Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

QUOTE(eugute... @ 2008 02 06, 14:43)
Mano broliukas ejo i Girinuku grupe.labai sunkiai priprato prie darzelio gal pusmeti ar daugiau verkdavo vos tik pazadintas,is namu iseidavo verkiantis ir darzelyje palikdavo verkianti.bet su laiku apsiprato.po kurio laiko jis mums vis sakydavo kad aukletoja Vida musa viena mergaite uz tai kad ji sisioja i kelnytes. Vaikai juk nesumeluos tokiu dalyku. Aukletoja Jurgita,ar ir jus savo vaikucius musat jei jie prisidaro i kelnes?

Jus teisi...vaikai nemeluoja, o jei jie papasakotu viska, kas vyksta grupeje visa diena, tikriausiai reta mama isdristu nuvesti savo vaika sioms "aukletojoms"...
beje, mamytes darote didele klaida vesdamos vaikus i grupe, kurioje dirba dukra ir motina - viena kita uzstoja ir niekada jums nepasakys, jei vienos ar kitos aukletojos elgesys jusu mazyliu atzvilgiu yra netinkamas. ar nepastebejote dazno kartu su siomis aukletojomis dirbancio kolektyvo kaitos??? manau, tai daug ka pasako...

QUOTE(keanuignas @ 2008 02 25, 16:15)
Vaiku slapinimosi i kelnes problema yra labai aktuali. As patyriau tai su vysesneliu. Tai psichologinio pobudzio liga. Ir netgi neprofesionalai zino, kad "Rykste" sio "Reikalo" neisspresi. Man, is tiesu, labai sunku patiketi, kad mano mama galejo pakelti ranka siuo atveju, nes pati maciau, kaip ji elgesi su mano vyresniuoju sunumi tokiose situacijose. Ji niekada jo nemuse. Kartais sunku suprasti vaiku elgesi, ar zodzius g.gif
       Andreja - aukletojos Vidos (Girinuku grupe) dukra.

nu negi mus savo anukeli? doh.gif
aukletoja Vida gera teveliams, kurie nesa geras dovaneles...taigi mamytes, "nepasisiukslinkite" per Kaledas ir kitas progas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniego karalienė: 26 gegužės 2008 - 18:40
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 05 26, 18:38)
Jus teisi...vaikai nemeluoja, o jei jie papasakotu viska, kas vyksta grupeje visa diena, tikriausiai reta mama isdristu nuvesti savo vaika sioms "aukletojoms"...
beje, mamytes darote didele klaida vesdamos vaikus i grupe, kurioje dirba dukra ir motina - viena kita uzstoja ir niekada jums nepasakys, jei vienos ar kitos aukletojos elgesys jusu mazyliu atzvilgiu yra netinkamas. ar nepastebejote dazno kartu su siomis aukletojomis dirbancio kolektyvo kaitos??? manau, tai daug ka pasako..

Pasikartosiu- man asmeniškai-mano vaikas yra rodiklis.. Ir pasakoja maniškis visą dieną praleistą darželį g.gif ,ir ramia širdimi palieku jį. Ir ne viena aš tokia. Su daug tėvelių šnekėjausi.
Beje,savo nuomonę išsakiau ankstesniuose postuose,tai dabar nebekartosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rritukas: 26 gegužės 2008 - 21:14
QUOTE(jurgixe @ 2007 01 23, 17:25)
siandien specialiai skaitau tema apie darzelius,tiksliau apie sermuksneli.mat drauges vaikai lanko ten savaitine grupe ir kazkaip apsikrete utelem.tai net nustebau kaip cia siais laikais is kur darzely tos uteles

