Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynų parašai

QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 08, 14:31)
na tas gal ir nėra labai sunku, bet apskritai tai absurdiška... šeimininkas mat gali būti registruotas kažkokioje vienoje vietoje, tarkim savo tėvų namuose, bet nuomotis bet kur, o šuo mat negali priklausydamas šeimininkui prisiregistruoti kur ir šeimininkas? doh.gif

Paprastas pavyzdys iš gyvenimo: mano dukra registruota ten pat, kur ir aš. Kaip ji tuo adresu užregistruotų savo šunį? būtų viršytas šunų "gyvenančių" viename bute limitas.
Atsakyti
Be to, teoriskai, priklausomai nuo registruotu sunu kiekio konkreciame rajone, jame turi buti irengtas tam tikras kiekis vedziojimo aiksteliu.
Be to, nepamirskime, kad yra nemazai jaunu zmoniu, registruotu viename mieste, o gyvenanciu kitame, tai is viso absurdas gautusi
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 10 08, 16:09)
Be to, teoriskai, priklausomai nuo registruotu sunu kiekio konkreciame rajone, jame turi buti irengtas tam tikras kiekis vedziojimo aiksteliu.


Taip išeina, kad Alytuj nėra nei vieno šuns užregistruota doh.gif
Atsakyti
Skirtinguose miestuose gali buti skirtinga tvarka. Be to, Kaune irgi nera sunu vedziojimo aiksteliu, gal tik viena, o sunu net uzregistruotu ne taip ir mazai.
Atsakyti
smile.gif uzjauciu savo kaimynus.turiu 2 sunis, 3 metu vaika, antras vaikas pakeliui.tikiuosi nerinks parasu, kad mane is namo iskeldint cool.gif
Atsakyti
Vat jūs man dabar paaiškinkit. Jei kaimyno šuo praplėšęs tinklinę tvorą įsibrovė į mano teritoriją ir užpuolė mano šunį, ką aš galiu padaryti, kad tai nepasikartotų? Skambinti į policiją? Ir ką sakyti? Nes jau užkniso tas šuo visus. Kito kaimyno šunį jo paties kieme prieš mėnesį taip pat perkando. O šuo stafas. Su dokais, bet vis tiek, ir šeimininkas idiotas, ir šunį tokiu padarė. Mano šuo perkąstu kaklu dabar guli ligoninėj... dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 30 spalio 2009 - 16:17
QUOTE(Kenya @ 2009 10 30, 16:09)
Jei kaimyno šuo praplėšęs tinklinę tvorą įsibrovė į mano teritoriją ir užpuolė mano šunį, ką aš galiu padaryti, kad tai nepasikartotų?

Vilniuj ar Vilniaus r. gyvenate?
'Užmeskit akį' į Taisykles, kur kalbama apie gyvūnų laikymą privačiose valdose.
Atsakyti
Iš esmės dar Vilnius. Antakalnio seniūnija. Sodų bendrija.
Nieko ypatingo... privačiose uždarose teritorijose gali būti palaidi, ten daugiau apie ženklus kalbama. Čia šuo grynai atkabino tinklinę tvorą ir įlindo. Ir kaimyno, ir mūsų šunys tuo metu buvo palaidi. Kas konkrečiai šitoj situacijoj kaltas išsiaiškinti sunku. Tiesiog faktas yra toks, kad kaimyno šunys palaidi būna nuolat. Kai mes savus paleidžiam, tuoj palei tvorą prasideda razborkės. O vat šiandien tvora "išnyko", razborkės atsitiko realiai. Dar vienas dalykas yra tas, kad tai jau ne pirmas toks atvejis: kitas kaimynas pasakojo, kad jo šunį tie patys neprižiūrimi šunys kieme užpuolė. Diedukas vos vartus spėjo atidaryti, jie kaip mat prisistatė, nes po mišką dažniausiai vedžiojami neprisegti, yra visiškai nevaldomi ir agresyvūs kitiems šunims. Šeimininkas, beje, dažniausiai būna girtas ir visus, kas liepia jam prisisegti šunis, siunčia nx... Arba vedžioja jo merga, kuri, šunims užpuolus kitus šunis, stovi ir klapsi akim... nu nežinau, ką realiai šitoj situacijoj padaryti, kad jis pagaliau pradėtų skaitytis su kitais kaimynais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 30 spalio 2009 - 16:47
rasyti pareiskima policijai, kad nesilaikoma taisykliu. dar patikrins, ar turi leidima auginti agresyvios veisles suni.
Atsakyti
mano klausimas ne visiškai apie kaimynų parašus tokios temos neradau, kuri tiktų, o naujos kurt nenorėjau.
Kokia yra bauda už vedžiojimą be antsnukio? Ir ar gali mane bausti jei šunį vedžioju ne vedžiojimui skirtoje aikštelėje, nors susirenku visas jo paliktas gėrybes? Papuoliau į tokią nemalonę konfliktinę situaciją tai norėčiau išsiaiškinti, beje aš iš Klaipėdos, jei tas turi skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2009 11 21, 06:59)
mano klausimas ne visiškai apie kaimynų parašus tokios temos neradau, kuri tiktų, o naujos kurt nenorėjau.
Kokia yra bauda už vedžiojimą be antsnukio? Ir ar gali mane bausti jei šunį vedžioju ne vedžiojimui skirtoje aikštelėje, nors susirenku visas jo paliktas gėrybes? Papuoliau į tokią nemalonę konfliktinę situaciją tai norėčiau išsiaiškinti, beje aš iš Klaipėdos, jei tas turi skirtumo.



http://www.delfi.lt/...php?id=19204255
už vedžiojimą be antsnukių taikoma administracinė atsakomybė.
http://www.lese.lt/l...ge.13;news.1947
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2009 11 21, 08:59)
Kokia yra bauda už vedžiojimą be antsnukio? <...> Ir ar gali mane bausti jei šunį vedžioju ne vedžiojimui skirtoje aikštelėje, nors susirenku visas jo paliktas gėrybes?

Klaipėdoje antsnukis nėra privalomas, o vedžiojimo nurodymai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Susipažinkit su teisine baze, bus aiškiau.
Atsakyti