Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

Man instruktorius sake registruotis tik apie 14val. Kaip tik po pietu, sako geresnes nuotaikos buna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 02 22, 10:06)
Sveikutės. gal kas iš Vilniaus baigė arba eis į Gineidos vairavimo mokyklą?  ax.gif norėčiau paskaityt nors keleta nuomonių apie tą mokyklą, nes užsirašiau ir nuo kito ketvirtadienio varysiu mokytis  biggrin.gif  oi kaip baisu  bigsmile.gif  pergyvenu žiauriai, o jau kai paėmiau knygutę pasiskaityti tai vajeee  doh.gif  tiek nesąmoningų dalykų prirašyta, taip durnai išaiškinta, tiek dalykų nesutampa, nežinau kaip pagal tokias nesąmones galima mokytis, vienoje vietoje parašyta taip, kitoje jau paneigta, nesuprasi  doh.gif bet tai vistiek  clap.gif nes ryžausi pagaliau gauti teises, nors ir sunkus kelias iki jų  biggrin.gif


as baigiau smile.gif lankiau giros g teorija pas Daliu smile.gif vairavima pas Romualda ir Dmitriju smile.gif
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 11:15)
Man jau geda cia uzsukt..

neliudek 4u.gif islaikysi tikrai, pasimirs viskas ir nesitikes kad jau turi popieriuka 4u.gif

QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2007 02 22, 13:03)
Beje, norejau jūsų paklausti. Draugės, kurios neseniai gavo teises sako, kad be papildomų valandų su instruktorium beveik niekas neapsieina. Ar tai tiesa, ar jūs visos ėmėt papildomas pamokas? blink.gif

as turejau 15 vaziavimu - man nors ir vazinejusiai anksciau 10valandu akademiniu butu neuzteke, vis tik po vilniu vaziuoti tai ne tiesiu keliu ar kalnais kalneliais miestelyje.. tai mano nuomone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(domena @ 2007 02 22, 14:24)
Man instruktorius sake registruotis tik apie 14val. Kaip tik po pietu, sako geresnes nuotaikos buna  bigsmile.gif

biggrin.gif net garsiai susijuokiau, maniskis sake kad geriau is ryto nes po pietu ju nuotaikos buna sugadintos lotuliukas.gif
siaip geriausia tada kada esi savim pasitikinti ir zinai kad bus ok, o jei dvejoji- sekmes reikalas nzn kada jinai pas tave buna - is vis as kai pamastau.. nu ir kas issilaikiau tasa teises o vairuoti tai jauciu jau dabar kai bijosiu nors teies jau rankose galima sakyt turiu doh.gif o iki tol kol nereikejo vairuot vienai - galvojau nu ir ko cia bijoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natute @ 2007 02 22, 14:19)
Aš atvažinėjau 15 pamokų, vakar neišlaikiau Regitroj. Bet ir nesijaučiu ramiai už vairo, visada su šlapia nugara išlipu iš mašinos  lotuliukas.gif . Ką padarysi, nu negabi aš šiame reikale  blush2.gif . Imsiu dar vieną pamoką (šiaip neatsisakyčiau ir poros papildomų pamokų, bet instruktorius vietų neturi) ir antradienį vėl bandysiu laimę Regitroje.
Tuliaa, antradienį busim draugės, ane  mirksiukas.gif .  Tik vis dar nekyla rankos užsiregistruoti  doh.gif . O planuoju laikyti 12.30 val., tik mąstau, ar nebus per pietų pertrauką mašinų mieste daugiau (kas irgi gali sumažinti mano šansus išlaikymui)?

as tai jau uzsiregistravau iskarto kai tik prie kompo prisedau biggrin.gif
Atsakyti
migdolyte suprantu, kad sunku..kurioje vietoje sikart klaidele padarei..stengiuos paklausineti..ir atkreipti demesi, kol dar mokausi..dabar gal pailsek savaitele, neimk is karto..eisi ant karstuju drebedama, paimk viena papildoma seip del stiprumo ir uzsirasyk kitam siastadieniui, per ta laika turesi galimybe viska apmastyti, gal jauduli apmalsinti..ir blogas emocijas pamirsti..mes su tavim friends.gif ir jokia cia geda..kazi kaip man bus g.gif
smagu kad cia tiek mergyciu prisirinko group.gif as irgi imsiu dvi papildomas pries pat egza bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 13:18)
Jau net nebepamenu kada del saves tiek nervu ir asaru isliejau.. doh.gif  Galejau uzmust ta egzaminuotoja, kai pasake jog neislaikiau tik tada kai jau pati grizus masina i vieta pastaciau.. Sako kita kart islaikysi.. Net nebenoriu eit laikyt.. Jau geda pries ten dirbancius zmones..

