Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu II

ai tai tikrai ne taip supratau..na migdolyte jaudulys ir baime..visada gali sugadinti daug ka..isgerk karsto pieno, eik miegucio, o ryt eik su nusiteikimu, kadtai tik trumpa gyvenimo akimirka ir viskas yra tavo rankose, tu esi puiki vairuotoja, ir savimi pasitiki..as suprantu kad aiskinti lenga..bet tikiu kadtau pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 21, 21:52)
As pacioj aikstelej.. I miesta neisvaziavau.. Gal ne taip mane supratai ax.gif  Kaip noretusi tiket, kad ryt pasiseks, bet ta baime isgirst "pastatyk masina i vieta" uzmusa visus tikejimus, vilti ir nora..
Mane mokino vaziuot i prieki, kol nebematau kampinio kugelio pasilenkus, bet is tos baimes net nepastebejau kaip nuvaziavau tikrai per daug ir isukant uzvaziavau ant kampo linijos..  unsure.gif

as vaziuodavau, kol desiniajame veidrodelyje pamatydavau tos baltos linijos kampa. tada susuki vaira, ir varai atbula. o vaziuodama ziuri i veidrodeli, kiek priarteji prie linijos, ir pagal situacija taisai masiniuka mirksiukas.gif as nuolat pravaziuodavau ta kampa per toli, ir turedavau koreguoti viska pagal susidariusia situacija. Tik svarbiausia - kuo maziau nervu, juk cia aikstele, ne gatve smile.gif gatvej turi greitai reaguoti, aikstelej esi tik tu, masiniukas, ir linijos smile.gif na,dar egzaminuotojas bigsmile.gif nors apie nervus egzamino metu man tik patyleti reikia... beveik visa nakti pries egzamina vemiau... unsure.gif man tai[ organizmas i stresa reaguoja doh.gif sekmes Tau rytoj, Migdolyte 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. gal kas iš Vilniaus baigė arba eis į Gineidos vairavimo mokyklą? ax.gif norėčiau paskaityt nors keleta nuomonių apie tą mokyklą, nes užsirašiau ir nuo kito ketvirtadienio varysiu mokytis biggrin.gif oi kaip baisu bigsmile.gif pergyvenu žiauriai, o jau kai paėmiau knygutę pasiskaityti tai vajeee doh.gif tiek nesąmoningų dalykų prirašyta, taip durnai išaiškinta, tiek dalykų nesutampa, nežinau kaip pagal tokias nesąmones galima mokytis, vienoje vietoje parašyta taip, kitoje jau paneigta, nesuprasi doh.gif bet tai vistiek clap.gif nes ryžausi pagaliau gauti teises, nors ir sunkus kelias iki jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 02 22, 10:06)
Sveikutės. gal kas iš Vilniaus baigė arba eis į Gineidos vairavimo mokyklą?  ax.gif norėčiau paskaityt nors keleta nuomonių apie tą mokyklą, nes užsirašiau ir nuo kito ketvirtadienio varysiu mokytis  biggrin.gif  oi kaip baisu  bigsmile.gif  pergyvenu žiauriai, o jau kai paėmiau knygutę pasiskaityti tai vajeee  doh.gif  tiek nesąmoningų dalykų prirašyta, taip durnai išaiškinta, tiek dalykų nesutampa, nežinau kaip pagal tokias nesąmones galima mokytis, vienoje vietoje parašyta taip, kitoje jau paneigta, nesuprasi  doh.gif bet tai vistiek  clap.gif nes ryžausi pagaliau gauti teises, nors ir sunkus kelias iki jų  biggrin.gif

Sveika prisijungusi į mūsų būrį bigsmile.gif .
Aš baigiau Gineidą arba tiksliau sakant beveik baigiau lotuliukas.gif (vakar per savo žioplumą neišlaikiau Regitroje vairavimo verysad.gif ). Na teorija, sakyčiau, kaip teorija, nieko ten navatno, dėsto pagal knygutę ir tiek. Man asmeniškai naudingos buvo kokios 3-4 paskaitos, kai pati tikrai nebučiau perpratusi: važiavimas per sankryžas, važiavimas žiedu ir techniniai dalykai. Aš lankiau Pylimo g., tai ten mums po paskaitų buvo atsiskaitymai, tai irgi naudos buvo. Na, o instruktorius thumbup.gif : duodu jam 10 balų ir kaip instruktoriui, ir kaip žmogui.
Aš irgi labai bijojau - 3 metus kaupiausi, kol išdrįsau lotuliukas.gif . Tai dabar dar ir dėl to smagu, kad save nugalėjau. Taip kad drąsiau: viskas įmanoma, jei tik noro yra. O noro juk turi?
Atsakyti
Sveikos,
pagaliau ir aš pradejau lankyt vairavimo kursus. Dreba kinkos, juk didelė atsakomybė rolleyes.gif
Taigi, prisijungiu prie jūsų burio.
Atsakyti
Man jau geda cia uzsukt.. Vel neislaikiau cray.gif cray.gif cray.gif Kodel man taip nesiseka? Kodel tokia ziopla esu..? cray.gif Mane gun_bandana.gif , o ne i Regitra ileist.. Nors taip tikejaus ir tikejau, kad islaikysiu.. Gaila, kad ne tas pats instruktorius papuole.. Siandien net uzkliuvo tai, kad as ne kauniete nuo gimimo, ko tipo savam kraste nelaikau, gal "sustra" noriu pasirodyt, kad dideliam mieste moku vaziuot.. stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 11:15)
Man jau geda cia uzsukt.. Vel neislaikiau cray.gif  cray.gif  cray.gif  Kodel man taip nesiseka? Kodel tokia ziopla esu..? cray.gif Mane gun_bandana.gif , o ne i Regitra ileist.. Nors taip tikejaus ir tikejau, kad islaikysiu.. Gaila, kad ne tas pats instruktorius papuole.. Siandien net uzkliuvo tai, kad as ne kauniete nuo gimimo, ko tipo savam kraste nelaikau, gal "sustra" noriu pasirodyt, kad dideliam mieste moku vaziuot..  stupid.gif


