Įkraunama...
Įkraunama...

remontą darom savomis rankomis

Apklausa: kodėl darėte, darote ar darysite remontą patys? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Na pagaliau ir mes baigemia savo vonia, tik gaila kad turbut nieko daugiau nebespesim pasidaryti( mat vyras isvyksta uz gero menesio, verysad.gif siaubas viskas taip letai einasi kaip darai savom rankom, tik paguoda ta kad zinai kaip pasidarysi
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2007 03 18, 14:22)
Na pagaliau ir mes baigemia savo vonia, tik gaila kad turbut nieko daugiau nebespesim pasidaryti( mat vyras isvyksta uz gero menesio,  verysad.gif siaubas viskas taip letai einasi kaip darai savom rankom, tik paguoda ta kad zinai kaip pasidarysi
smile.gif

aga, labai letai verysad.gif mes nuo metu pradzios darom, o kaimynai jau ratais vaiksto ir verkia, juokiasi, kas gi sako puse metu remontus daro? biggrin.gif jau daedem matyt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 13:55)
Pasakiau griežtai, kad man baisiai ir aš nenoriu šitaip, tai sakė dar yra plokštės ir padarys toj vietoj atlenkiamas dureles be rankenos  thumbup.gif  sakau, uzklijuokit ir viskas, sako padarysiu, tai dar geriau.
Dabar antra problema. Norejom kaip geriau, gavos kaip visada  doh.gif  paprasem, vietoj halogenu, kad padarytu dineos siesos lempas, nu ir ka, jis jas eme zemiau spintucius ir pakabino (aš įsivaizdavau, kad jos nesimatys!!!!!!!!!!!).
A6 noriu jas išvis nulupt, kad jų nebūtų, diedas sako, kad reikia juostele kokia daryt per visas spinteles, bet tai nežinau ar čia žiūrėsis gražiai  g.gif  Nu kai pabaigs dėt, nufotkinsiu, gal man padesit, nes dar nevelu šį bei tą pagrąžint  4u.gif

Gaila tik, kad rankenas paliko, tai nesudes ir valgomosios dalies nesudes, man ji laaabai patiko  smile.gif 

Negraziai ziurisi prie saldytuvo kiauryme, gal kokia gele grazia reiks det, nes jokiu lentynu toj vietoj nenoriu, paveikslu, laikrodziu irgi...

dar vienas dalykas kas man nepatinka, tai tų kiaurų spintelių vidaus spalva, nu ji išvis ne prie ko, o apie tai nė nepamastem.


jo jau kai lempos matosi tai man irgi schmoll.gif as visada jas slepiu ir tam yra keli budai, bet neturiu kaip parodyti o aiskinti tingiu blush2.gif jusu meistriukas turbut apie grozi nelabai supratimo turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2007 03 18, 15:55)
jo jau kai lempos matosi tai man irgi  schmoll.gif  as visada jas slepiu ir tam yra keli budai, bet neturiu kaip parodyti o aiskinti tingiu  blush2.gif jusu meistriukas turbut apie grozi nelabai supratimo turi  g.gif



Nu jis kabino ten kur as jam liepiau. Atsisedus ta lempa labiau matosi, o atsistojus beveik nesimato. Nezinau, nu as tame jokios problemos nematau jau vien del to, kad virtuve atskirai, o ne su svetaine sujungta. Jei butu sujungta tada jau aisku galima del visko knisinetis ir ta pati virtuve turetu buti grazesne ir kokybiskesne. g.gif
Atsakyti
Ar atskirai, ar kartu, jokio skirtumo, tos lempos yra reikalui, kad šviestų, o ne kažkokiems papuošimams verysad.gif
Tikrai, galvoju, geraui dariau kad griežtai, to noriu, to nenoriu,nes būtų pridaręs, kai nusispjauni ir tingi aiškint, va taip ir būna.

Nu baigėm, bendras vaizdas tikrai neblogas, dar valgomojo zoną įdės, kai baigsim svetaine, ji man labai patinka, tik tas judantis staliukas po apačia, nea, gal reiks pasistengt, kad nulūžtų biggrin.gif
O lentynelių viršų, kaip sakiau, uždengs, ta pačia pagr plokšte.

user posted image

user posted image

user posted image


Ta spalva kaip vazonas taip pat bus svetainėj/virtuvėj, bet minimaliai, vazonai, ant užuolaidų bus trupučio minimaliai ir dar ką, jei sugalvosiu
Atsakyti
Abo, labai grazu mirksiukas.gif bet dar kaip suprantu ne paskutinis vaizdas? dar plytkas klijuosit? g.gif
Atsakyti
O aš norėjau paklausti ar jūs tik apdailą patys darote ar pvz ir spinteles visas ir komplektus. Nes jei spinteles irgi darot tai iš kur gaunat pvz tas plokštes, tuos padailinimus, brežinius ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 03 18, 17:59)
Abo, labai grazu  mirksiukas.gif  bet dar kaip suprantu ne paskutinis vaizdas? dar plytkas klijuosit?  g.gif


baltas mirksiukas.gif , plius dar prijungta nuo virykles valgoma zona
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 18, 18:36)
Ar atskirai, ar kartu, jokio skirtumo, tos lempos yra reikalui, kad šviestų, o ne kažkokiems papuošimams  verysad.gif
Tikrai, galvoju, geraui dariau kad griežtai, to noriu, to nenoriu,nes būtų pridaręs, kai nusispjauni ir tingi aiškint, va taip ir būna.

Nu baigėm, bendras vaizdas tikrai  neblogas, dar valgomojo zoną įdės, kai baigsim svetaine, ji man labai patinka, tik tas judantis staliukas po apačia, nea, gal reiks pasistengt, kad nulūžtų  biggrin.gif
O lentynelių viršų, kaip sakiau, uždengs, ta pačia pagr plokšte.
Ta spalva kaip vazonas taip pat bus svetainėj/virtuvėj, bet minimaliai, vazonai, ant užuolaidų bus trupučio minimaliai ir dar ką, jei sugalvosiu


visai neblogas vaizdelis ax.gif tik butinai dureles dek, man tai ziauru kai paliekamos tokios skyles doh.gif
o vazonas tai pas mane toks pat vonioj stovi drinks_cheers.gif
Atsakyti
man apacioj ten ta lentyna skyle kazkokia primena doh.gif
o virsui tai visai normaliai mirksiukas.gif nors su durytem aisku geriau butu mirksiukas.gif

scorpione, nu baldu tai lyg ir negamina cia pacios nei viena schmoll.gif
Atsakyti
Abonentiene-o apatines skyles nenori irgi su durelem daryt?
Atsakyti
deja, stalvirsio liko laaabai mazai ir uzsakyt del tokio kiekio neiseina.
sake meisriukas, jei kazkas kitas uzsisakines tokia pat plokste, gal iseis sureguliuot biggrin.gif
Plius normalios dureles neimanomos, nebent atverciamos, bet jei per visa ilgi neisiena.
Be to, jei butume tose vietose deje kazkokias spinteles ir pan., butų susiskaldęs viršus su apačia, viskas labai gerai apgalvota sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 03 18, 18:14)
man apacioj ten ta lentyna skyle kazkokia primena  doh.gif
o virsui tai visai normaliai  mirksiukas.gif  nors su durytem aisku geriau butu  mirksiukas.gif


ne kazkokia skylė ten, o rankšluostinė. Kai valgomoji zona uzsides, nesimatys taip smile.gif


Šiaip man patinka, labai gerai gyvai atrodo, tokia diiiidelė virtuvė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 18 kovo 2007 - 18:54