Įkraunama...
Įkraunama...

Seat

mano antroji puse vazineja seat toledo 1999m , 1,9tdi (81kw) - jau treti metai eina kaip su juo .
siaip automobiliukas tikrai neblogas - eksploataciniai kastai tikrai neauksti, variklis tikrai smagus ir ekonomiskas (vilnius: 6-7l dyzelio, uzmiestis 100km/h 5-5,5l). bagazines dydis ispudingas. surinkimo kokybe ne tokia auksta kaip vw bet nekliunanti.... siaip rasyciau 8-9balus pagal kainos ir kokybes santyki. plius man patinka gan agresyvi isvaizda. turi keleta minusu bet jie gali nutikti bet kam t.y. netipiniai butent siems ar kitems auto: tai slampa grindys gale keleivio pusei - kai atsils ieskosim slieku ir smulkios problemos su elektra kurios prasidejo po signalizacijos idejimo.. vienzo siaip auto tikrai neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nezadinkzveries: 16 vasario 2010 - 20:57
thumbup.gif seat puiki auto tikrai va tureju 96m, ibiziuka gaila kad benzinas tai krizei atejus pardavem,ilgai ieskojom kitos auto bet visos man neitiko vis apimta nostalgijos vyrui zyziau ibiza ibiza blush2.gif tai neiskentes nupirko 98m, tdi dyzeliuka wub.gif jau 4 men, greit bus kaip su dyzeliuku birzgiu bet ekonomiska tai tikrai vidurkis apie g.gif 5ltr.
buvom su ja nuleke i ispanija aisku vyras keikesi kad sutiko vykt, nes maza kieta ir nera pritaikyta tolimom kelionem masina bet buvo smagu susitikti su jos pirmuoju savininku,pagal sena apziuru knygele surdom ju adresa ir nutarem juos aplankyt 4u.gif buvo nustebe tikrai bet malonus ten zmones tikrai tik vairuotojai siaubingi, parkuojasi tai sustoja tik atsiremus i buferi siaubas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prielipa: 01 kovo 2010 - 17:03
Aš žvalgausi irgi į Seat Ibizą. 2000 ar 2001 m., yra nužiūrėta jau. Ir labai pigiai (parvarytų iš Prancūzijos). Kiek skaičiau googlėj, visur tik geri atsiliepimai. Beto galvoju, kad jei gamina VW, tai neturėtų būt šūdas. Man kai pirmoji mašina, tai būtų pats tas. Kiek suprantu kuro sąnaudos nedidelės,nėr brangus išlaikymas ir t.t. Sakykit, o kaip detalės, ar tikrai tinka nuo VW golf ar polo? vidus man grynai kaip VW atrodo, patinka kad gera komplektacija ir išvaizda puiki. Tai gundausi. Nors darbe vyrai porino, kad itin retos mašinos, brangus remontas, nėr detalių biggrin.gif ėmė juokas, nesąmonė. Ž
Kaži kiek imtų litrų benzino, varikliukas 1,4 MPI ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 03 19, 18:38)
Aš žvalgausi irgi į Seat Ibizą. 2000 ar 2001 m., yra nužiūrėta jau. Ir labai pigiai (parvarytų iš Prancūzijos). Kiek skaičiau googlėj, visur tik geri atsiliepimai. Beto galvoju, kad jei gamina VW, tai neturėtų būt šūdas. Man kai pirmoji mašina, tai būtų pats tas. Kiek suprantu kuro sąnaudos nedidelės,nėr brangus išlaikymas ir t.t. Sakykit, o kaip detalės, ar tikrai tinka nuo VW golf ar polo? vidus man grynai kaip VW atrodo, patinka kad gera komplektacija ir išvaizda puiki. Tai gundausi. Nors darbe vyrai porino, kad itin retos mašinos, brangus remontas, nėr detalių biggrin.gif ėmė juokas, nesąmonė. Ž
Kaži kiek imtų litrų benzino, varikliukas 1,4 MPI ? smile.gif

Vaziuokle, transmisija, variklis identiska VW Polo. Baze ta pati. Detaliu kainos labai zemos, daugybe kokybisku ir pigiu pakaitalu originalioms dalims. Benzo sanaudos ~7ltr./100km. Variklis "draugoviskas" LPG dujoms
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 03 30, 16:51)
Vaziuokle, transmisija, variklis identiska VW Polo. Baze ta pati. Detaliu kainos labai zemos, daugybe kokybisku ir pigiu pakaitalu originalioms dalims. Benzo sanaudos ~7ltr./100km. Variklis "draugoviskas" LPG dujoms