Ale tik pabaik su visokiais gėdos jausmais. Žinai, kiek ten žmonių laiko? Jie gi netasimena visų, ir šiaip gi jiems tai kasdieninis darbas, manai rūpi, kiek kas kartų laikė ir dar galvoja apie mus? ramiai tik, kvėpuok giliai ir neprarask vilties. Viskas bus gerai. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(domena @ 2007 02 22, 15:24)
Man instruktorius sake registruotis tik apie 14val. Kaip tik po pietu, sako geresnes nuotaikos buna  bigsmile.gif

Geležinė taisyklė - nelaikykite per piką, nes tiesiog mašinų gatvėj labai daug. Man taip patarė instruktorius, nesigailėjau. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(knielita @ 2007 02 21, 16:03)
Aciu, siandien apsidairysiu ir uzsirasysiu. Pakalbejau su bendradarbem ir supratau, kad tikrai man reikia ismokti vaziuoti, na pats metas smile.gif
Stoju, mergaites i jusu buri smile.gif

Smagu 4u.gif O į kur mokintis nuėjai?
Atsakyti
Mano klaidos - negalima kalbinti(pazymejo), uzgesau 3 kartus kai tik isvaziavau is aiksteles ir reikejo sukt i kaire(t.y. i Romainius vaziuot), kalniukas pakiso koja.. Ir galutines klaidos, kad pries duobe nesuletinau, bei suliniu nematau..
Laikysiu sestadieni, nes netiketai atsirado viena laisva vieta.. Nes zinau kuo toliau nukelsiu, tuo sunkiau man bus islaikyt..
Atsakyti
Sveikutės.Jungiuosi ir aš į jūsų būrį. Gal bus smagiau,nes nuotaikytės tai nekokios verysad.gif , šiandien laikiau vairavimo egzaminą ir neišlaikiau.O svarbiausia,kad per pamokas aikštelėj nepadarydavau jokios klaidos, instruktorius sakydavo,kad važiuoju idialiai ir jau eikštelėj 100 procentų išlaikysiu, tik gatvėse kliūrkų pridarau ir galiu suklysti. O šia tau kaip gavosi,ėmiau ir susikirtau. doh.gif , kaip ant savęs pykstu gun_bandana.gif gun_bandana.gif . Ir dar pakliuvo važiuoti su didele mašina,kuri vienintelė tokia tėra regitroje ir kurios meldžiaus,kad neištraukčiau. doh.gif . Ryt einu 9 ryto vėl laikyti ir jei vėl susimausiu taip kvailai, tai turbūt daugiau manęs ir su šautuvu niekas nebenuvarys laikyti,nes išdurnėsiu ir save susigraušiu. Na va, išliejau savo neviltį čia,nu negaliu kaip blogai jaučiuosi,net valgyti negaliu cray.gif
Atsakyti
Sėkmės tau rytoj, Agniux`s. Laikom kumščius už tavę. Tikėk savim ir neskubėk aikštelėj mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Agniux`s @ 2007 02 22, 21:18)
Sveikutės.Jungiuosi ir aš į jūsų būrį. Gal bus smagiau,nes nuotaikytės tai nekokios verysad.gif , šiandien laikiau vairavimo egzaminą ir neišlaikiau.O svarbiausia,kad per pamokas aikštelėj nepadarydavau jokios klaidos, instruktorius sakydavo,kad važiuoju idialiai ir jau eikštelėj 100 procentų išlaikysiu, tik gatvėse kliūrkų pridarau ir galiu suklysti. O šia tau kaip gavosi,ėmiau ir susikirtau.  doh.gif , kaip ant savęs pykstu gun_bandana.gif  gun_bandana.gif . Ir dar pakliuvo važiuoti su didele mašina,kuri vienintelė tokia tėra regitroje ir kurios meldžiaus,kad neištraukčiau. doh.gif . Ryt einu  9 ryto vėl laikyti ir jei vėl susimausiu taip kvailai, tai turbūt daugiau manęs ir su šautuvu niekas nebenuvarys laikyti,nes išdurnėsiu ir save susigraušiu. Na va, išliejau savo neviltį čia,nu negaliu kaip blogai jaučiuosi,net valgyti negaliu cray.gif