tikrai zinokit pasitaiko!!!grupese vaiku daug is ivairiu seimu ir ne tik is svariu, kuriose vaikai nuprausiami,bet is asocialiu,kur tevai palieka savaitem vaikus ir dar dziaugias ,kad ju vaikus veltui priziuri(jei jie bedarbiai ar daugiavaikiai).bet toki dalyka aukletoja pastebejus neturetu vaiko i darzeli priimti tol kol neissinaikina.med sesuo turi patikrint ar jis svarus atejo jau.
Atsakyti
QUOTE(Sniego karalienė @ 2008 05 26, 17:38)
Jus teisi...vaikai nemeluoja, o jei jie papasakotu viska, kas vyksta grupeje visa diena, tikriausiai reta mama isdristu nuvesti savo vaika sioms "aukletojoms"...
beje, mamytes darote didele klaida vesdamos vaikus i grupe, kurioje dirba dukra ir motina - viena kita uzstoja ir niekada jums nepasakys, jei vienos ar kitos aukletojos elgesys jusu mazyliu atzvilgiu yra netinkamas. ar nepastebejote dazno kartu su siomis aukletojomis dirbancio kolektyvo kaitos??? manau, tai daug ka pasako...
nu negi mus savo anukeli?  doh.gif
aukletoja Vida gera teveliams, kurie nesa geras dovaneles...taigi mamytes, "nepasisiukslinkite" per Kaledas ir kitas progas  thumbup.gif



Kaip suprasti "viena kita uzstoja"? Tai kitu grupiu aukletojos, kurios nera motinos ir dukros, "neuzstoja" viena kitos? Tai reiskia apkalba viena kita? Ir nesutaria viena su kita? Ar noretumete mamytes vesti savo vaikucius i tokia grupe, kurios aukletojos pykstasi viena su kita? Geriau jau vesti i "seima" cool.gif . O auklytes daznai keiciasi ir kitose grupese.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keanuignas: 31 liepos 2008 - 09:39
mano dickis Nojus dabar eina i si darzeli, lopselio grupe, jau nuo rugsejo eis i darzelio grupe, eina labai noriai, kartais oziukus parodo, bet eina noriai. aukletojos Regina ir Nijole labai geros, pasako ka daryti, kad pamperso atsisakytumem, ka siaip pataria daryti kitaip, kad vaikas taptu savarankiskesnis, mes tai patenkinti kol kas, nezinau kaip darzelio grupej seksis, nes ir su pampersu problemu dar turim unsure.gif
Atsakyti
o gal galit kas papasakoti placiau apie "ziburelio" grupe? mano Nojus ten nuo rugsejo eis, paaugom is lopselinuku i darzelinukus.
Atsakyti
kurioje grupėje dirba mama su dukra, nes mano mergyte lanko meškučių grupe kolkas viskas super labai noriai eina pas vaikus ir su aukletojom sutariam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austuliukas @ 2008 08 29, 10:03)
kurioje grupėje dirba mama su dukra, nes mano mergyte lanko meškučių grupe kolkas viskas super labai noriai eina pas vaikus ir su aukletojom sutariam biggrin.gif  biggrin.gif



Aukletojos Vida ir Jurgita dirba Girinuku grupeje.
Atsakyti
Mums teko palikt Šermukšnėlį, nes perėjom į kitą darželį, esantį arčiau namų verysad.gif Išties labai gaila buvo jį palikt, nes jame mano pupa tikrai jautėsi labai gerai. Grupės nėra perpildytos, todėl ir dėmesio kiekvienam vaikučiui tikrai daugiau. Bent jau Meškučių grupė tikrai nuostabi wub.gif
Atsakyti
cia turbut agitos mama rašo biggrin.gif labai gaila kad pabėgot dabar mano panelei labai liudna vienai tarp kadrų biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikas taip pat lanko Šermukšnėlio darželį eina į meškučių grupe.
Atsakyti
mes einam savaite i ziburelio grupe, kol kas viskas ciki, vaikas noriai eina, tik va-suviduriavo nuo kazko verysad.gif , tai siandien pasiemiau pries pietu miega, per savaitgali tikiuos, kad pasveixim rolleyes.gif
Atsakyti