesiteikia galvos pakelt ir atsakyt. (tik po kelių minuciu sureaguoja).
Ir tas pasiemimas tai irgi kelia rupesciu. niekur nera informacijos oficialios iki kelintos val. dirba grupe. tai ir pasiimti vaikus reikia "kuo anksciau", nes kitaip vaikas lieka "vienas" ir jam labai liudna. O kaip jam nebus liudna, jei nieks su juo neuzsiima? Ka aukletoja veikia? Sedi ir nagus krapsto?//// ir ilgiau bedirbancios mamos tampa tokios skolingos aukletojoms, kad vaikus paskutinius pasiima is grupes, kad aukletojoms neleidzia anksciau namo iseit......
Na net nebezinau - gal as cia tokia labai priekabi mama vienintele? Ar as cia viena manau ir matau, kad aukletojos uz pabuvima darbo vietoj, o ne uz darba pinigus gauna? ( ir tai tas pabuvimas yra toks, kad ne viena karta maciau aukletoja IKi parduotuvej butent jos darbo metu. suprantu, kad patogu apsipirkt, bet kas buna su vaikais? seimininke? o ji savo darbo neturi? ar ten pas juos grupese ideali tvarka? )
(siaubas, kokia as priekabi;( sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ))))))))))

visai tu nepriekabi, o labai aikia susirūpinimą savo išdėstei.. wub.gif Tikrai ko nors imčiausi - pasiklausčiau, kuo užsiima vaikučiai ir t.t. tuo duodama suprasti auklėtojai... kad man kažkas nepatinka.. rolleyes.gif
Jeigu kas neramina, ar klausimų kokių turi - nueik pas direktorę.. ar pavaduotoją ir pasiklausk.. Kokios prgramos gal yra vaikučiams, ta prasme ką turi daryt auklėtojos ir t.t. Reikia už savo teises pakovot.. gaila, kad kai kurios auklėtojos šitaip atsainiai į savo darbą žiūri...
Atsakyti
QUOTE(Nestė @ 2006 06 13, 16:57)
Sveiki. Mes jau lankom darzeli, mano mazei visai gerai jame sekasi priprasti. Ir atrodo su vaikais jai labai smagu buti. tik man tai nepasakyciau, kad patinka tai, ka matau rytais - vakarais ar  kol laiko turiu rytais- truputi ilgeliau kartu su ja pabudama. Kazkaip nemaciau nei karto, kad su vaikais butu uzsiimam kuom nors kitu, nei kad piesimu grupeje. ir tai tas piesimas - atseit vaiku: aukletoja pasako ka, kur, kokiom spalvom, kaip piesti, arba pati nupiesia ant vaiko lapo. (ir po to duoda mamai "Vaiko piesini", nu kaip man jaustis - dziaugtis cia ar liudėt, kai ant auklėtojos kurybos pasirasytas mano vaiko vardas? ar mane laiko visai kvaila mama, nepazistancia savo vaiko, nezinancia jo gebėjimu ir pan, kad galeciau neatskirti kur piese mano vaikas, o kur - kazkas kitas?)
ir dar labai idomiai viena is auklėtoju dirba - rytais atvedus vaika, ji negirdi nei kad kazkas atejo, nei ka kiti vaikai veikia,nes skaito laikrasti, klausosi pakankamai garsiai radijos bei "zaidzia" savo mobiliuoju. o atejus i grupe ir jau saukiant "labas rytas", ji net nesiteikia galvos pakelt ir atsakyt. (tik po kelių minuciu sureaguoja).
Ir tas pasiemimas tai irgi kelia rupesciu. niekur nera informacijos oficialios iki kelintos val. dirba grupe. tai ir pasiimti vaikus reikia "kuo anksciau", nes kitaip vaikas lieka "vienas" ir jam labai liudna. O kaip jam nebus liudna, jei nieks su juo neuzsiima? Ka aukletoja veikia? Sedi ir nagus krapsto?//// ir ilgiau bedirbancios mamos tampa tokios skolingos aukletojoms, kad vaikus paskutinius pasiima is grupes, kad aukletojoms neleidzia anksciau namo iseit......
Na net nebezinau - gal as cia tokia labai priekabi mama vienintele? Ar as cia viena manau ir matau, kad aukletojos uz pabuvima darbo vietoj, o ne uz darba pinigus gauna? ( ir tai tas pabuvimas yra toks, kad ne viena karta maciau aukletoja IKi parduotuvej butent jos darbo metu. suprantu, kad patogu apsipirkt, bet kas buna su vaikais? seimininke? o ji savo darbo neturi? ar ten pas juos grupese ideali tvarka? )
(siaubas, kokia as priekabi;( sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ))))))))))


