Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 3

QUOTE(mik @ 2007 06 30, 21:17)
o kiek meteoritai kainuoja kristianoj? blush2.gif

jie kainuoja 139lt smile.gif
Atsakyti
Atejus i sia tema susidaro ispudis kad tera vienintele rutuline pudra-meteoritai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 30, 21:43)
Atejus i sia tema susidaro ispudis kad tera vienintele rutuline pudra-meteoritai rolleyes.gif

Tai pasakok apie kitus, jei turi ką pasakot 4u.gif
Atsakyti
Susinervinau biggrin.gif Vel meteoritomanija apsedo lotuliukas.gif Tik, kad kiek klausiu Kristianoj, ju nebeatveza...nesuprantu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2007 07 04, 13:33)
Susinervinau  biggrin.gif Vel meteoritomanija apsedo  lotuliukas.gif Tik, kad kiek klausiu Kristianoj, ju nebeatveza...nesuprantu  cool.gif

Neatveza tik Mythic ar apskritai jokios rusies?
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2007 07 04, 14:33)
Susinervinau  biggrin.gif Vel meteoritomanija apsedo  lotuliukas.gif Tik, kad kiek klausiu Kristianoj, ju nebeatveza...nesuprantu  cool.gif

Čia kurios Kristianoj?
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2007 07 04, 14:33)
Susinervinau  biggrin.gif Vel meteoritomanija apsedo  lotuliukas.gif Tik, kad kiek klausiu Kristianoj, ju nebeatveza...nesuprantu  cool.gif

aha tikrai ir isvis kazkaip jokiu limituotu produktu jau neturi cia ne i tema bet ieskojau guerlain pucci kolekcijos toks blizgis rausvas tai tik atsirado ta kolekcija ir na nzn gal per pora savaiciu ne vienoj kristianoje neliko butent tos spalvos, ir beige meteoritu nerandu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 07 04, 15:13)
Neatveza tik Mythic ar apskritai jokios rusies?


Tik Mythic g.gif

QUOTE(Vitulka @ 2007 07 04, 15:21)
Čia kurios Kristianoj?


Klaipedos Akropolio rolleyes.gif Ryt vel bandysiu eijt lotuliukas.gif Nes sake treciadieniais tik siuntas gauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2007 07 04, 18:08)
Tik Mythic  g.gif
Klaipedos Akropolio  rolleyes.gif Ryt vel bandysiu eijt  lotuliukas.gif Nes sake treciadieniais tik siuntas gauna  smile.gif

Aha, as atsimenu Mythic irgi sunkiai gavau, is pradziu nebuvo ne vienoj Kristianoj Vilniuje, o paskui gavus viena treciadieni prekes, atveze i viena Kristiana (kitose nezinau) vienintele dezute, tai kadangi buvau prasiusi, man ja atidejo. Va taip juos ir gavau smile.gif
Atsakyti
g.gif na as turiu kelias rutulines pudras :

aisku turiu Guerlain Mythikus - naudoju labiau ziema pavasari kai veidas neideges dar
Manhatan kamufliaziniai - vasarai labai liuks o jei riebiau pamozojus sepeteli - labai graziai kaip skruostam ruzas dengiasi labai naturaliai atrodo
Aon rausvi perliukai - nuostas ruzas skruostam nei per rysku nei per blizgus labai superinis
Oriflame bronziniai perlai - gana ryskus ir reikia igudimo turbut moket tept juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 07 07, 00:34)
Manhatan kamufliaziniai - vasarai labai liuks  o jei riebiau pamozojus sepeteli -


man šitie negirdėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 07 07, 01:18)
man šitie negirdėti  g.gif

user posted image
va tie perlai po kaire ax.gif
Atsakyti