Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Vakar buvau nuėjus parašyti pareiškimą,kad atsiimu vaiką. Manes paklausė dėl kokių priežačių aš atsiimu, taipasakiau viską, kas buvo bolgai,o įmane pažiūrėjo taip kad aš viską išsigalvoju ir darapie internetą, kai pasakiau, kad daugelis tėvų rašo apie juos blogus atsiliepimus, tai ji man paneigė, kad tai tik šmeištas ir prasimanymai,kad taip nėra buve kad jų darželiu skūstųsi. Net nežinau ką jos mano g.gif
Atsakyti
ėjau aš į tą darželį pažiūrėt, tai vos įėjus į kiemą pamačiau kaip dvimetis koks per langą taaaaaaaip persisvėręs kad baisu blink.gif pašaukiau auklėtoją per langą tai ta kad pradėjo aralint ant vaiko ko jis lenda kur nereikia blink.gif nu ką aš žinau... išėjau net neįėjus į vidų cool.gif
Atsakyti
O as prieš kelias dienas auklėtoją (eilinį kartą) pamaciau IKI parduotuvėje jos darbo metu. (gaila, kad negalėjau užkalbint, nes kalbėjau telefonu su savo pačios darbdaviu, o auklėtoja manęs nematė, nes labai į parduotuvės čekį buvo įsigilinusi. Įdomu, ką ji man būtų papasakojusi, ką ji veikia darbo metu ne darbo vietoj?) Vargšė šeimininkutė bandė "užstoti" auklėtoją, sakydama, kad ji kažkur daržely.... Nu bent jau vaikai ne vieni buvo grupėj palikti....
Nu o jai direktorei atrodo, kad čia tik šmeižtu mes užsiimam, tai net nebežinau ko griebtis. Kažkaip maniau, kad perėjimas į kitą darželį nėra išeitis, kad reik ir galim mes, pačios mamos pakeist darbuotojų požiūrį į savo darbą..... Bet dabar jau imu galvot, gal kur kitur bandyt ieškot???????????????
Nu bet jau pyktis koks suėmė berašant, siaubas. nu negi nėra jokios institucijos, reglamentuojančios darželių darbo?
Gal reik tų į švietimą kokį pranešimą duot? Gal gerbiamoji Bukmanaitė ką nors padėtų????????????????????????????

Atsakyti
sveikos mes lankem meskuciu grupe apie menesi,bet vaikas nepriprato.Daba vedu i TUKA ,pratinames smile.gif bet iskart matau skirtuma tarp aukletoju iskart pasake kad kreideliu atnest popieriaus,kad i sporto sale veliau eis,bus muzikos pamokos O cia dar tik lopselinuku grupe o jau uzsiemimu tiek tures 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
Žinot, mano vaikas pradejo eiti vel i darzeli ir jis jau nori eiti. g.gif Dabar jau patenkintas eina ir pasakoja ka veike, ka dare.
Tad nezinau ar jis pamirso ta savo ivyki ar tiesiog pailsejo is po vasaros. smile.gif smile.gif
Atsakyti
g.gif Mūsų vaikas lankė meškučių grupę, mes buvom patenkinti auklėtojų darbu,bet pačiai mamai nereikia ieškoti problemų ten kur nereikia ,o daugiau dėmesio mieloji alina skirti savo vaiko auklėjimui , vaikai jautėsi gerai,atvesdama vaika visada peržvelgdavau ar kuris nors iš jų yra nusiminęs ar verktų,vaikai žaisdavo kartu su auklėtoja. O jai pati mamayte esate nusiteikus prieš auklėtojas ar darželį,tai ieškokite problemų savyje ,kiek žinau Tuko darželyje vaikas elgesi taip pat kaip šiame darželyje ir nereikia šmeižti kitų... Aš vedu nepirmą savo vaiką ir esu labai patenkinta .Apšmeižti kita yra lengviausia. Žiūrėkit savo darbą ir savo šeimą , skirkit dėmesio daugiau svao vaikui.
Atsakyti
smile.gif biggrin.gif biggrin.gif mano sunus lanko sermuksneles darzeli antri metai ir yra labai patenkintas, sako, kad labai linksmai ten leidzia laika ir aukletojos labai geros biggrin.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif vaikas su noru eina į darzeli kiekviena diena ir namuose vis sneka apie ji ir laukia kada vel eis, labai patinka įvairus zaidimai ir grupes draugai... biggrin.gif dziaugiasi kad ir skaniai ten pavalgo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vika1 @ 2006 10 16, 15:35)
smile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif mano sunus lanko sermuksneles darzeli antri metai ir yra labai patenkintas, sako, kad labai linksmai ten leidzia laika ir aukletojos labai geros biggrin.gif  smile.gif  smile.gif  biggrin.gif vaikas su noru eina į darzeli kiekviena diena ir namuose vis sneka apie ji ir laukia kada vel eis, labai patinka įvairus zaidimai ir grupes draugai... biggrin.gif dziaugiasi kad ir skaniai ten pavalgo... smile.gif


kazkas cia ne taip
Vika1 turi dvi dukrytes, bet i darzeli eina tavo sunus?????
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES,
NORIU PAKLAUSTI AR SIAME DARZELYJE YRA SPEC.LOKOPEDINE GRUPE. g.gif
AR NEREIKS MUMS PEREITI I KITA DARZELI doh.gif
GAL KAS ZINOT, NES MANO VAIKINUKAS TURI PROBLEMU DEL KALBOS.
Atsakyti
Mano abu vaikai eina į šį darželį,mano mažasis irgi turi problemų su kalba,jau labai mums sunkiai sekasi,klausiau auklėtojos apie logopedą,tai sakė darželyje yra ir užsiims su maniškiu kai jam bus trys metai,jei iki to nepagerės,bet atskiros grupės man atrodo nėra. unsure.gif
Atsakyti
Mano berniukui irgi taip sake, prades eiti i darzeli ir bus geriau, prades daugiau kalbeti.Bet islankem visus metus ir nieko gero verysad.gif
tad dabar ejom i lokopedine komisija, ir priskyre dirbti lokopui papyldomai.
tai paziuresim kaip jam seksis, jis yra uzsispyres ir atsisakineja daryti uzduotis.Tai jau gaunasi problema, ir seip nesistengia tarti, kai jam gera nuotaika, tada ir bando kalbeti.
Papildyta:

Papildyta:
O i kokia grupe einat? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pingvinas: 04 gruodžio 2006 - 13:42
Mano abu vaikai eina į pelėdžiukų grupę. biggrin.gif
Atsakyti