Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 17, 18:24)
Nu va, o aš jį kol ištraukiau biggrin.gif
tai dabar man jį kišt atgal, taip išeina  g.gif  nes dažų daug dar ten


lotuliukas.gif
jei nori issaugoti dazus kisk atgal lotuliukas.gif

nu tu tai cia jumoriste musu lotuliukas.gif
Papildyta:
nu einu projektuotis kolidoriaus spintos ir apdailos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 17, 17:46)
lotuliukas.gif
jei nori issaugoti dazus kisk atgal  lotuliukas.gif

nu tu tai cia jumoriste musu  lotuliukas.gif
Papildyta:
nu einu projektuotis kolidoriaus spintos ir apdailos  ax.gif



biggrin.gif o aš einu kišt biggrin.gif Bo pamiršau, žiūrėjau stipruolių čempionatą, pora savaičių teliko nebuvau įsijungus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 03 17, 16:26)
Taip ir padarėm-dėjom baltos lopą(žeminom lubas) ir persiko spalvos kitą lubų dalį. Sienas dviem kitom spalvom.Labai gerai gavosi.Šio patarimo paklausė ir mano draugė.Džiaugiasi. Kai įsirenginėsim namą, laikysimės šio patarimo.


nu nelabai isivaizduoju schmoll.gif
QUOTE(Forma @ 2007 03 17, 17:05)
musu svetaine ~20kv, beja siandien issirinkom minksta dali, tik neapsisprendziam del spalvos ar ryskiai raudona, ar vysnia  doh.gif


man nepatinka juoda-balta-raudona spalvu derinys todel rinksciaus bordo
Atsakyti
Forma, o cia vysnia, tai bordo spalva butu minkstos dalies?
Mano nuomone tada ta bordo spalva geriau tiktu, nes pas jus miegamasis su kazkuo bordo virs lovos, jei gerai pamenu g.gif
Atsakyti
Nu vienu zodziu o mums vel ne ta pati atspalvi ismase biggrin.gif
sudukas, abiems ana buvo fainesne sad.gif bet ši irgi ne š smile.gif
Viskas, darau tarpukus, ryt desimta pabaigia statyt virtuve, tada suklijuojam plyteles (kas man nepatinka, nes norejau, pries statant) ir psio galima pradet svetaine clap.gif clap.gif

Nu dar vonią pamiršau unsure.gif pažįstamas santechnikas nekelia ragelio, o patys g.gif nežinau nežinau... grežt reikia kažkiek milimetrų ir išvis viskas paukščių kalba parašyta.

Gal kas dejo iš jųsš ravako roza II ?
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 17, 21:38)

Gal kas dejo iš jųsš ravako roza II ?


mes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 08:38)


Patys?
ko nedarytumet jei antra karta detumet?
ar nepavojinga ten grezt, ple mes bijom pragrezt vonia blink.gif

plz plz plz p[arasyk kaip ten bigsmile.gif


Papildyta:
NU vienu zodziu, man tos atviros lentynos be rysio sad.gif aisku jas pirmas sudejo, tai taip ir atrodo, o gal visumoj bus puse velnio, ka as i jas kisiu nezinau sad.gif
Be to, sudes valgomaja dali kai vonios baldus atves, mes tada grindis isidesim svetainej, nes jungiasi ir negali det
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 11:10
Ple dar per tas atviras lentynas matosi mechanizmai, kurie yra BALTI, skirti pritvirtinimui prie sienos. Nu krc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 11:33
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 12:09)
Patys?
ko nedarytumet jei antra karta detumet?
ar nepavojinga ten grezt, ple mes bijom pragrezt vonia  blink.gif

plz plz plz p[arasyk kaip ten  bigsmile.gif
Papildyta:
NU vienu zodziu, man tos atviros lentynos be rysio sad.gif aisku jas pirmas sudejo, tai taip ir atrodo, o gal visumoj bus puse velnio, ka as i jas kisiu nezinau sad.gif
Be to, sudes valgomaja dali kai vonios baldus atves,  mes tada  grindis isidesim svetainej, nes jungiasi ir negali det


patys statemes
nebijokit, tose vietose vonia pastorinta, jei ir nukrypsit koki milimetra kita i sona nieko baisaus, yra palikta normaliai vietos grezimui. grezkit tokio gylio skylutes kaip ideti varzteliai tik 5mm maziau, jie reikalingi priverzimui varztelio. Graztelis plonas idetas komplektacijoj. brezinys duotas kur grezti skylutes rolleyes.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Abonentiene-nesinervink taip,palauk galutinio varianto kai viskas susistatys,
o ka meistriuks sako apie tuos baltus tvirtinimus? negali ju pakeist i pilkus ar dar kaip perdaryt,kad nebutu jie matomi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 12:32)
Ple dar per tas atviras lentynas matosi mechanizmai, kurie yra BALTI, skirti pritvirtinimui prie sienos. Nu krc


parodyk ta atvira lentynele, siaip jei ji is dvieju pusiu atvirs tai neturetu buti tu laikikliu, bet jei ji normali spintele tik be dureliu, tai jie bus, nieko nepadarysi schmoll.gif tik klausimas kokios spalvos pati spintele?
Atsakyti
sake bijo netiksliai ismatuot , kazkaip ten reikia is vienos puses ir is kitos lygiai surast taska, tai maniskis tik uz galvos susieme
Atsakyti