Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Šermukšnėlis"

Nicola, kodėl sakai, kad utelės gali atsirasti ir nuo pergyvenimų? Čia kur nors skaitei?
Atsakyti
Neskaičiau, o močiutės vis sakydavo, kad nuo pergyvenimų jautriam žmogui gali atsirasti utėlių. schmoll.gif
Atsakyti
Mano sunus pusantru metu lanko si darzeli,"Girinuko" grupe ir tikrai negaliu pasakyti nieko blogo... Net ir persikrauscius i kita rajona pasilikom tam paciam darzelyje,ir savo dukryte,kuriai dabar tik metai suejo,leisiu ten,aisku dar ne dabar ax.gif ..
O is tikruju tai ant vaiko labiausiai jauciasi,ar jam ten gerai... Jei matyciau,kad blogai jauciasi,tikrai kazka keistume. Dabar matau,kad grupeje labai draugiska atmosfera,o tai tik aukletoju deka. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vaikas noriai eina i kolektyva,neuzsiciaupdamas vakare pasakoja apie veikla darzelyje.... Regis,daugiau nieko ir nereikia smile.gif
P.s. Tiesa,praeitais metais buvo problemu,kai vietoj vienos ,isejusios motinystes atostogu aukletojos,viena diena per savaite,ateidavo kita aukletoja,regis,is savaitines grupes..... tai maniskis tik balsa isgirsdavo ir prie darzelio laiptu jau sustingdavo.... Bet galiausiai sutarem,kad ta viena diena galima ir pakenteti smile.gif
O siais metais nebeliko problemu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu aukletojoms Vidai ir Jurgitai... Ir auklytei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ruosiuosi savo spirga leisti i si darzeli 4u.gif perskaiciau tema ir pakraupau...neseniai persikrausciau i kauna,tai kad staigiai vieta darzelyje rasti kazkur tai beviltiskka,o cia kazkaip labai greitai priima g.gif snd paskambinau paklaust del vietu,tai sake galit vesti,kad ir rytoj cool.gif idomu,kaip ten mums seksis g.gif gal kas pasikeite...gal auklytes atidesnes savo darbui pasidare? unsure.gif
Atsakyti
na siandien uzejau prasyma parasyt.sake nuo sausio bidurio galesiu leist.
man asmeniskai kolektyvas patapo itartinas,ypac auklytes,po sios temos paskaitinejimo lotuliukas.gif cool.gif ar jums liepe atvedaant vaika atsinesti vienkartinia rinkliava 50 lt,paskui dar kruva visokiu daiktu sutempt reikes atvedant cituoju: bliudelis sriubai,ace baliklis,puodelis,zaisliukas kazkoki,knygute vaikiska storais lapais,lekstute....nesuprantu ar jie indu visai neturi? unsure.gif ir tie 50 lt vaika atvedant g.gif na nzn,gal per daug priekabi...tik neseniai kaune gyvenu,o vilniuje neprase tu litu tokiu vos vaika atvedant.aprode mums kaciuku grupe,ten mes ir busime.
Atsakyti
Mes lankėme šį darželį prieš 4 išėjome.buvome užsirašia kitam rajone,bet persikraustėme tai teko į šį eiti,nes tik jame priėmė be eilės.Reziumė 2 kartus dukra užsinešė utelių,kai atlėkiau pasakyti,kad utelę radau tai jokių grupėje priemonių nesiėmė,o pasakė gal mes patys turim utelių blink.gif Aš auklėtojai pasiūliau mano galvą patikrinti.Viena kartą apnuodijo puse darželio vaikų su pavasarinių raugintų-ištižusių kopustų sriuba.Kai nuėjom į polikliniką,kad mergaitė vemia,viduriuoja tai paklausė koks darželis ir iš karto nusiuntė į infekcinę ligoninę.Ten jau pusė mūsų grupės buvo.Dar vieną kartą taip su tapke užpakalį pridaužė,kad pietų nemegojo!!! Aš kaip pamačiau man net bloga pasidarė,nuėjus auklėtojos atsakymas buvo:Nemiegojo,neklausė.Tai aš jom pasiūliau kitom priemonėm auklėti,neveltui pedagoginį baigė??Dabar noriu sūnelį užrašyti į darželį,taip į šitą temą pataikiau.Mažiuką žadu vesti,kai kalbės normaliau gal nuo 3m. nes po tokių prisisminimų noro nėra sūnaus vesti.Bet reikės ,todėl skaitinėju kitų mamų atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(pvaidulka @ 2008 01 11, 23:21)
Mes lankėme šį darželį prieš 4 išėjome.buvome užsirašia  kitam rajone,bet persikraustėme tai teko į šį eiti,nes tik jame priėmė be eilės.Reziumė 2 kartus dukra užsinešė utelių,kai atlėkiau pasakyti,kad utelę radau tai jokių grupėje priemonių nesiėmė,o pasakė gal mes patys turim utelių blink.gif Aš auklėtojai pasiūliau mano galvą patikrinti.Viena kartą apnuodijo puse darželio vaikų su pavasarinių raugintų-ištižusių kopustų sriuba.Kai nuėjom į polikliniką,kad mergaitė vemia,viduriuoja tai paklausė koks darželis ir iš karto nusiuntė į infekcinę ligoninę.Ten jau pusė mūsų grupės buvo.Dar vieną kartą taip su tapke užpakalį pridaužė,kad pietų nemegojo!!! Aš kaip pamačiau man net bloga pasidarė,nuėjus auklėtojos atsakymas buvo:Nemiegojo,neklausė.Tai aš jom pasiūliau kitom priemonėm auklėti,neveltui pedagoginį baigė??Dabar noriu sūnelį užrašyti į darželį,taip į šitą temą pataikiau.Mažiuką žadu vesti,kai kalbės normaliau gal nuo 3m. nes po tokių prisisminimų noro nėra sūnaus vesti.Bet reikės ,todėl skaitinėju kitų mamų atsiliepimus

