Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 03 18, 19:14)

scorpione, nu baldu tai lyg ir negamina cia pacios nei viena  schmoll.gif


o mes patys gaminames, bet tik del to kad tai musu kasdiene duona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 19:22)
o mes patys gaminames, bet tik del to kad tai musu kasdiene duona  biggrin.gif

tai jus nesikaitot lotuliukas.gif cia tas pac butu jei santehnikas profesionalus i namus kviestu santhnika biggrin.gif
Atsakyti
Abonentiene, o man kazkaip darbastalio mazoka g.gif
Ir kazkaip galvoju, kad butu graziau jei ten kur orkaite, tai ir visas sonas butu tokios par raudonos spalvos g.gif

O tas sumanymas ant lubu tai labai gerai prie virtuves ziurisi. 4u.gif
Atsakyti
man tai noretusi kokio nors uzbaigimo po orkaites ir.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 03 18, 20:40)
man tai noretusi kokio nors uzbaigimo po orkaites ir....  g.gif

Nu bet jus neskaitot kas parasyta ar ne, sakau, bus prijungta dar viena dalis biggrin.gif


QUOTE(KristiTal @ 2007 03 18, 20:13)
Abonentiene, o man kazkaip darbastalio mazoka g.gif 
Ir kazkaip galvoju, kad butu graziau jei ten kur orkaite, tai ir visas sonas butu tokios par raudonos spalvos g.gif
O tas sumanymas ant lubu tai labai gerai prie virtuves ziurisi. 4u.gif


skaityti kas auksciau parasyta tongue.gif
Nu nedažysiu dabar aš tų šonų, kokie yra tokie.
Ir išvis, kai dėsiu į virtuvių temą, tai ir komentuokit, tipo man čia labai smagu ir malonu kai nedabaigtą komentuoja, tema remontuojančioms namus, o ne demonstruojančioms virtuves kritikai 4u.gif aš gi pati matau tuo sšonus ir skyles, kam šokinėt ant gulinčio lotuliukas.gif
Daugiau nuotraukų nebedėsiu tai žinosit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 20:59
atsiprasu 4u.gif , kazak praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 03 18, 21:02)
atsiprasu  4u.gif , kazak praleidau  blush2.gif


Nieko, aš šiandien pati labai jau choleriška, visi palink nervina gun_bandana.gif
Atsakyti
Gerai, mergyt, tu tik nesiparink, daugiau nekomentuosim mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Nu nedaskaitom nedaskaitom lotuliukas.gif arba nevisada isivaizduojam galutini varianta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 18, 21:13)
Gerai, mergyt, tu tik nesiparink, daugiau nekomentuosim mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Nu nedaskaitom nedaskaitom lotuliukas.gif  arba nevisada isivaizduojam galutini varianta blush2.gif


ai tas galutinis tik sumazins svetaines erdve i psio. Ir nors spalvos mums patinka, jos tik mažina, o ne didina (nors virtuvė laabai didele atrodo).
Žiūriu man vienai nepatinka tai, o kiti, kas matė sutartinai man nepritaria, tipo gerai, nesumažina, bla bla bla, bet aš tai matau, ne žabala... O norisi erdvės... Žiūrėsim, man jau dzin ant visko, kaip yra taip, dar svetainę įsirengt, užkniso jau gyvent dulkėse verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 21:26
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 21:23)
Žiūrėsim, man jau dzin ant visko, kaip yra taip,  dar svetainę įsirengt, užkniso jau gyvent dulkėse  verysad.gif



As vos ne metus laiko irgi gyvenau dulkese. Siaubas prisiminsu tuos visus griovimus ir visa kita doh.gif

O tai kiek pas jus kvadratu gaunasi virtuve su svetaine?
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 18, 21:50)
As vos ne metus laiko irgi gyvenau dulkese. Siaubas prisiminsu tuos visus griovimus ir visa kita doh.gif

O tai kiek pas jus kvadratu gaunasi virtuve su svetaine?


27kv.
Jo, labai blogai, kuo toliau tuo labiau sad.gif
Kas svarbiausia labiausiai liūdna dėl to, kad maniškis jau visa savaitę nieko nedaro, visiškai nieko, žada žada ir daro tik tiek: filmai, internetas, telikas, sporto salė.

Vonios noriu be proto, nors imk ir nusisamdyk kokį meistriuką, lauk čia pavasario kaip kokio atgimimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 21:56)
27kv.
Jo, labai blogai, kuo toliau tuo labiau sad.gif
Kas svarbiausia labiausiai liūdna dėl to, kad maniškis jau visa savaitę nieko nedaro, visiškai nieko, žada žada ir daro tik tiek: filmai, internetas, telikas, sporto salė.

Vonios noriu be proto, nors imk ir nusisamdyk kokį meistriuką, lauk čia pavasario kaip kokio atgimimo sad.gif



Nu tu bent ziurek optimistiskai: vyras auksarankis, sutaupysit pinigu, gal per ta laika dar ka naujo sugalvosit.
O as pati ir meistru ieskojau ir taip visokios nesamones buvo su jais ir dar vyras nebuvo salia ir kvailiausia kad tik tada kaip kazka padarai, pamatai kad reikejo kitaip daryti, arba tik tada kaip kazkas kazka padaro, pradedi gaudytis kas ir kaip, o reiketu juk kad pries tai suprastum viska.
Atsakyti