Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 3

QUOTE(jbs @ 2007 05 25, 08:42)
Tiesa, nepastebejau, kad rutuliniai Kristianoj meteoritai atpigo. Anksciau lyg 149 Lt kainavo, dabar - 139 Lt. Tai tada kompaktiniai meteoritai brangiau iseina, bet kai paskaiciuoji, kiek i kriaukle rutuliuku nubyra, tai gal labiau apsimoka sumoket daugiau, bet turet ilgam, o ne kanalizacijai padovanot? Sykstus moka du kartus  tongue.gif

jie visada 139lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 05 25, 07:42)
Tiesa, nepastebejau, kad rutuliniai Kristianoj meteoritai atpigo. Anksciau lyg 149 Lt kainavo, dabar - 139 Lt. Tai tada kompaktiniai meteoritai brangiau iseina, bet kai paskaiciuoji, kiek i kriaukle rutuliuku nubyra, tai gal labiau apsimoka sumoket daugiau, bet turet ilgam, o ne kanalizacijai padovanot? Sykstus moka du kartus  tongue.gif

O kiek kainuoja kompaktiniai meteoritai?

QUOTE(ramintele22 @ 2007 05 25, 12:52)
jie visada 139lt kainavo

Nea, as pirkau uz 149 Lt, o paskui atpigo iki 139 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 05 25, 08:42)
Tiesa, nepastebejau, kad rutuliniai Kristianoj meteoritai atpigo. Anksciau lyg 149 Lt kainavo, dabar - 139 Lt. Tai tada kompaktiniai meteoritai brangiau iseina, bet kai paskaiciuoji, kiek i kriaukle rutuliuku nubyra, tai gal labiau apsimoka sumoket daugiau, bet turet ilgam, o ne kanalizacijai padovanot? Sykstus moka du kartus  tongue.gif


Kompaktiniai meteoritai kainuoja apie 130-165 dolcus, blink.gif taip kad apie jokį šykštumą negali būti ir kalbos. user posted image
Refill kainuoja apie 40 dolcų, bet kokia prasmė jį pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2007 05 25, 21:36)
Kompaktiniai meteoritai kainuoja apie 130-165 dolcus,  blink.gif taip kad apie jokį šykštumą negali būti ir kalbos. user posted image
Refill kainuoja apie 40 dolcų, bet kokia prasmė jį pirkt?


na, man su rutuliukais geriau. Dazausi kambaryje, tai retai kada pabega rutuliukas. Be to man mystic01 duodavo rausva atspalvi toki, tai as isemiau rausvus rutuliukus ir pasidariau skaistalus. Spalvyte thumbup.gif Kadangi nerandu niekur itin sviesios kremines pudros, tai tie pasvieseje meteoritai man puikiai sulygina spalva.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 05 26, 10:39)
na, man su rutuliukais geriau. Dazausi kambaryje, tai retai kada pabega rutuliukas. Be to man mystic01 duodavo rausva atspalvi toki, tai as isemiau rausvus rutuliukus ir pasidariau skaistalus. Spalvyte thumbup.gif  Kadangi nerandu niekur itin sviesios kremines pudros, tai tie pasvieseje meteoritai man puikiai sulygina spalva.

gal tu sviesiaode bigsmile.gif man paskaistina ir net kazkiek pasviesina (mythic)...bet dabar be meteoritu negaleciau gyvent wub.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 05 26, 21:52)
gal tu sviesiaode  bigsmile.gif  man paskaistina ir net kazkiek pasviesina (mythic)...bet dabar be meteoritu negaleciau gyvent  wub.gif


taip, esu baltaode. Kaip sako aristokrate:D
Atsakyti
o kiek ilgam tu meteoritu uztenka? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 26, 23:09)
o kiek ilgam tu meteoritu uztenka? g.gif  4u.gif


as kiekviena diena besitepliodama trecdali sunaudojau per 2 men.
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 26, 22:09)
o kiek ilgam tu meteoritu uztenka? g.gif  4u.gif

o as kadangi ne kasdiena juos naudoju, tai jau metus laiko beveik juos turiu blush2.gif blush2.gif gal dar nesugede, ania? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2007 05 26, 21:23)
o as kadangi ne kasdiena juos naudoju, tai jau metus laiko beveik juos turiu  blush2.gif  blush2.gif gal dar nesugede, ania?  blush2.gif

galiojimas ant pakuotes siaip jau buna, cia tau niekas nepasakys
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 05 31, 11:50)
galiojimas ant pakuotes siaip jau buna, cia tau niekas nepasakys

nera jokio galiojimo ant pakuotes ir ne vien pas mane, o pas daugeli. Gal kas norit mainyt trecdali mythic i beige?As turiu mythic, noriu beige pabandyt ax.gif
Atsakyti
o kiek meteoritai kainuoja kristianoj? blush2.gif
Atsakyti