Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

grazus vardukas... asocijuojasi su filmuku... ax.gif
Atsakyti
man patinka toks vardukas 4u.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas 4u.gif , buvo ir mano sąrašiuke jis.
Atsakyti
Grazus vardas ir daug geresnis uz tuos skalbimo miltelius, o tai mokykloj vasikai "proskais" vadintu biggrin.gif
Atsakyti
Visai nieko vardas, bet dabar laaaaabai jau dažnas ax.gif
Atsakyti
man nelabai, o be to Kajuku labai jau daug dabar doh.gif
Atsakyti
Labai gerai padaretet, kad davet varda Kajus thumbup.gif , o ne ta siauba Arieli unsure.gif
Mano MB brolio sunus irgi Kajus is pradziu kiek keista buvo, bet dabar visai grazus vardas. rolleyes.gif
Atsakyti
Gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
Kada laukiausiu ir dar nezinojome kas tame pilvelije gyvena mergyte, ar berniukas, tai Kajaus vardas buvo mano sarasiuke pirmu numeriu smile.gif Man labai grazus vardas thumbup.gif Kada nors isivaizduoju jau suaugusi vyra tokiu vardu ir man labai jau vyriskai skamba tas vardas ir turetu vyras buti tikrai "vyriskas", zodziu super vardas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanccike @ 2007 03 03, 00:38)
Kada laukiausiu ir dar nezinojome kas tame pilvelije gyvena mergyte, ar berniukas, tai Kajaus vardas buvo mano sarasiuke pirmu numeriu  smile.gif  Man labai grazus vardas  thumbup.gif  Kada nors isivaizduoju jau suaugusi vyra tokiu vardu ir man labai jau vyriskai skamba tas vardas ir turetu vyras buti tikrai "vyriskas", zodziu super vardas  4u.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
[B][I][COLOR=darkviolet]
Draugė kol laukėsi galvojo apie KAJAUS vardą,bet gimė dukrytė. smile.gif O mano palatos kaimynė savo sūnų pavadino: TAJUS.Man panašu į dainininkę TAJĄ,ar į berniuką iš pasakos thumbup.gif
Tik neduokit Arielio vardo schmoll.gif mūsų visuomenėj tolerancijos tokiam vardui tikrai neužtektų
Atsakyti
Visai nieko vardas, nors anskčiau ir nepatiko, o dabar skamba neblogai.
Atsakyti