Labi norėčiau sužinoti įkokią grupę jūs leidžiate, ar tik nei "meškikių', nes maniške ten lanko, tai pasakojimas atitinką realybę, o paklausus, ką jie veikia tai atsako, kad jie maži ir nieko nemoka ir nesugebą. O norint vesti vaiką į būrelį tai jos pasako, kad jūs neveskit o geriau joms pinigėlių duot tada jos padirbės su jais na ir pan.
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 07 18, 21:38)
Labi norėčiau sužinoti įkokią grupę jūs leidžiate, ar tik nei "meškikių', nes maniške ten lanko, tai pasakojimas atitinką realybę, o paklausus, ką jie veikia tai atsako, kad jie maži ir nieko nemoka ir nesugebą. O norint vesti vaiką į būrelį tai jos pasako, kad jūs neveskit o geriau joms pinigėlių duot tada jos padirbės su jais na ir pan.



Meskuciu grupe ir mes perejom , gerai , kad neilgai ten uzsibuvom... Gal tai tapo tradicija, nes kai nuejau pas vedeja ir isdesciau aukletoju "aplaiduma", vaiku pasiemimo grafiko nepatoguma ir pan. ji be jokiu pretenziju vaika perkele i kita grupe jau nuo sekancios dienos...
Atsakyti
QUOTE(duksna @ 2006 07 19, 20:06)
Meskuciu grupe ir mes perejom , gerai , kad neilgai ten uzsibuvom... Gal tai tapo tradicija, nes kai nuejau pas vedeja ir isdesciau aukletoju "aplaiduma", vaiku pasiemimo grafiko nepatoguma ir pan. ji be jokiu pretenziju vaika perkele i kita grupe jau nuo sekancios dienos...


O kitoje grupėje geriau, as noriu visai atsiimti vaiką iš šio darželio, nes iš vienos grupės mus išprašė, nes judrus vaikas ir joms ja reikia prižiūrėti, laibai daug dėmesio skirti. Tai man susidarė toks įspūdis, kad ten visur dirbama atlaidžiai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 07 19, 20:42)
O kitoje grupėje geriau, as noriu visai atsiimti vaiką iš šio darželio, nes iš vienos grupės mus išprašė, nes judrus vaikas ir joms ja reikia prižiūrėti, laibai daug dėmesio skirti. Tai man susidarė toks įspūdis, kad ten visur dirbama atlaidžiai. g.gif


Nu geras. O aukletojos ten turi pedagogini issilavinima? Tu ne vaika atsiimk, o i teisma paduok tokias aukletojas. Kas cia per nasamones - uz vaiko judruma ismest ji is grupes? Jos - ka - nezino kaip su hiperaktyviais vaikais dirbt? Tai jau ju problemos, o ne vaiko ir tavo. Nei vaikas nei pati nepasirinkai aktyvumo lygio, o aukletojos toki darba pacios pasirinko.
kazkaip vis nuomone tik blogeja apie darzeli. O vedeja ka veikia? tik perkelineja vaikus is vienos i kita grupe? O ka ji masto apie savo darbuotojas? Ka - siais laikais mazai issilavinusiu, energingu, aktyvių ir galinciu visiems vaikams demesio skirti padagogių? Pasirodo, ne tik aukletojos aplaidziai dirba, bet jos ima tokio darbo pavyzdi is savo darbdavio - vedejos (ar direktores?). Matyt, tai ji visu pirma leidzia tokia netvarka darzelyje - aukletojos dirba kiek joms patogu, t. y. NIEKUR NERA OFICIALAUS GRUPIŲ DARBO LAIKO, savo darbo valandas aukletojos tik ISSEDI, o ne ka nors veikia, uzsiima su vaikais (kas ten rase, kad "dirba su mobiliaku, zurnalu" ir pan., - ir musiskeje grupeje tas pats, o gal tai - viena ir ta pati grupe?) ju neveiklumo patvirtinimui - aukletojos pasakymais, kai norejau atnesti savo vaikui pasibaigusias darbeliu priemones: "Jūs nebeneskit, juk vasara, mes nieko nebeveikiam, tik lauke bunam". Kazkokia nesamone. tai ar negalima ir lauke sugalvot kazkokiu uzsiemimu? Smelio zaidimus, tai zaidzia, zinau, o ka daugiau? Negalima lauke piesti? Aukletojoms rankos gal nudzius, jei issines daugiau priemonių i lauka, ne tik smelio zaislu rinkini, kamuoli? negali vaikai lauke piesti (ant popieriaus, ant asfalto, akmenu ir pan)? negali issinesti knygeliu? zaidimu? NUGI JOS YRA PEDAGOGES, O NE PRIZIURETOJOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verysad.gif