Lygiai taip pat as vakar jauciausi.. Suprantu, kad sunku, bet nusiramink.. viskas bus gerai..
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 20:10)
Mano klaidos - negalima kalbinti(pazymejo), uzgesau 3 kartus kai tik isvaziavau is aiksteles ir reikejo sukt i kaire(t.y. i Romainius vaziuot), kalniukas pakiso koja.. Ir galutines klaidos, kad pries duobe nesuletinau, bei suliniu nematau..
Laikysiu sestadieni, nes netiketai atsirado viena laisva vieta.. Nes zinau kuo toliau nukelsiu, tuo sunkiau man bus islaikyt..

hm..nu kokia nesamone..asiliukas baisei kad ten pakalbijai..
gun_rifle.gif blyn as tai biski per sulinius tai varau skersai..hmm g.gif reikia daryti man isvadas..o tiu buk stipri mergyt..padarysi ta regitra vistiek box.gif
agniux ir tau stiprybes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 22 vasario 2007 - 21:10
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 14:18)
Jau net nebepamenu kada del saves tiek nervu ir asaru isliejau.. doh.gif  Galejau uzmust ta egzaminuotoja, kai pasake jog neislaikiau tik tada kai jau pati grizus masina i vieta pastaciau.. Sako kita kart islaikysi.. Net nebenoriu eit laikyt.. Jau geda pries ten dirbancius zmones..

nepergyvenk taip mano drauge 5 kart laiko tai tu tik 2 ir islaikysi pamatysi mirksiukas.gif
as nuo kovo 1 pradesiu tai va jau dabar bijau blush2.gif ,jauciu ir 20 vaziavimu neuzteks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 19:10)
Mano klaidos - negalima kalbinti(pazymejo), uzgesau 3 kartus kai tik isvaziavau is aiksteles ir reikejo sukt i kaire(t.y. i Romainius vaziuot), kalniukas pakiso koja.. Ir galutines klaidos, kad pries duobe nesuletinau, bei suliniu nematau..
Laikysiu sestadieni, nes netiketai atsirado viena laisva vieta.. Nes zinau kuo toliau nukelsiu, tuo sunkiau man bus islaikyt..


As atlaisvinau Tau vieta drinks_cheers.gif rimtai, atsaukiau rezervacija, bet dabar pavyko tik 03.10 d. uzsiregistruoti... visi sestadieniai "pilni" doh.gif Dabar tai jau tikrai islaikysi, pamatysi thumbup.gif to ir linkiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Natute @ 2007 02 22, 14:19)
Aš atvažinėjau 15 pamokų, vakar neišlaikiau Regitroj. Bet ir nesijaučiu ramiai už vairo, visada su šlapia nugara išlipu iš mašinos  lotuliukas.gif . Ką padarysi, nu negabi aš šiame reikale  blush2.gif . Imsiu dar vieną pamoką (šiaip neatsisakyčiau ir poros papildomų pamokų, bet instruktorius vietų neturi) ir antradienį vėl bandysiu laimę Regitroje.


Vat ir as tiek pat atvazinejau ir supratau, kad vis dar "grybauju" aikstelej, tai nutariau nukelti savo egzamino data. kratysiuos kt. savaite su vyru po aikstele ax.gif vairuoti as nebijau, tik bijau isivaryt ta kompleksa kaip kad Tu rasai - as negabi sitam reikale g.gif nu gal as savim perdaug pasitikejau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 23 vasario 2007 - 00:37