Siaubas kažkoks. Skamba kaip iš įtempto siužeto trilerio doh.gif doh.gif doh.gif .Kaip minėjau mano sūnus antri metai lanko šį daržą ir nieko panašaus aš net negirdėjau. blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
na siandien pirma diena darzelyje.tikiuosi viskas bus gerai-noriai liko.Reik manyt,kad ir rytoj problemu nebus pasilikt jam ten ax.gif kad tik nesirgtume daznai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2008 01 14, 11:13)
na siandien pirma diena darzelyje.

*Aukse*, ir kaip sekasi tavo vaikučiui darželyje? Aš saviškę irgi žadu ten leist, tik va pasiskaičiau čia mamų pasisakymus ir išsigandau unsure.gif Bet gal nėra viskas taip blogai ten, a? Būtinai papasakok, kaip taviškis jame jaučiasi 4u.gif
Atsakyti
Mums taip pat nelaimei teko dvi savaites lankyti šį darželį. Priėmė be eilės, keista, nes kituose darželiuose reikia užsirašyti iš anksto. Direktorė užsiminė, kad darželis sunkiai verčiasi todėl visi čia sumoka po 50 lt prieš pradėdami lankyti. Reikėjo ir indus neštis, ir visokių valiklių. Pirmomis dienomis sekesi neblogai, bet paskui dukryte pamačiusi kur ją vedam nenorėdavo eiti, verkdavo, prašydavo kad nepaliktumėm. Vaikus prižiūrėdavo auklytė, auklėtojos rytais niekada nebūdavo, į lauką nevesdavo, sakydavo, kad kur tiek vaikų sužiūrės kieme. Buvo situacija, kai rytą atvedėm dukrytę, o auklytė sako: aš jos šiandien neprižiūrėsiu, man langus plauti reikės. Žodžiu taip dvi savaites kankinomės, kol vieną dieną pasiėmėm iš darželio mergaitę sumuštu veideliu, viduriuojančią ir vemiančią. Bandėm eiti pas direktorę, aiškintis, bet jie ginėsi, sakė, kad patys ją sumušėt. Dvi savaites infekcinėj ligoninės praleidom ir į tą darželį nebegrįžom. Dabar lankom kitą darželį kitoje gatvės pusėje. Labai esam patenkintos, rytais su malonumu einam ir negalim sulaukti pirmadienio kai reiks eiti į darželį. Jau antri metai ten einam ir nieko blogo negaliu pasakyti apie dabartinį darželį. Mano nuomone, jei tiek žmonių skundžiasi tai ne be pagrindo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinos mama @ 2008 02 01, 11:46)
Mums taip pat nelaimei teko dvi savaites lankyti šį darželį.

O kokį daržiuką jūs dabar lankot? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,liudna skaityti,kai apie tavo darzeli tokie baisus atsiliepimai.Malonu,kad nors Girinuku gr.,kurioje dirbu,tik geru zodziu minima.Aciu,kad vertinate musu darba.Bet,kaip sakoma,,saukstas deguto,medaus statine sugadina,,Musu darbas ne is lengvuju,tam zmogus turi tureti pasaukima.Reikia moketi prieiti ne tik prie vaku,bet ir prie ju teveliu.Nes,kaip vaikai visi skirtingi,taip ir tevai.Vieni istumia vaika pro duris ir tikisi,kad aukletojos visas ju problemas isspres.Kiti noriai bendradarbiauja ir dalijasi savo dziaugsmais ir vargais.O,vaikus auginti nelengvas darbas.Pati auginu tris vaikucius,ir susiduriu su begale problemu, nestuke.gif bandau jas spresti,prasau patarimo pas mamas.Nors pati esu pedagoge,bet esu ir zmogus.O mamoms patarciau nebijoti pamineti aukletoju vardu,arba grupes,kad galetu pamastyti... thumbup.gif
Atsakyti