Po laiko užmačiau jūsų komentarą. Dėkoju, jau riedu gatvelėm pora savaičių su šia mašinyte, džiaugiuosi įsigijusi smile.gif Po miestą ryja iki 7 litrų, trasoj dar mažiau, labai manevringa ir smagi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 04 25, 20:56)
Po laiko užmačiau jūsų komentarą. Dėkoju, jau riedu gatvelėm pora savaičių su šia mašinyte, džiaugiuosi įsigijusi smile.gif Po miestą ryja iki 7 litrų, trasoj dar mažiau, labai manevringa ir smagi.  wub.gif

Sveikinu isigijus Jabizyte smile.gif . Jei automobiliukas neuzdroztas, tai jums tarnaus ilgai. Protingas pirkinys. Seat Ibizos (~00) nera brangios, o tikrai kokybiskos ir gerai surinktos. Gero kelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 04 25, 22:20)
Sveikinu isigijus Jabizyte  smile.gif . Jei automobiliukas neuzdroztas, tai jums tarnaus ilgai. Protingas pirkinys. Seat Ibizos (~00) nera brangios, o tikrai kokybiskos ir gerai surinktos. Gero kelio  4u.gif

Ačiū ačiū labai, gerai rieda, buvo prižiūrėta ir nedaug pravažiavusi, su važiuokle viskas gerai, žodžiu, džiaugiuos ir važinėju. bigsmile.gif
Atsakyti
gal nelabai į temą, bet aš parduodu seat ibizą 1999-12 men. 1,9 tdi. labai geras automobilis, ekonomiskas, bet su vaiku nebetelpam sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 20, 19:49)
Jeigu nori Seat -  nusišauk iš karto  verysad.gif


Nu niekaip nesuprantu tokių pasisakymų doh.gif kur argumentai??????????????????? o gal jau nusišovęs ?? biggrin.gif

Atsakyti
Kadangi nuo šios auto įsigijimo (vasarą) jau nuvažiuota ~3000 km, tai galiu parašyti ir atsiliepimus.

Seat Altea 2005m,
variklis 2.0 TDI, 103kW,
6 pavarų automatinė dėžė DSG.
8 airbag + ESP, taigi mašinytė labai saugi, pagal EuroNCAP - 5* (33 taškai)
Parktronikai gale (labai palengvina važiavimą atbulom).
Trauka fantastinė, vis tik 103kW.
Kuro sąnaudos užmiestyje, važiuojant apie 110 km/h - 5,4 litro, mieste ~7,5l
Sėdėsena aukšta, taigi per dieną nuvažiavus apie 500 km, jokio nuovargio nėra. Gale sėdintiems vietos irgi pakankamai daug, nes ir galinė sėdynė pakelta, ne taip kaip Sharane.
Pasirodo Altea gavusi net 9 apdovanojimus:

"Red dot: best of the best" design award, from the Nordrhein Westfalen (Germany) Design Centre [3]
'The World's Most Beautiful Automobile 2004', in Milan [4]
'Autonis' Design Award, by the 'Auto-Strassenverkehr' and 'MOT' Magazines
'Best Concept Car in 2003', by the Designers (Europe) organisation (for the SEAT Altea Prototipo) [5]
'Towncar of the Year' Award, by Caravan Club in collaboration with the English magazine What Car?
'Auto Trophy' 2004 and 2005, by the German car magazine Autozeitung [6]
“XII Edición de los Premios del Motor” 2005 award by the Spanish magazine Telva [7]
'Coche de Flotas del Año' 2005 award by the Spanish magazine Flotas
'Ampe' award in 2005 in the Internet category

Dabar apie kainas:
Kasko draudimas - 1000Lt (Audi A4/2005m. analogiškas - 1900Lt)
Tepalo keitimas DSG pavarų dėžėje ~600Lt, bet jį keisti reikia tik kas 60.000km
Valytuvai 150Lt, nes tik originalūs "Bosch" tinka.

Vienu žodžiu labai smagi, graži ir moteriška mašinytė.



Atsakyti
sveiki,
gal kas turit patirties su seat ibiza ir seal altea ? kuri is siu masinu patikimesne ja eksploatuojant ? suprantu, kad priklauso nuo to, kokia pasiseka nupirkt, bet vis tik, jei ziurim i auto apie 2004-2006 m. - kuri turi maziau bedu ? kalbu apie benzina. Is esmes labiau altea patinka - didesne, variklis galingesnis, nes ibizu, kiek ziurejom, 1.4 benzinas didziausias.
aciu uz nuomone wink.gif
Atsakyti
mes turim seat cordoba, yra tik vienas labai didziulis minusas.....baisiai rudyja, o visa kita tikrai proto ribose ax.gif
Atsakyti