Įkraunama...
Įkraunama...

Seat

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 12 05, 16:17)
mes turim seat cordoba, yra tik vienas labai didziulis minusas.....baisiai rudyja, o visa kita tikrai proto ribose  ax.gif

Keista, nes aš turiu Ibizą ir man nerudija visai. Na, tikiuosi neprisišnekėsiu. Kai pirkau buvo rudis viena, kaip degtukų dėžutės dydžio ant sparno, tai perdažė man sparną, sutvarkė ir problemų nėr. Toliau sau riedu gatvėmis. Nors, kiek esu skaičiusi, tai Seat dažnai rudija dėlto, kad nepritaikytas kėbulas mūsų klimatui. Ispanai gamino, pas jų šilta, o pas mūs ir drėgmė, ir šaltis, ir karštis, žodžiu dėl tokios kaitos ir rudija. Kiek tame tiesos - nežinau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif atgaivinkim tema smile.gif dairausi pirkti masinyte, buvau lyg ir nusprendusi pirkti WV Polo,bet pradedu gundytis Seat'u smile.gif gal zinote ar lyginant su poliuku Seat Ibiza labai "kieta" vaziuoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2007 02 22, 09:54)
Tikiuosi temos autore nesupyks..
labai noreciau pasiteirauti apie seat ibiza 1994-1996 hecbeka-  ar verta toki pirkti (tai bus pirma masina,tik issilaikius teises)  noriu  mazos ir ekonomiskos,nebrangios eksplotacijos...

Būtent ta mašina kokios ir reikėtų tada pagal jūsų poreikius 4u.gif

QUOTE(Merkada @ 2011 12 05, 13:19)
Sveikutes smile.gif atgaivinkim tema smile.gif dairausi pirkti masinyte, buvau lyg ir nusprendusi pirkti WV Polo,bet pradedu gundytis Seat'u smile.gif gal zinote ar lyginant su poliuku Seat Ibiza labai "kieta" vaziuoti?  smile.gif

Man net minkštesnė atrodė ibiza. Turėjau dvi ibizas. Viena buvo 99metų pradžios (senas modelis) ir 99metų galo (jau naujas modelis). Žinokit, ne mašina o fenomenas buvo hihihi.gif Per tris metus, kol abi mašinas vairavau neteko atsidurti servise (na tik tepalus keitėm), jokių rūdžių (!!), ir begalo ekonomiška. Senesnė autostradoj man valgydavo 3,7l/100km!!! Nieks netikėdavo, kol nepavažiuodavo su ja. Naujasnio modelio - 4l/100km.

Dabar vairuoju pasatą doh.gif vienintelis pasato pliusas man kad vaiko vežimėlis telpa į bagažinę, nes į ibizos bagažinę jis man būtų nebetilpęs. Bet tik vaikas paaugs, tikrai pirksiu vėl ibizą 4u.gif
Atsakyti
Ar turite kas nor g.gif g.gif g.gif s Seat Leon, domina 2000 maždaug metų, dyzelis
Atsakyti
QUOTE(Indukė @ 2012 01 26, 08:56)
Ar turite kas nor g.gif  g.gif  g.gif s Seat Leon, domina 2000 maždaug metų, dyzelis


Klausiat klausimo apie ketvirta dyzelini golfa kitam kebule.
Pilnas internetas duomenu visom suprantamom ir nesuprantamom kalbom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertastk @ 2012 01 27, 01:31)
Klausiat klausimo apie ketvirta dyzelini golfa kitam kebule.
Pilnas internetas duomenu visom suprantamom ir nesuprantamom kalbom smile.gif


skaičiau komentarų, įdomu iš supermamyčių komentarų sužinoti ax.gif Ar labai skiriasi dydis seat leon 2000 m ir seat ibizos 2002-2003 metų? g.gif
Atsakyti
prisiskaičiau komentarų, pirksiu sau seat leon visgi biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
Matau, kad tema apmirusi, bet visvieną užklausiu, gal kas atsakys. Nusižiūrėjau sau pirkti Seat Cordoba automobiliuką, 1.9 TDI, 2000m. Kaip manot, ar gerai tarnaus? Pasiskaičiau, kad labai pūva. Kažin ir šitų metų labai pus?
Atsakyti
QUOTE(meskiuke_mini @ 2012 08 02, 10:25)
Laba diena,
Matau, kad tema apmirusi, bet visvieną užklausiu, gal kas atsakys. Nusižiūrėjau sau pirkti Seat Cordoba automobiliuką, 1.9 TDI, 2000m. Kaip manot, ar gerai tarnaus? Pasiskaičiau, kad labai pūva. Kažin ir šitų metų labai pus?

nepirk. yra ir geresniu masinu.
Atsakyti
Sveikos ir sveiki 4u.gif
na aš pabanžiau altea 2006 m 2 tdi, na įsimylėjau aš ją doh.gif wub.gif
skaitau skaitau skaitau..net nebežinau ar ieškot kitos meilės g.gif biggrin.gif 4u.gif umn.gif gal šiai nelemta liepsnot lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip tik domina info apie Seat Altea, pradedant nuo 2006 m., vienas va neblogas komentaras, bet gal dar yra galinčių pasidalinti atsiliepimais?
Atsakyti
Aš irgi šia mašinyte domėjaus,tik mano iš pažiūros liux buvo, tik vyras kai apžiūrėjopasirodė,kad "pavargusi", bet ir tai dar noras jai nepraėjo, kol nepabandžiau valytuvų - o jie neveikė, šalia stovėusiai kitai tokiai pačiai iš vis nulūžes buvo blink.gif
Atsakyti