Kaip gaila, kad neišlaikiai verysad.gif . Tikrai, labai labai užjaučiu. Įsivaizduoju, kaip tu jautiesi. Aš ir pati, kai pagalvoju, kad vėl reikės į Regitrą pėdinti, tai kojos linksta doh.gif . Supratau, šiandien su regitrininku nepasisekė? Aš irgi tokio bijau gauti. Bet žinai, ne mes pirmos, ne mes paskutinės, kurios neišlaikom. Manau, vairuoji vis gi gerai, jei tave instruktorius giria ir sako, kad papildomų važiavimų nereikia (maniškis man sėkmę garantavo tik 70-80 proc. blush2.gif ), tik, matyt, baimė ir jaudulys savo daro verysad.gif . Nenusimink. Ateis šventė ir į mūsų kiemą mirksiukas.gif .
Atsakyti
Jau net nebepamenu kada del saves tiek nervu ir asaru isliejau.. doh.gif Galejau uzmust ta egzaminuotoja, kai pasake jog neislaikiau tik tada kai jau pati grizus masina i vieta pastaciau.. Sako kita kart islaikysi.. Net nebenoriu eit laikyt.. Jau geda pries ten dirbancius zmones..
Atsakyti
Beje, norejau jūsų paklausti. Draugės, kurios neseniai gavo teises sako, kad be papildomų valandų su instruktorium beveik niekas neapsieina. Ar tai tiesa, ar jūs visos ėmėt papildomas pamokas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 21, 13:38)
Labai labai labai ACIU Jums visoms blush2.gif  4u.gif  Instruktorius sake, kad man nereikia papildomu vaziavimu.. Padariau ziopla klaida, o kaip jau sakiau nuo zioplumo vaistu nera doh.gif  Nesijuokit, bet i T sankryza neivaziavau.. Nezinau kodel.. Ar is tos laimes, kad jau paskutine uzduotis ir viska padariau gerai ir ner ka veikt toj trisalej sankryzoj(man visada buvo pati lengviausia uzduotis), ar kad egzaminuotojas geras pakliuvo.. g.gif  Bandysiu ryt vaziuot.. Jau net juokauju, kad ryt mieste sukliusiu cool.gif

Sveikos 4u.gif prisijungiu prie jusu 4u.gif va va ir man lygiai tas pats sian buvo T formoj neivaziavau, kas seip aikstelej geriausiai sekesi doh.gif einu antradieni perlaikinet bijau cool.gif

o papildomas pamokas emiau dvi ir dar imsiu po aikstele pasitrankyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 22, 13:18)
Jau net nebepamenu kada del saves tiek nervu ir asaru isliejau.. doh.gif  Galejau uzmust ta egzaminuotoja, kai pasake jog neislaikiau tik tada kai jau pati grizus masina i vieta pastaciau.. Sako kita kart islaikysi.. Net nebenoriu eit laikyt.. Jau geda pries ten dirbancius zmones..

kokia čia gėda gali buti, doh.gif kas antras toks kaip tu mirksiukas.gif Aš tik iš ketvirto karto išlaikiau ir dar provinsijoje, kur mintinai visus maršrutus jau buvau išmokus blush2.gif Nu nesu gimus vairuoti... ax.gif Šiaip tai tik dėka šaunaus egzaminatoriaus išlaikiau, matyt pasigailėjo, beviltiškos vairuotojos. Su kitu, tai ir aikštelėje būtų baigtas egzaminas. blush2.gif Papuls atlaidus egzaminatorius, ir išlaikysi. smile.gif

QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2007 02 22, 14:03)
Beje, norejau jūsų paklausti. Draugės, kurios neseniai gavo teises sako, kad be papildomų valandų su instruktorium beveik niekas neapsieina. Ar tai tiesa, ar jūs visos ėmėt papildomas pamokas? blink.gif

Jei jau moki vairuoti, na pvz kaimo, miestelio keliukais, gal ir užtenka. smile.gif bet kas pradeda nuo nulio, ir dar neturi gebėjimų vairavimui, tai ir 40 val neužtenka (čia apie save). mirksiukas.gif Aš ėmiau 30 val, ir dar menesi su vyru vazinejau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2007 02 22, 13:03)
Beje, norejau jūsų paklausti. Draugės, kurios neseniai gavo teises sako, kad be papildomų valandų su instruktorium beveik niekas neapsieina. Ar tai tiesa, ar jūs visos ėmėt papildomas pamokas? blink.gif


Aš atvažinėjau 15 pamokų, vakar neišlaikiau Regitroj. Bet ir nesijaučiu ramiai už vairo, visada su šlapia nugara išlipu iš mašinos lotuliukas.gif . Ką padarysi, nu negabi aš šiame reikale blush2.gif . Imsiu dar vieną pamoką (šiaip neatsisakyčiau ir poros papildomų pamokų, bet instruktorius vietų neturi) ir antradienį vėl bandysiu laimę Regitroje.
Tuliaa, antradienį busim draugės, ane mirksiukas.gif . Tik vis dar nekyla rankos užsiregistruoti doh.gif . O planuoju laikyti 12.30 val., tik mąstau, ar nebus per pietų pertrauką mašinų mieste daugiau (kas irgi gali sumažinti mano šansus išlaikymui)?
Atsakyti