Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 20, 13:58)
Ačiū už atsakymą. Nežinojau, kad galiu darytis visoj lietuvoj MRT , o Jūs tikriausiai galvoje turit šitą ligoninę http://www.panevezio...hp?mod=2010.htm ?
Noriu kuo greičiau pasidaryt tai susikambinsiu ir susižiūrėsiu kada kas priimtų . Niekad nesidariau šito tyrimo nors jau du metus kankinuos su galvos svaigimu tik protarpiais išvis tenka net pritūpti , kad nenukrisčiau  verysad.gif . Svarbu atlaikyt tokį tyrimą  doh.gif , nes mažom patalpom baimę turiu, o dar tas padidintas jautrumas šviesai ir triukšmui. Na tikiuos tyrimas kažką parodys už ko užsikabinti bus galima

Matyt, kad sita, as ne paneveziete, tiesiog mane irgi pamokino blush2.gif
As klaustrofobija irgi turiu, bet ikaliau xanaxo ir pragulejau ten tas 15-20 minuciu. Triuksmas didelis, atrodo, kad kas traukiniu, lektuvu, laivu vaziuotu iskart biggrin.gif Bet stengiausi kvepuoti ramiai, nejudeti, bijojau, kad neprasidetu PA. Kai jau matydavau, kad galiu prarasti kontrole, imdavau melstis mintyse arba stengdavausi mintimis persikelti i malonius prisiminimus.
Jei baime yra, kad uzdusite, tai nepergyvenkit, pucia toks gaivus vejelis thumbup.gif Oro pakako, nes labiausiai bijojau, kad ikisus mane i ta vamzdi ir oro nebus, nes lauke tuo metu buvo vasara ir laikesi +30 laipsniu, man oro truko net atviroje erdveje, bet ne, ten tarsi veiktu pajurio vejelis drinks_cheers.gif Pats tas vamzdis dar su atvirais galais, tad mane ir tas ramino, kad nera visiskai aklinai i graba ikisama biggrin.gif Plius, i rankas dave pulteli, tipo, jei bloga pasidarys ar kas, spausk, nutrauks procedura, bet tuoj "nuramino", kad daugiau jos ir nekartos, vis tik tyrimas labai brangus. Tad stachonovietiskai iskenciau viska nejudedama, daktaras, dares tyrima, labai gyre, sake, kad net nemirksejau, viska nuskanavo ramiai thumbup.gif
Atsakyti
Užsirašiau į Media kliniką Vilniuje . Po 2sav priims tai ne tiek ir ilgai laukt. Nereiks vyrui iš darbo išsiprašyti visai dienai . Gal kokias ausines duos ar ausų kištukus dėl to sklindančio garso blush2.gif ? Reiks kažkaip išgulėt bijau ar nebijau, leksotonilio išgersiu svarbu liežuvis po jo nesusipintų . Gal ir Jūs ten tyrėtės ir ar davė drabužius ar su savais galima bus būt? Kaip suprantu Jums problemos dėl svaigimo nerado padarius tyrimą. kiek laiko reik išgulėt, nes paskaičiau, kad kitas ohoho kiek laiko tam "karste" biggrin.gif ? pasiskambinus užklausė kurią vietą reiks tirti, o aš aišku daktarės heroglifų neįskaitau tai kai pasakiau dėl ko siunčia tai užsirašė, kad galvos MRT. Tai stuburo kaip suprantu nematys , nes su juo problemų nemažai turiu blush2.gif . Aš dar taip tikiuos, kad kokia kraujagyslė užsispaudus , o ne gerlas kaltas . Mėgstu skaniai pavalgyt kai gerai jaučiuos biggrin.gif . Jau n dienų daržovėm ir grūdais mintu , bet kaip sukas taip sukas ta galva jau nekalbu apie tai, kad vaistai rūgščių visai nenumuša tai dabar ne tik riaugęjimas , bet ir čiaudėjimas n mėnesių laikos , o aišku lašalinių kraujui pravalyt nieks nenori statyt . Jauni gi negali sirgti, o čia dar noriu lašalinių doh.gif . Duok Dieve iki vaikų susitavrkyčiau problemas, nes kolkas atrodo, kad tokia ir mama būčiau jei jau šunų nesugebu laukan išsivesti, nes bijau kur išsitiesti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 20, 14:43)
Užsirašiau į Media kliniką Vilniuje . Po 2sav priims tai ne tiek ir ilgai laukt. Nereiks vyrui iš darbo išsiprašyti visai dienai . Gal  kokias ausines duos ar ausų kištukus  dėl to sklindančio garso blush2.gif ? Reiks kažkaip išgulėt bijau ar nebijau, leksotonilio išgersiu svarbu liežuvis po jo nesusipintų . Gal ir Jūs ten tyrėtės ir ar davė drabužius ar su savais galima bus būt? Kaip suprantu Jums problemos dėl svaigimo nerado padarius tyrimą. kiek laiko reik išgulėt, nes paskaičiau, kad kitas ohoho kiek laiko tam "karste"  biggrin.gif ?

