Įkraunama...
Įkraunama...

Pokoleginės studijos II

QUOTE(Katytė @ 2007 03 07, 13:53)
Vakar skambinausi į VU Ekonomikos fakultetą. Sake kovo pabaigoje jau bus jų internetiniame puslapyje priėmimo į pokolegines studijas taisyklės  ax.gif


dėkui notworthy.gif wub.gif kai kas nors ką užmatysit, duokit žinot blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.
as tai durna tikiuosi kad jau nebereiks dvieju metu stazo blush2.gif
Atsakyti
ai, pabandyt visada verta, jei ne šiemet, gal kitąmet įstosim friends.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katytė @ 2007 03 07, 12:53)
Vakar skambinausi į VU Ekonomikos fakultetą. Sake kovo pabaigoje jau bus jų internetiniame puslapyje priėmimo į pokolegines studijas taisyklės  ax.gif

Nu blyn kokie doh.gif prieš mėnesį man sakė,kad kovo pradžioj tai jau tikrai tikrai viskas bus,nes stojimas balandžio gale doh.gif šakės, VU savo pasauly gyvena ir daro viską,kaip jiem patogu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 07, 18:44)
Nu blyn kokie doh.gif prieš mėnesį man sakė,kad kovo pradžioj tai jau tikrai tikrai viskas bus,nes stojimas balandžio gale doh.gif šakės, VU savo pasauly gyvena ir daro viską,kaip jiem patogu doh.gif

Bet jei priėmimas balandžio gale, o aš tik šiemet baigiu kolegiją, o baigiu tik birželio 18 d., tai man šiemet jau be šansų įstoti? Galvojau gal priiminės gegužę birželį, gal kaip nors būčiau spejusi, o jei taip, tai.... g.gif verysad.gif verysad.gif
bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Katytė @ 2007 03 08, 12:49)
Bet jei priėmimas balandžio gale, o aš tik šiemet baigiu kolegiją, o baigiu tik birželio 18 d., tai man šiemet jau be šansų įstoti?  Galvojau gal priiminės gegužę birželį, gal kaip nors būčiau spejusi, o jei taip, tai.... g.gif  verysad.gif  verysad.gif 
bash.gif

Sveikutes,
as jau studijuoju VU pokoleginese ekonomika, ir galiu pasakyti kad pernai buvo priemimas ne tik balandžio-gegužės mėn, bet ir liepos pirmą savaitgali. Taigi buvo duotas šansas įstoti ir tais pačiais metais baigusiems.
Tačiau jei stosit į išlyginamasias tai liepa gali ir nebuti priemimo, nes jiems jau rezultatai skelbiami gegužė.
Sėkmės visoms stojančioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katytė @ 2007 03 08, 11:49)
Bet jei priėmimas balandžio gale, o aš tik šiemet baigiu kolegiją, o baigiu tik birželio 18 d., tai man šiemet jau be šansų įstoti?  Galvojau gal priiminės gegužę birželį, gal kaip nors būčiau spejusi, o jei taip, tai.... g.gif  verysad.gif  verysad.gif 
bash.gif

Tai į VGTU bandyk birželį-liepą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 08, 12:56)
Tai į VGTU bandyk birželį-liepą biggrin.gif

ne iš visų specialybių priima mirksiukas.gif
Beje, skambino mano draugė prieš pusvalandį į VU, pasakė,kad po kovo 20 bus visa info doh.gif o man taip negerai-dabar kaip tik bilietams akcija yra,idealu būtų pigiai atskristi dokus paduoti verysad.gif
Beje, anit, gal tu žinosi,kaip jau stojusioji-ar būtina pačiam dokumentus atnešti ar gali bet kas? Ta prasme be įgaliojimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 03 08, 16:11)
ne iš visų specialybių priima mirksiukas.gif
Beje, skambino mano draugė prieš pusvalandį į VU, pasakė,kad po kovo 20 bus visa info doh.gif o man taip negerai-dabar kaip tik bilietams akcija yra,idealu būtų pigiai atskristi dokus paduoti verysad.gif
Beje, anit, gal tu žinosi,kaip jau stojusioji-ar būtina pačiam dokumentus atnešti ar gali bet kas? Ta prasme be įgaliojimo? 4u.gif

Labukas, bent jau pernai nereikejo jokio įgaliojimo. Kas nori tas atnesa tavo dokumentus ir priduoda. Po to internete pasižiūri ar įstojai (pernai buvo liepos 4d) ir laiminga lauki rudenio. Tada atvažiuoji jau pati į pirmą paskaita ir tuo pačiu pasirašai sutartį su universitetu.
Labai patogu ir paprasta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anit @ 2007 03 08, 14:16)
Labukas, bent jau pernai nereikejo jokio įgaliojimo. Kas nori tas atnesa tavo dokumentus ir priduoda. Po to internete pasižiūri ar įstojai (pernai buvo liepos 4d) ir laiminga lauki rudenio. Tada atvažiuoji jau pati į pirmą paskaita ir tuo pačiu pasirašai sutartį su universitetu.
Labai patogu ir paprasta rolleyes.gif

Aiškius,labai tau dėkui, nes man truputuką neapsimoka trenktis vienai dienai į Lietuvą priduoti dokumentu,kai po mėnesio po pridavimo suvisam grįžtu namo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 03 07, 15:17)
ai, pabandyt visada verta, jei ne šiemet, gal kitąmet įstosim friends.gif  biggrin.gif



ir as buvau tokia oprimiste,ale kad per metus laiko stojamasis balas pakylo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2007 03 09, 13:44)
ir as buvau tokia oprimiste,ale kad per metus laiko stojamasis balas pakylo  doh.gif  verysad.gif



unsure.gif ai,aš optimistė, bet nenusiminsiu jei neįstosiu, bandysiu kažkur kitur galbūt tada smile.gif Bet pabandyti visada verta 4u.gif Aš turiu vilties,kad šiemet daug stojančiųjų po kolegijų nebus, nes bent jau su bendramoksliais pakalbėjus susidaro įspūdis, kad visi tikisi gauti bakalaurą šiemet ar kitąmet be tęstinių studijų doh.gif
Gal sakau konkursas mažesnis bus, ir su prastesniais balais įstosim,a? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti