Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

Parkuojamies naujuose namučiuose 4u.gif na visos drąsuolės mokomės ir dalinamės patirtimi toliau 4u.gif Sena tema čia
Atsakyti
Čia parkuokitės kai sena tema bus užrakinta tongue.gif
Atsakyti
NEISLAIKIAU.. Nemaniau, kad esu tokia ziopla..verysad.gif Nusivyliau savimi, net nebesinori eit laikyt dar karta verysad.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
nu mogdolyte suprantu kad dabar baisiai jautiesi angel_sadangel.gif bet tik nesakyk taip ant saves..visai tu ne ziopla 4u.gif taigi daug yar kurie is pirmo karto neislaiko..viskas priklauso nuo kiek baisiai jaudinais..as tai tikiu kad tu tikrai buvai verta islaikyti, bet jaudulys ir baimmė dažnai koją pakiša..išlaikysi iš antro..jau žinosi kas kaip ir gal nebus taip baisu, mes visos palaikysim group.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 21, 12:55)
nu mogdolyte suprantu kad dabar baisiai jautiesi angel_sadangel.gif bet tik nesakyk taip ant saves..visai tu ne ziopla 4u.gif taigi daug yar kurie is pirmo karto neislaiko..viskas priklauso nuo kiek baisiai jaudinais..as tai tikiu kad tu tikrai buvai verta islaikyti, bet jaudulys ir baimmė dažnai koją pakiša..išlaikysi iš antro..jau žinosi kas kaip ir gal nebus taip baisu, mes visos palaikysim group.gif

Nepergyvenk tiek MOGDOLYTE bigsmile.gif Pasiseks iš antro,gal buvo netavo diena ir tiek
Mažeikiuose dauguma neišlaiko iš pirmo karto,ant estakados susikerta doh.gif
Aš eisiu antradienį-pažiūrėsim kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maxsi: 21 vasario 2007 - 12:46
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 21, 11:00)
NEISLAIKIAU.. Nemaniau, kad esu tokia ziopla..verysad.gif  Nusivyliau savimi, net nebesinori eit laikyt dar karta  verysad.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Nepergyvenk ir taip nesakyk,man už tokius žodžius instruktorius velnių nurašo biggrin.gif Sako pasitikėk savim ir pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites,
Patarkit kokia mokykla pasirinkti Kaune. Labai noriu pradeti vaziuoti, tik ir bijau. Nemoku visai, esu zalia blush2.gif Noreciau gero, kantraus instruktoriaus ir jusu patarimu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 21 vasario 2007 - 13:07
Nepergyvenk labai,juk ne zmogu suvezinai biggrin.gif Dar reiskia vairuoti savarankiskai nepasiruosus.Kai busi tam pasirengus,butinai islaikysi!As pvz,issilaikiau is ketvirto karto ir visai sekmingai vazineju doh.gif Nenuleisk ranku,niekas to uz tave napadarys,dar pora papildomu vaziavimu ir viskas bus ok thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2007 02 21, 14:07)
Mergaites,
Patarkit kokia mokykla pasirinkti Kaune. Labai noriu pradeti vaziuoti, tik ir bijau. Nemoku visai, esu zalia  blush2.gif  Noreciau gero, kantraus instruktoriaus ir jusu patarimu  blush2.gif

As mokiausi ;noriu vairuoti;labai thumbup.gif mokykla ir instruktoriu Valdas thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai labai ACIU Jums visoms blush2.gif 4u.gif Instruktorius sake, kad man nereikia papildomu vaziavimu.. Padariau ziopla klaida, o kaip jau sakiau nuo zioplumo vaistu nera doh.gif Nesijuokit, bet i T sankryza neivaziavau.. Nezinau kodel.. Ar is tos laimes, kad jau paskutine uzduotis ir viska padariau gerai ir ner ka veikt toj trisalej sankryzoj(man visada buvo pati lengviausia uzduotis), ar kad egzaminuotojas geras pakliuvo.. g.gif Bandysiu ryt vaziuot.. Jau net juokauju, kad ryt mieste sukliusiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 02 21, 13:11)
Nepergyvenk labai,juk ne zmogu suvezinai biggrin.gif Dar reiskia vairuoti savarankiskai nepasiruosus.Kai busi tam pasirengus,butinai islaikysi!As pvz,issilaikiau is ketvirto karto ir visai sekmingai vazineju doh.gif Nenuleisk ranku,niekas to uz tave napadarys,dar pora papildomu vaziavimu ir viskas bus ok thumbup.gif
Papildyta:

As mokiausi ;noriu vairuoti;labai  thumbup.gif mokykla ir instruktoriu Valdas thumbup.gif


Aciu, siandien apsidairysiu ir uzsirasysiu. Pakalbejau su bendradarbem ir supratau, kad tikrai man reikia ismokti vaziuoti, na pats metas smile.gif
Stoju, mergaites i jusu buri smile.gif
Atsakyti
Smagu Knielita 4u.gif mokykis kartu as tai zebre mokausi, ten abu instruktoriai labai faini ir kantrus 4u.gif
Migdolyte rytr uz tave kumscius laikysiu 4u.gif viskas bus gerai, tik tikek 4u.gif
o dar norejau paklausti kas su ta trisale buvo negerai?kodel neivaziavai?ten reikia is abieju pusiu praleisti ir tik tada sukti ane?man tokiu daug nepasitaike..
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 21, 22:47)
Smagu Knielita 4u.gif mokykis kartu as tai zebre mokausi, ten abu instruktoriai labai faini ir kantrus 4u.gif
Migdolyte rytr uz tave kumscius laikysiu 4u.gif viskas bus gerai, tik tikek 4u.gif
o dar norejau paklausti kas su ta trisale buvo negerai?kodel neivaziavai?ten reikia is abieju pusiu praleisti ir tik tada sukti ane?man tokiu daug nepasitaike..


As pacioj aikstelej.. I miesta neisvaziavau.. Gal ne taip mane supratai ax.gif Kaip noretusi tiket, kad ryt pasiseks, bet ta baime isgirst "pastatyk masina i vieta" uzmusa visus tikejimus, vilti ir nora..
Mane mokino vaziuot i prieki, kol nebematau kampinio kugelio pasilenkus, bet is tos baimes net nepastebejau kaip nuvaziavau tikrai per daug ir isukant uzvaziavau ant kampo linijos.. unsure.gif
Atsakyti