Nieko neduos, jokiu kistuku schmoll.gif Istatys galva i toki salma, ir tiek. Jei gerai pamenu, tai leido su savais drabuciais, liepe tik visus metalus nusiimti, auskarus, grandineles, ziedus, laikrodzius. Paklausiau, kaip bus su protezuotu dantimi, juk ten metalas, atsake, kad medicinis plienas nesiskaito smile.gif
Man nei IS, nei augliu, nei mechaniskai uzspaustu kraujagysliu, nei kokiu patinimu ar kraujosruvu nerado, tad kai nukrito tie dalykai, emesi ieskoti kitos svaigimo priezasties.
Viso kuno MRT arba stuburo MRT-ilgiausia procedura, o jei dar su kontrastu doh.gif O galvos MRT neilgai, sakau, 15-20 minuciu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kas tas IS ?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2013 09 25, 16:45)
O kas tas IS ?

Išsėtinė sklerozė 4u.gif
Atsakyti
pasidariau galvos MRT su kontrastu . Trečiadienį rezultatai . Tuo metu labai prastai jaučiaus tai jei problema tūno ką tyriaus tai turi rast pakitimų. Šiom dienom galva sukas kaip niekad. Rytais sienom einu iki wc. Nepadeda jau nei vaistai nuo svaigimo, nei vaistai nuo rūgščių, nei fermentai, nei ad verysad.gif . Jei neras pakitimų tai nežinau ką tirtis . Negaliu gyvent su tokiu silpnumu ir kaskart į vyrą įsikibus verysad.gif . Gėriau ir stiprius vitaminus, bet ne ir vitaminų trūkume esmė doh.gif .

Kaip kitos jaučiasi šiuo metu?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 07, 12:07)
pasidariau galvos  MRT su kontrastu . Trečiadienį rezultatai . Tuo metu labai prastai jaučiaus tai jei problema tūno ką  tyriaus tai turi rast pakitimų. Šiom dienom galva sukas kaip niekad. Rytais sienom einu iki wc. Nepadeda jau nei vaistai nuo svaigimo, nei vaistai nuo rūgščių, nei fermentai, nei ad  verysad.gif . Jei neras pakitimų tai nežinau ką tirtis . Negaliu gyvent su tokiu silpnumu ir kaskart į vyrą įsikibus  verysad.gif . Gėriau ir stiprius vitaminus, bet ne ir vitaminų trūkume esmė  doh.gif .

Kaip kitos jaučiasi šiuo metu?

blink.gif blink.gif blink.gif siaubas ne gyvenimas,butinai parasykit kokie rezultatai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 07, 13:07)

Kaip kitos jaučiasi šiuo metu?

Kas bebutu, tai pradekite nuo lasalines 4u.gif Nu issiprasykit jus jos, kad praplautu, praplestu ten viska. Gal tiek ir tereiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, drauges ax.gif
Paskutines 3-4 savaites svaigimas jau isivaziuoja, nebeduoda ramybes kartais ir po kelias dienasis eiles.
Supratau, kad sis svaigimo uzejimassusijes kazkaip su akimis - kai uzsimekiu, tada ne taip smiksta skausmas. Jis stipresnis kai keiciu zvigsni, o kai ziuriu nejudinat galvos - beveik skausmas nejuntamas. Ar kam taip yra?
Keisciausia, kad nebepadeda net sviezias misko oras. Nebesinori kurvaziuoti,eiti.... Susiradau sia tema, gal surasiu ir pagalba. Pries kelis metus dariausi tyrimus , tai pagal rezultatus esu sveika....
Kaip kovojat su galvos svaigimo beda?
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 07, 13:07)
pasidariau galvos  MRT su kontrastu . Trečiadienį rezultatai . Tuo metu labai prastai jaučiaus tai jei problema tūno ką  tyriaus tai turi rast pakitimų. Šiom dienom galva sukas kaip niekad. Rytais sienom einu iki wc. Nepadeda jau nei vaistai nuo svaigimo, nei vaistai nuo rūgščių, nei fermentai, nei ad  verysad.gif . Jei neras pakitimų tai nežinau ką tirtis . Negaliu gyvent su tokiu silpnumu ir kaskart į vyrą įsikibus  verysad.gif . Gėriau ir stiprius vitaminus, bet ne ir vitaminų trūkume esmė  doh.gif .

Kaip kitos jaučiasi šiuo metu?

Kokie vaistai nuo svaigimo?
Nuo skrandžio rūščių?
kokie fermentai?
kas tas "ad"?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2013 10 20, 20:27)
Kokie vaistai nuo svaigimo?
Nuo skrandžio rūščių?
kokie fermentai?
kas tas "ad"?



vaistai nuo svaigimo Nootrapil, jie praplečia kraujagysles ir pan. fermentus naudojau Kreon , o ad yra antidepresantai \


man po biškį gerėja thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 21, 17:03)
vaistai nuo svaigimo Nootrapil, jie praplečia kraujagysles ir pan.  fermentus naudojau Kreon , o ad yra antidepresantai \
man po biškį gerėja  thumbup.gif .

O ka rado MRT? Ir nuo ko gereja? Nuo kuriu vaistu?
Atsakyti