Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

noriu prisijungti prie jusu 4u.gif Kaip tik pradejau lankyti vairavimo mokykla. Jau greitai turetu prasideti praktika. ax.gif Jums buvo galima pasirinkti instruktoriu ar tiesiog visai grupei viena paskirdavo? smile.gif Kokie pakliudavo: jauni, seni? blush2.gif Man svarbu, kad zmogus butu malonus, nestaugtu, nes kitaip visai uzstresuosiu ir nepavaziuosiu. Bet as tokia buka jauciuos dar ne neprisedus prie vairo doh.gif nors praktiskai visa gyvenima masinoj, autobusu retai tekdavo vaziuot, bet vistiek kazkaip baugu, nes net neisivaizduoju, kaip suvaldysiu ta padara blush2.gif man sunku isimint, kaip ten ka perjunginet, neuzgest, nenuriedet ir pan. blush2.gif ar ir jums tas pats buvo? ax.gif Beje, po keliu kartu praktikos pasijutot tvirciau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 25 gegužės 2007 - 21:55
man instruktorių paskyrė,bet sakė,jei kas turit kokių pageidavimų,tai į juos atsižvelgs.Viskas išmokstama nebijok tik 4u.gif Na nežinau ,kiek amžius turi įtakos mano instruktorius buvo ~35metus.O tu jei nepatiks kokį paskirs,kito paprašyk,tik nebijokit keisti jei kas ne taip,nes po to vairuot pradėsit bijot.

Mergučios jau pagamino mano teises,Varau pasiimti bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
na as irgi pradejau nuo visisko nulio ir per nepilnus du menesius jau vaziuoju be niekieno komentaru, sau ramiai bigsmile.gif man tai didelis pasiekimas, palyginus kaip jauciausi, kai net nezinojau ka kuris pedalas reiskia lotuliukas.gif


QUOTE(Auksėja @ 2007 05 26, 09:42)
Mergučios jau pagamino mano teises,Varau pasiimti  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Sveikinu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
mokykloje, kurioje as mokausi instruktoriai buvo priskirti, mano instruktorius, kokiu 40m amziaus, papildomus eisiu pas kita is tos pacios mokyklos...jau uzsiregistravau teorijos egzui regitroj kitam penktadieniui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 26, 11:26)
mokykloje, kurioje as mokausi instruktoriai buvo priskirti, mano instruktorius, kokiu 40m amziaus, papildomus eisiu pas kita is tos pacios mokyklos...jau uzsiregistravau teorijos egzui regitroj kitam penktadieniui  bigsmile.gif

sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 25, 09:33)
o as norejau paklausti ar yra tokiu kurios laike teorijos egzamina ismokusios pacios ir kursu nelankiusios..nes as taip planuoju...o aisku praktika kai vairuoti reikes zadu imti tas valandas pas instruktoriu..taigi idomu kaip sekesi???

aš externu laikiau teoriją o su instruktorium važinėjau rolleyes.gif teorija pati savarankiškai namie mokinausi ir į mokyklą prie kompiuterių eidavau rolleyes.gif teoriją išsilaikiau iš pirmo karto ,2 klaidas padariau rolleyes.gif o praktika man sekėsi sunkaiu tai tik iš 3 karto išlaikiau smile.gif antradienį ar trečiadienį važiuosiu teisių pasiimti,kiek žinau jau jos pagamintos tik neturiu progos pasiimti nuvažiuoti doh.gif
Atsakyti
uzbegau pasveikint islaikiusiu egzaminus, as siandien einu teorija laikyti.... kazkaip kinkos dreba, rodos, mokejau viska, ale pagriebiu knygute - a mintys susimala ir, rodos, nieko nebemoku verysad.gif tokia ziopla emiau jaustis...
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 05 26, 11:40)
uzbegau pasveikint islaikiusiu egzaminus, as siandien einu teorija laikyti.... kazkaip kinkos dreba, rodos, mokejau viska, ale pagriebiu knygute - a mintys susimala ir, rodos, nieko nebemoku  verysad.gif  tokia ziopla emiau jaustis...

nebijok taip 4u.gif svarbiausia nesinervuoti ir susikaupti 4u.gif regitroje tikrai lengvesni šiek tiek klausimai nei pvz. buvo mokykloje smile.gif sėkmės tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 05 25, 23:53)
noriu prisijungti prie jusu  4u.gif  Kaip tik pradejau lankyti vairavimo mokykla. Jau greitai turetu prasideti praktika.  ax.gif  Jums buvo galima pasirinkti instruktoriu ar tiesiog visai grupei viena paskirdavo?  smile.gif  Kokie pakliudavo: jauni, seni?  blush2.gif  Man svarbu, kad zmogus butu malonus, nestaugtu, nes kitaip visai uzstresuosiu ir nepavaziuosiu. Bet as tokia buka jauciuos dar ne neprisedus prie vairo  doh.gif  nors praktiskai visa gyvenima masinoj, autobusu retai tekdavo vaziuot, bet vistiek kazkaip baugu, nes net neisivaizduoju, kaip suvaldysiu ta padara  blush2.gif  man sunku isimint, kaip ten ka perjunginet, neuzgest, nenuriedet ir pan.  blush2.gif  ar ir jums tas pats buvo?  ax.gif  Beje, po keliu kartu praktikos pasijutot tvirciau?  ax.gif

po 5 vaziavimu viskas kitaip atrode,jau vazineju po miesta ir jauciuos visai gerai,taip ,kad drasiau ir viskas bus gerai,patikek as pradejau nuo nulio,o praejo 2 men.ir teises jau turiu

QUOTE(organizatore @ 2007 05 26, 11:26)
mokykloje, kurioje as mokausi instruktoriai buvo priskirti, mano instruktorius, kokiu 40m amziaus, papildomus eisiu pas kita is tos pacios mokyklos...jau uzsiregistravau teorijos egzui regitroj kitam penktadieniui  bigsmile.gif

sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 05 26, 10:49)
nebijok taip  4u.gif svarbiausia nesinervuoti ir susikaupti  4u.gif regitroje tikrai lengvesni šiek tiek klausimai nei pvz. buvo mokykloje  smile.gif sėkmės tau  mirksiukas.gif

ojazus, kad tavo zodziai D i ause... unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti