Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

QUOTE(joločka @ 2007 02 25, 18:48)
Labai gražus vardas  wub.gif

Labai malonu isgirsi tiek daug geru atsiliepimu 4u.gif wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Kajus - wub.gif thumbup.gif 4u.gif Irgi svarsčiau, bet draugė aplenkė verysad.gif verysad.gif verysad.gif O Arielis man asocijuojasi visai ne su milteliais, o su undinele smile.gif man tai gražu irgi, bet Kajus gražiau thumbup.gif
P.S Aj, dar Arielis su Arieliu Šaronu asocijuojasi smile.gif
Atsakyti
gal ir nieko vardas, bet, kad jau artėja populiarumu prie Mato, Luko, Nojaus ir panašių schmoll.gif
Atsakyti
Kajus visai gražus vardas, tik tariant jis dažnai gali būti išgirstas kaip Gajus. Turėjau draugą Kajų, tai labai dažnai jam reikėedavo po kelis kartus pakartoti, kad teisingai išgirstų pirmąją k raidę, ypač telefonu
Atsakyti
Man sis vardas super. Primena ta drasu berniuka is filmuko
Atsakyti
QUOTE(mile_ @ 2007 02 23, 17:47)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Savo sūneliui, kuris dabar jau vyras kaip pipyras( 6mėn), po ilgų peštynių uždėjom vardą- KAJUS. Aš pati visą nėstumo laikotarpį planavau dėti - ARIELIS, bet labai greitai visi susiejo su skalbimo milteliais, o ir vyrui nepatiko  doh.gif. O dabar kartais pagalvoju ar nesuklydau  blush2.gif Tai tiesiog idomi jūsų nuomonė apie šiuos vardus? PAPLEPEKIM  gossip.gif Dekui už pasisakymus  4u.gif


Kajus laaabai grazus thumbup.gif Arielis-kazkoks siaubas..gerai kad nedavei sito vardo...
Atsakyti
Kajus labai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Labai grazus vardas Kajus!!!
Atsakyti
g.gif Man tai Kajus per grubiai skamba. schmoll.gif O Arielis asocijuojasi su ariel milteliais unsure.gif Nepykit, bet man nė vienas negražus nono.gif
Atsakyti
Kajus mūsų draugų berniukas,tai visai nieko ax.gif
Atsakyti
Man labai gražus vardas ax.gif Arielis - tai labai baisus, gerai, kad jo neišsirinkot tongue.gif
Atsakyti
Visai neblogas tas Kajus. Idomi mintis thumbup.gif
Atsakyti