ir dar sis tas patvirtinantis aukletoju nedaba darbo valandom: ieskojau pasikeitusio vaiko elgesio priezasciu ir klausinejau aukletojos ka vaikas veikia per diena, ar valgo, ar miega, ar bedrauja su kitais, ar skriaudzia kitus, ar kiti skriaudzia ir pan.... Aukletoja vis atsako "nera jokiu problemu, jokiu bedu, viskas gerai". kai uzadaviau lbai konkretu klausima, ji is pradziu atsake vel "jo, jo, viskas gerai", bet kai vel perklausiau nes atsakymas jau mane sunervino, ji sako:"O AS TA LAIKA NEBUVAU, BUVAU ISBEGUSI." isbegus matyt, netrumpam buvo, nes atsakymo i man rupimus klausimus taip ir negavau. o ir jėgu neberadau savvy, kad ieskot ta diena dirbanciu jos darba........................................ g.gif verysad.gif
Atsakyti
Per aplinkinius sužinojau, kad ten giminių ir draugų klanas, dirba visi pažįstami ir draugai, turbūt direktorė tokia ir atlaidi savo darbuotojams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2006 07 25, 16:00)
Per aplinkinius sužinojau, kad ten giminių ir draugų klanas, dirba visi pažįstami ir draugai, turbūt direktorė tokia ir atlaidi savo darbuotojams.  g.gif


...del giminiu ir pazystamu rato - tiesa g.gif . Atvedi vaika i grupe 7,30val , o ji atrakinta, bet tuscia, stovi keli teveliai su vaikuciais ir laukia, kol pasirodys "aukletoja"... O del lavinimo, tai koks ten lavinimas? Leidau i daile, taciau darbelius tikrai padaro pati dailininke verysad.gif , uzsiemimu jokiu, aukletojos ir auklytes dirba per kelias grupes, tai dazniausiai buna tik viena is ju, o atejus pasiimt pirmiausia eidavau rankas ir snargliuota veiduka nuplaut (turbut sunku vaikui vandenuka atsukt, jau nekalbant apie nosytes nuvalyma)
Zodziu, mamytes, jei tik galit tikrai nesirinkit sio darziuko.
Rudeni eisim i kita, tik kazin ar bus kitaip, baugoka jau
Atsakyti
Zodziu, mamytes, jei tik galit tikrai nesirinkit sio darziuko.
Rudeni eisim i kita, tik kazin ar bus kitaip, baugoka jau

Aš taip pat pritariu, reikia vengti tokio darželio, juolab kad ten i pastabas nereguoja ir niekas netobulėja, o dar direktorė vaskit vaikus, tikpasmus, pas mus.Špygą taukuota blush2.gif Aš taip pat vaiką atsiėmiau ir rudenį vesiu į kitą darželį.
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,
na tikra teisybė apie ta darželį,tikrai nieko jie daugiau neveikia tik piesia.Bent jau aš nemaciau kad veiktu ka kita.Gal ir man reiktu nevesti rudeni, bet kitam ar nebus taip kaip šitam??Mano vaikis toks jautrus, ir vėl kol pripras, nežinau ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(pingvinas @ 2006 08 02, 12:00)
SVEIKOS MAMYTES,
na  tikra teisybė apie ta darželį,tikrai nieko jie daugiau neveikia tik piesia.Bent jau aš nemaciau kad veiktu ka kita.Gal ir man reiktu nevesti rudeni, bet kitam ar nebus taip kaip šitam??Mano vaikis toks jautrus, ir vėl kol pripras, nežinau ka daryt?


Jau tikrai nevesk vaiko, kas išto kad vaikai piešia ir daugiau nieko, juk vaikus galima lavinti ne vienpiešdami, kur šokiai, sportas kitos ugdymo priemonės.
Ir kai auklėtojos dar pasako kad vaikai nieko nesugeba. Tik nesuprantu kodėl viename darželyje tas pats vaikas sugeba o perėjus i šį darželį mano vaikas jau nieko nebesugeba g.gif
Atsakyti
Vis gauseja nepatenkintuju burys?
O kur ziuri ir ka veikia ir ka apie tai masto jo vadovė??????????????????????
O gal ir vadovė - tik "popieriuje"??????????????
LABAI TIKIUOSI, JOG NORS KAS NORS (YPATINGAI TIKIUOSI KAD DIREKTORE) SEKA SI FORUMA IR ATSILIEPIMUS APIE DARZELI. IR LABAI TIKIUOSI KOKIŲ NORS REALIŲ TIKRŲ IR GREITŲ POKYČIŲ.
NEGI DITREKTOREI (BEI NEI VIENAI AUKLĖTOJAI) NERŪPI APGINTI SAVO DARBO VIETOS, SAVO DARBO?
o gal vertėtų kreiptis kur nors (pvz. švietimą), kas turi - gali - privalo patikrinti šiuos mūsų atsiliepimus-nusiskundimus, įvertinti šio darželio darbuotojų kvalifikaciją, kompetenciją??????????????????? (o gal ir ten - ranka ranką plauna, giminių klanas???????ptfu ptfu ptfu, tikiuosi kad ne)

Atsakyti