Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(Čili @ 2007 03 02, 11:44)
paklausiu bestudijuojančių VU tęstinėse - kaip su mokymosi grafikais? Ar būna,kad visą savaitę reikia atsiskaitinėti ar paskaitose sėdėti, ar tik savaitgaliais? Man reikia kalbėtis su šefu dėl ketinimų studijuoti, tai bent apytiksliai žinoti kokia tvarka vyks mokymai.. blush2.gif



kiek zinau tai tik savaitgaliais paskaitos smile.gif
Atsakyti
o kaip yra su ta naujiena,kad kolegiją baigę gauna profesinį bakalaurą. Kaip suprantu stojimo į magristrantūrą iškart nėra,ane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2007 03 05, 21:28)
o kaip yra su ta naujiena,kad kolegiją baigę gauna profesinį bakalaurą. Kaip suprantu stojimo į magristrantūrą iškart nėra,ane smile.gif


nėra ir nebus tikriausiai smile.gif vistiek reikės kažkokių tęstinių studijų smile.gif
Atsakyti
Hmmm tai as nesuprantu kam tokia nesamone sumaste kolegija-kam tas profesinis bakalauras-man kazkaip durnai skamba ir is vis kam ji reikejo daryti... doh.gif
Beje jei noresi stoti, stazas darbo butinai pagal profesija baigta turi buti? Ir kaip irodyti, kad tiek laiko dirbai, nes sodros knygeleje nebezymima. O as dirbau viename darbe siuo metu kitame, negi reikes i buvusi darba eiti pazymos ir is sio darbo pazymos? Ar kaip ten daroma? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorkiuke: 06 kovo 2007 - 10:49
QUOTE(Jorkiuke @ 2007 03 06, 10:41)
Hmmm tai as nesuprantu kam tokia nesamone sumaste kolegija-kam tas profesinis bakalauras-man kazkaip durnai skamba ir is vis kam ji reikejo daryti...  doh.gif
Beje jei noresi stoti, stazas darbo butinai pagal profesija baigta turi buti? Ir kaip irodyti, kad tiek laiko dirbai, nes sodros knygeleje nebezymima. O as dirbau viename darbe siuo metu kitame, negi reikes i buvusi darba eiti pazymos ir is sio darbo pazymos? Ar kaip ten daroma?  blush2.gif  ax.gif


nebūtinai pagal profesiją schmoll.gif

O dėl stažo irgi man įdomu labai blush2.gif Kaip su tom knygutėm ir pažymom..
Atsakyti
QUOTE(Jorkiuke @ 2007 03 06, 10:41)
Hmmm tai as nesuprantu kam tokia nesamone sumaste kolegija-kam tas profesinis bakalauras-man kazkaip durnai skamba ir is vis kam ji reikejo daryti...  doh.gif
Beje jei noresi stoti, stazas darbo butinai pagal profesija baigta turi buti? Ir kaip irodyti, kad tiek laiko dirbai, nes sodros knygeleje nebezymima. O as dirbau viename darbe siuo metu kitame, negi reikes i buvusi darba eiti pazymos ir is sio darbo pazymos? Ar kaip ten daroma?  blush2.gif  ax.gif



pazyma apie darbo staza uzsakinejama SODROJE,nueini,paprasai ir duoda mirksiukas.gif tenai suraso visas darbovietes kuriuose dirbai,laikotarpius ir t.t. ir ta pazyma pateiki priduodant prasyma stojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 06 kovo 2007 - 12:05
QUOTE(oksancik @ 2007 03 06, 13:04)
pazyma apie darbo staza uzsakinejama SODROJE,nueini,paprasai ir duoda mirksiukas.gif tenai suraso visas darbovietes kuriuose dirbai,laikotarpius ir t.t. ir ta pazyma pateiki priduodant prasyma stojimui.


labai dekui 4u.gif
dar vienas klausimuks kylo-gal kas zino kiek balu prideda uz staza? 1 ar 2? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorkiuke @ 2007 03 06, 13:49)
labai dekui  4u.gif
dar vienas klausimuks kylo-gal kas zino kiek balu prideda uz staza? 1 ar 2?  blush2.gif  ax.gif



jei turi virš 2m. stažą, tai 1 balą prideda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 06, 15:00)
jei turi virš 2m. stažą, tai 1 balą prideda smile.gif


o tai ne du? kažkaip taip girdėjau ax.gif o jei stažas kokia 1,5 metukų, ti nieko nepridės? 4u.gif
Atsakyti
Taip nieko neprides, nes reikia kad butu minimum du metai. Bet nebutina buhalterio darbo stazo. nes Sodros pazymoje neraso kuo tu dirbai.
Atsakyti
QUOTE(sattwa @ 2007 03 07, 09:49)
o tai ne du? kažkaip taip girdėjau ax.gif o jei  stažas kokia 1,5 metukų, ti nieko nepridės? 4u.gif


Sakau 1 balas už 2 m. stažo, jei mažiau bendro stažo turėsi - nieko nepridės schmoll.gif tada jau vidurkį turi turėt pasakišką biggrin.gif Aš tai ir su stažu neaišku ar įstosiu schmoll.gif


Klausykit, kada VU priėmimas jau prasideda? g.gif nieko nerašo jų puslapyje..
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 07, 14:21)
Sakau 1 balas už 2 m. stažo, jei mažiau bendro stažo turėsi - nieko nepridės schmoll.gif tada jau vidurkį turi turėt pasakišką biggrin.gif Aš tai ir su stažu neaišku ar įstosiu schmoll.gif
Klausykit, kada VU priėmimas jau prasideda? g.gif nieko nerašo jų puslapyje..

Vakar skambinausi į VU Ekonomikos fakultetą. Sake kovo pabaigoje jau bus jų internetiniame puslapyje priėmimo į pokolegines studijas taisyklės ax.gif
Atsakyti