Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Forma @ 2007 03 16, 17:17)
nu sveikutes, tai ka savaitgalis atejo tesime darbus  biggrin.gif
cia idejau keleta nauju fotkiu grindu ir svetaines sviestuvu, tiesa vienas sviestuvas kazkoks kreivokas niekaip nepavyksta istiesinti  doh.gif
foto



O man tai faini sviestuvai, idomiai sugalvota deti taip viena salia kito. O tai dar svetaineje ar bus kokiu kitu sviestuvu? Kiek cia vatu gaunasi ir kiek kvadratu svetaine? Grindys irgi fainos, tokios paprastos, prie ju viskas derinasi.

As savo miegamo viena sviestuva virs lovos netycia sudauziau, tai ta proga paieskosiu kitu dvieju labiau tinkanciu ax.gif Tik dabar nelabai zinau kokie tiktu g.gif
Atsakyti
Man (papildinys, vns, reiškiamas naudininku) įjungti (gal pažyminys, nes kokie, dgs, vyr.g) šviestuvai irgi labai gražiai atrodo, bet kaip man tokiai (parodomasis būdvardiškas įvardis, vns, mot.g.) spalvų (papildinys dgs kilm.) trūkst (esamojo laiko veiksmažodis, dgs.) mastau.gif


ryt egzas blyn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 16 kovo 2007 - 21:24
Abonentiene-tau smegenai perkaito lotuliukas.gif eik pamiegok geriau pries egza doh.gif arba desros uzkask jei diedas nesurijo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 16, 21:37)
Abonentiene-tau smegenai perkaito  lotuliukas.gif eik pamiegok geriau pries egza  doh.gif  arba desros uzkask jei diedas nesurijo  cool.gif


Diedas darbe, tai nesuede, gerai patarei, einu pavalgyt, ir tuo tarpu dar viena susikta sluoksni nudazysiu, gal tuo tarpu pabliausiu, kad nieko nemoku, bet kazkodel visa diena SM sedziu
Atsakyti
pasakykit jus man kaip atidaryt kibireli su dazais, kur plasmases kazkoks gabaliukas virsuj (matosi per ji spalva), o sonai kazkokie kaip apkarpyti g.gif bandziau ta plasmase islupt ir neisejo, šakutę sulanksčiau.

P.s. kazkas klause kokie dazai, tai uzrasyta vivacolor, nezinau geri jie ne, bet kai uztisko baltu dazu, nusivale be tu uzdazytu dazu kuo puikiausiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 16 kovo 2007 - 22:13
QUOTE(Forma @ 2007 03 16, 19:17)
nu sveikutes, tai ka savaitgalis atejo tesime darbus  biggrin.gif
cia idejau keleta nauju fotkiu grindu ir svetaines sviestuvu, tiesa vienas sviestuvas kazkoks kreivokas niekaip nepavyksta istiesinti  doh.gif
foto

Viskas lyg ir liks ,tik kodel viena tik radijatoriu nauja kabinot ir kodel viena plitele po kriaukle meistriuks neuzklijavo blink.gif (ar neturejo su kuo isgrezti) o jau kraniukai susukti . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 16, 22:10)
pasakykit jus man kaip atidaryt kibireli su dazais, kur plasmases kazkoks gabaliukas virsuj (matosi per ji spalva), o sonai kazkokie  kaip apkarpyti  g.gif  bandziau ta plasmase islupt ir neisejo, šakutę sulanksčiau.


pas mus netokie dazai,bet manau atsidaro ne per ta maza plastmase g.gif ,turetu normalus dangtelis nusiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 03 16, 23:01)
pas mus netokie dazai,bet manau atsidaro ne per ta maza plastmase g.gif ,turetu normalus dangtelis nusiimt  g.gif


nu paskambinau diedui, sako per ta plasmase, nes tipo isgreze skyle ir ja idejo (ji kaip kamstukas, bet i giluma isispaudzia.

