Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 11, 22:13)
Ar Jūs vilnietė? Gal galit pasiūlyt masažuotoją , kuris žinotų ką daro. Aš n metų kovoju su šia problema. Ad , krūva tyrimu, bpvaistai nuo galvso  svaigimo . Vakar buvau pas akių gydytoją ir ji patarė pasidaryt masažą, nes gali būti užspausta kraujagyslė, nes turiu kreivoką stuburą. Psicho padeda tam kartui, bet gi negersiu visà gyvenimą vaistų, o ir tie jau nepadeda jau taip  . Matyt priprato organizmas.  Noriu mesti vsiką, bet bijau, nes buvo metas,  kad sienom pasiramstydama iki wc nueidavau . Neįmanoma gyvent su tokia savijauta pilnavertį gyvenimą  schmoll.gif

ne, deja, aš ne iš sostinės. aš iš laikinosios sostinės. tikrai galėčiau rekomenduoti ne vieną žmogų. jeigu nesat išbandžiusi, tai iš pat pradžių gali padėti gana greitai. man va kokie trys masažia jau davė efektą. šiandien labai gerai laikiausi. sportas - jau ilgesnis procesas, nebūtų tokio greito efekto. ir brangus malonumas, beje.
Atsakyti
http://www.kardiolit...nistagmometrija gal kas darėtės? dabar akcija. galvoju gal verta nueiti. Galva sukas pastoviai verysad.gif . vakar apėjom vakare mažą ratuką tai bloga, silpna, o jau nekalbu apie tai, kad pyktis iš nevilties toks ima... vaistinėj be vertigoheel nieko pasiūlyti be recepto negali, o aš jau iš namų bijau judėt verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2013 09 12, 20:30)
ne, deja, aš ne iš sostinės. aš iš laikinosios sostinės. tikrai galėčiau rekomenduoti ne vieną žmogų. jeigu nesat išbandžiusi, tai iš pat pradžių gali padėti gana greitai. man va kokie trys masažia jau davė efektą. šiandien labai gerai laikiausi. sportas - jau ilgesnis procesas, nebūtų tokio greito efekto. ir brangus malonumas, beje.



susiradau Vln masažuotoją ir atėjo mėnesinės tą dieną nors dar n dienų turėjo būti iki jų doh.gif . Ir vėl masažas nusikelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 17, 13:20)
http://www.kardiolit...nistagmometrija gal kas darėtės? dabar akcija. galvoju gal verta nueiti. Galva sukas pastoviai  verysad.gif . vakar apėjom vakare mažą ratuką tai bloga, silpna, o jau nekalbu apie tai, kad pyktis iš nevilties toks ima... vaistinėj be vertigoheel nieko pasiūlyti be recepto negali, o aš jau iš namų bijau judėt  verysad.gif

fainas tyrimas thumbup.gif ir pigus. gal paaiškėtų priežastis. jei būčiau vilnietė, nulėkčiau negalvodama mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasiskambinau. Akcija baigės ir priima tik mokant pilnai, bet eilės kokios doh.gif . Ryt skambinsiu čia http://www.neuroklinika.lt/apie.html .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 17, 18:48)
Pasiskambinau. Akcija baigės ir priima tik mokant pilnai, bet eilės kokios  doh.gif . Ryt skambinsiu čia http://www.neuroklinika.lt/apie.html .

o tai kokia pilna kaina?
aš irgi tokio norėčiau, bet savo mieste nerandu verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
80lt tyrimas ir apie 200 konsultacija. Apvažiavom vaistines tai jokių vaistų be vertigoheel nesiūlo, o per svaigimu į studijas eit negaliu . Vakar vaistinėj ir konsultavos dėl svaigimo. Gal toki ruduo dar savo daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nifus @ 2013 09 09, 13:43)
Sveiki, man jau ilga laika svaigsta galva, tamseja akyse, tirpsta galunes, nezinau ka daryti, gal cia vitaminu trukumas ar kas?

Perskaityk straipsnį gal yra daugiau sutampančių simptomų g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 09 17, 18:24)
Perskaityk straipsnį gal  yra daugiau sutampančių simptomų  g.gif

Dekui uz sita straipsni, tikrai yra daug simptomu, rugsejo 30 darysiuos pilvo ekoskopija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nifus: 19 rugsėjo 2013 - 07:04
turejau ir as sia problema, ilgai geriau pleciancius vaistus, tik jie man padejo tol kol juos gerdavau, nutraukus -vel svaigdavo galva, pvz.: pakeitus padeti lovoje sukdavos visas kambarys, arba staigiai atsistojus bijodavau nenugriuti, reikedavo i siena isikibt...man nustate sprando isvarza, ta patvirtino ir magnetinis rezonansas. viskas susitvarke jau po antros sprando tempimo proceduros su specialiu aparatu, is viso atlikau 4 proceduras pries metus laiko. Siuo metu dar nejauciu svaigimo...bet jauciu kad gali vel atsikartoti, teks ir vel temptis g.gif
Atsakyti
Aš jau po neurologės verysad.gif . išrašė nootropil ir liepė mirtazapiną pagert 15mg ir kas be ko pasidaryt MRT dėl IS ir kitų ligų . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 20, 13:00)
Aš jau po neurologės  verysad.gif . išrašė nootropil ir liepė mirtazapiną pagert 15mg ir kas be ko pasidaryt MRT dėl IS ir kitų ligų .  verysad.gif

Tai ko liudit? Dziaukites, kad duoda siuntima MRT, kiti kryziaus kelius turi praeiti, kad tik gautu ji. O kad MRT duoti siuntima tai visada iraso del itariamo IS mirksiukas.gif Juk nerasys, kad istirkit del galvos svaigimo ar itarimo, jog kazkur kraujagysle uzspausta, neduoda tada kompensuojamo MRT, teks moketi pilna kaina-800lt. O dabar pasidarysit uz dyka thumbup.gif
Dar patarimas: eiles Vilniuje(jei esate vilniete) dideles, jei neskubu-galima registruotis ir palaukti menesi, jei vis tik neramu ir norisi kaip galima greiciau, tai Panevezyje eiliu nera, galima registruotis ir po poros dienu vaziuoti. Kainuotu tik kelione, o siuntimas visoje Lietuvoje galioja 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą. Nežinojau, kad galiu darytis visoj lietuvoj MRT , o Jūs tikriausiai galvoje turit šitą ligoninę http://www.panevezio...hp?mod=2010.htm ?
Noriu kuo greičiau pasidaryt tai susikambinsiu ir susižiūrėsiu kada kas priimtų . Niekad nesidariau šito tyrimo nors jau du metus kankinuos su galvos svaigimu tik protarpiais išvis tenka net pritūpti , kad nenukrisčiau verysad.gif . Svarbu atlaikyt tokį tyrimą doh.gif , nes mažom patalpom baimę turiu, o dar tas padidintas jautrumas šviesai ir triukšmui. Na tikiuos tyrimas kažką parodys už ko užsikabinti bus galima
Atsakyti