Įkraunama...
Įkraunama...

del vaiko prieziuros, nėštumo ir gimdymo atostogu

QUOTE(linau @ 2005 01 23, 14:28)
o pvz. jei direktorius uzsimanys neisleisti? Ar teisiskai jis taip gali padaryt?



na jo gali, nes tai jūsų abiejų susitarimo reikalas.
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 01 24, 10:12)
Hobo, tada dar vienas klausimuks  biggrin.gif
Po vaiko priežiūros atostogų grįžtu 2005 rugpjūčio 1 dieną. Kiek laiko man reikės atidirbti, kad galėčiau pasinaudoti kasmetinėm atostogom už šiuos metus?

kaip kad jau rašiau nėra griežtai reglamentuota kiek, tai šalių susitarimo reikalas.
beto atostogos skaičiuojasi ne nuo sausio 1, o nuo tos dienos, kai įsidarbinai.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 01 24, 10:20)
kaip kad jau rašiau nėra griežtai reglamentuota kiek, tai šalių susitarimo reikalas. 
beto atostogos skaičiuojasi ne nuo sausio 1, o nuo tos dienos, kai įsidarbinai.

įsidarbinau aš 1998 gruodžio 21 dieną. Ir dabar personalas informavo, kad grįžusi iš vaiko priežiūros atostogų turėsiu atidirbti pusė metų, norėdama pasinaudoti atostogom sad.gif . Vos ne kaip naujai įsidarbinusi cry.gif
Atsakyti
gali būti, kad taip nustatyta įstaigos vidaus taisyklėse.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Susiduriau su tokia situacija. Bebaigiant mokslus sudariau sutarti su viena imone, kad jie man mokes stpendija ir baigus moksla priims i darba, o as savo ruoztu isipareigojau atidirbti pas juo penkis metus. Jei nutraukciau sutarti, tureciau grazinti visa gauta stipendiju suma, padauginta is infliacijso koeficiento ir is 5. Na del tos daugybos, tai gal dar sugebeciau uzgincyti, nes logikos tame nematau, bet vis tiek gaila moket pinigus. Dabar jau esu atidirbus 3.5 metu. O klausimas toks: ar isiskaitytu i tuos 5 metus nestumo ir vaiko prieziuros atostogos? Planuojam kraustytis i kita miesta ir tai butu labai geras budas pabegt is nemegstano darbo. Is anksto aciu uz konsultacijas
Atsakyti
o vat čia ir priklauso viskas nuo sutarties. ar ten yra aptartas toks dalykas ar ne. ir aišku jei neaptarta, tai bus ginčo dalykas, ar sutiks jie su tuo ar ne tikrai nežinau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 01 26, 15:54)
o vat čia ir priklauso viskas nuo sutarties. ar ten yra aptartas toks dalykas ar ne. ir aišku jei neaptarta, tai bus ginčo dalykas, ar sutiks jie su tuo ar ne tikrai nežinau sad.gif

Aciu uz atsakyma. Sutartyje nera apie tai nieko numatyta. Parasyta tik, kad as isipareigoju dirbti imoneje 5 metus. Tai kaip suprantu, jei sutartyje nera nurodyta konkreciai, tada vadovaujamasi darbo istatymu. Tikiuosi, kad isiskaito tie metai, nes labai jau norisi vaikelio, bet kartu nesinori dar tolyn tempt sutarties laiko.
Atsakyti
tada, deja, tik nuliūdinsiu, nes jei sutarty tai neaptarta, tuomet pagal darbo kodeksą į darbo laiką neįsiskaito atostogos ir nedarbingumo laikotarpiai.
Atsakyti
Jei is vaiko priziuros atostogu grizti i darba ir pereini i kitas pareigas ar gali po 1 ar 2 men vel iseit motinystes atostogu? Ir nuo kokio atlyginimo skaiciuosis pasalpa?
Atsakyti
taip, šias atostogas galima imti dalimis. o dėl pašalpos pateik klausimą "socialiniuose labirintuose".
Atsakyti