Jokio normalaus dangtelio ten ner biggrin.gif

nu einu dazyt
Atsakyti
Pas mane Tikkurilos dazuose taip buvo, tai as ne ta kamstuka lupau, o taip is sonu po truputi atlenkinejau. ax.gif
Atsakyti
Žinau labai naudingą patarimą dėl spalvų luboms- kai darėm remontą svetainėje, konsultavomės su dizainere.Ji patarė, kad lubose turi būti nors kažkiek baltos spalvos, nes prie jos išryškėja kitos spalvos. Taip ir padarėm-dėjom baltos lopą(žeminom lubas) ir persiko spalvos kitą lubų dalį. Sienas dviem kitom spalvom.Labai gerai gavosi.Šio patarimo paklausė ir mano draugė.Džiaugiasi. Kai įsirenginėsim namą, laikysimės šio patarimo.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 03 16, 20:23)
Forma, kiek kv. jusu svetaine? man kazkaip tie sviestuvai nesiziuri  blush2.gif  bet gal su baldais atrodys kitaip  smile.gif

musu svetaine ~20kv, beja siandien issirinkom minksta dali, tik neapsisprendziam del spalvos ar ryskiai raudona, ar vysnia doh.gif

QUOTE(KristiTal @ 2007 03 16, 21:21)
O man tai faini sviestuvai, idomiai sugalvota deti taip viena salia kito. O tai dar svetaineje ar bus kokiu kitu sviestuvu? Kiek cia vatu gaunasi ir kiek kvadratu svetaine? Grindys irgi fainos, tokios paprastos, prie ju viskas derinasi.

As savo miegamo viena sviestuva virs lovos netycia sudauziau, tai ta proga paieskosiu kitu dvieju labiau tinkanciu ax.gif  Tik dabar nelabai zinau kokie tiktu g.gif


dar viena svetaineje torsera statysim, kai noresim jaukesnes sviesos isijungsim ar tv ziureti nereikia tos centrines ryskios. siaip mes megstam kai sviesos buna daug ax.gif

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 16, 22:23)
Man (papildinys, vns, reiškiamas naudininku)  įjungti (gal pažyminys, nes kokie, dgs, vyr.g) šviestuvai irgi labai gražiai atrodo, bet kaip man tokiai (parodomasis būdvardiškas įvardis, vns, mot.g.) spalvų (papildinys dgs kilm.) trūkst  (esamojo laiko veiksmažodis, dgs.)  mastau.gif
ryt egzas blyn


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai va bus raudona sofkute biggrin.gif

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 16, 23:10)
pasakykit jus man kaip atidaryt kibireli su dazais, kur plasmases kazkoks gabaliukas virsuj (matosi per ji spalva), o sonai kazkokie  kaip apkarpyti  g.gif  bandziau ta plasmase islupt ir neisejo, šakutę sulanksčiau.

P.s. kazkas klause kokie dazai, tai uzrasyta vivacolor, nezinau geri jie ne, bet kai uztisko baltu dazu, nusivale be tu uzdazytu dazu kuo puikiausiai


tas plasmasinis tik tam buvo imustas, kad galetu pigmenta supilti, o tau reikia atlankstyti visus is sonu tuos iskarpytus su replem ir atsidarysi

QUOTE(korida @ 2007 03 16, 23:42)
Viskas lyg ir liks ,tik kodel viena tik radijatoriu nauja kabinot ir kodel viena plitele po kriaukle meistriuks neuzklijavo blink.gif  (ar neturejo su kuo isgrezti)  o jau kraniukai susukti . smile.gif


vienas naujas del to kad jo ten nebuvo, buvo visai kitur, o sitas naujas, visu negalejom pasikeisti.
o del plyteles tai tas meistriukas buvau as, ir nemaciau tiklo jos ten klijuoti, kadangi ten bus spintele mirksiukas.gif


Papildyta:
imeciau dar viena foto kur apemiau kiek galejau svetaines
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 17 kovo 2007 - 17:06
QUOTE(Forma @ 2007 03 17, 17:05)
tas plasmasinis tik tam buvo imustas, kad galetu pigmenta supilti, o tau reikia atlankstyti visus is sonu tuos iskarpytus su replem ir atsidarysi



Nu va, o aš jį kol ištraukiau biggrin.gif
tai dabar man jį kišt atgal, taip išeina g.gif nes dažų daug dar ten
Atsakyti