Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

Mes nubalsavom nors ir ne iš Vilniaus:) juokingas man tas įstatymas, gerai, kad nereik paklaust kaimynų ar vaikų galiu turėt doh.gif
Atsakyti
Koks absurdas,kiek daug pasisakančių-taip.Prabalsavau ir aš,nors ir ne iš Vilniaus,nes Kaune dar žiauriau-reikalingi visos laiptinės gyventojų parašai.O kodėl nieko nereikia,laikant kitokį gyvūną?.. Va taip ir nuteikinėjami žmonės prieš šunis doh.gif
Atsakyti
Oi, ir kada tie absurdai baigsis - alkoholika kaimynysteje istisai lakanti ir balius kelianti tureti norma - o jeigu zmogus sunelio nori, jau kriminalas, kaimynu sutikimo reik doh.gif
Atsakyti
prabalsavau,nu tikrai kazkoks absurdas,zodziu,negali ramiai gyventi...nes jau mat gyvunas trukdo kazkam..o ka daryti,jei mes gyvenam nuomojame bute ir turime suniuka?juk negalim jo registruoti,nes nu nuomininkai mokesciu tai nemoka,kad kazkas kitas gyvena ju bute..tai ir su suniuko registravimu nelabai turbut.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niestukas @ 2009 10 08, 13:00)
prabalsavau,nu tikrai kazkoks absurdas,zodziu,negali ramiai gyventi...nes jau mat gyvunas trukdo kazkam..o ka daryti,jei mes gyvenam nuomojame bute ir turime suniuka?juk negalim jo registruoti,nes nu nuomininkai mokesciu tai nemoka,kad kazkas kitas gyvena ju bute..tai ir su suniuko registravimu nelabai turbut.. ax.gif

pala pala... o tai kur jūs registruoti? taigi gal ne tame nuomojame bute? kur jūs registruoti, ten ir šuo registruojasi man regis g.gif
Atsakyti
Nepasidomeje snekate neteisingai. Nuomojamame bute gyvenant tuo adresu ir reikia registruoti gyvuna.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 08, 12:20)
pala pala... o tai kur jūs registruoti? taigi gal ne tame nuomojame bute? kur jūs registruoti, ten ir šuo registruojasi man regis g.gif

Šuo registruojamas ten, kur jis gyvena.
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 09 23, 15:06)
Oi, ir kada tie absurdai baigsis - alkoholika kaimynysteje istisai lakanti ir balius kelianti tureti norma - o jeigu zmogus sunelio nori, jau kriminalas, kaimynu sutikimo reik doh.gif


drinks_cheers.gif
Ir išvis, pas mane viršuj kaimynai kas vakarą baldus perstumdinėja doh.gif čia mes taip pavadinom tą procesą, nes nežinau kas ten vyksta lotuliukas.gif Kaimynai šalia auginasi vaikiuką, tai kokie ten riksmai nuo pačio ryto doh.gif Iš kitos pusės - melomanas, kai klausosi muzikėlės, tai net sekcijoj stiklai virpa lotuliukas.gif
Bet čia yra normalu, nes triukšmauja visgi ne šuo blink.gif Mano šuo ramesnis už tuos nuolat "besiremontuojančius" kaimynus ir už tą super gyvybingą ir judrią mergytę biggrin.gif Tai kodėl man reikėtų sutikimo, kad galėčiau šunį laikyt?

Atsakyti
tai išsikraustant pastoviai perregistruoti? absurdas juk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 08, 13:24)
tai išsikraustant pastoviai perregistruoti? absurdas juk doh.gif

O ką, labai sunku registratorių informuoti apie gyvenamosios vietos pasikeitimą?
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 08, 14:46)
O ką, labai sunku registratorių informuoti apie gyvenamosios vietos pasikeitimą?

Galu gale, negi kraustaisi kas menesi ar du? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 08, 14:46)
O ką, labai sunku registratorių informuoti apie gyvenamosios vietos pasikeitimą?

na tas gal ir nėra labai sunku, bet apskritai tai absurdiška... šeimininkas mat gali būti registruotas kažkokioje vienoje vietoje, tarkim savo tėvų namuose, bet nuomotis bet kur, o šuo mat negali priklausydamas šeimininkui prisiregistruoti kur ir šeimininkas? doh.gif
dar vienas įstatymas, kurį reiktų keisti cool.gif nes jau gaunasi kaip šuo gyvena vienur, o šeimininkas kitur, tiesiog individai, savarankiški gaunas tie šunys pagal įstatymus, tik kažkodėl jiems visos teisės apribotos vistiek doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tati @ 2009 10 08, 15:27)
Galu gale, negi kraustaisi kas menesi ar du?  g.gif

tai, kad visko būna... turime šiuo metu kaip tik tokią nuomininkę ir visi ženklai rodo, kad neilgai, tai manau net neišbus pilnai iki 2 mėn. cool.gif
Atsakyti