Įkraunama...
Įkraunama...

Pramogos jauniesiems

QUOTE(uogute @ 2007 04 16, 21:44)
nu tu malacius thumbup.gif  man labiausiai patiko balionai tinkle ir jauniesiems sokant valsa jie paleidziami-reiketu ispeti fotgrafa tokiu momentu turetu buti be galo grazu!!!!! kur gauti tinkla kazi  g.gif

Juk nesunku ji gauti...Galima i zveju parde uzsukti lotuliukas.gif mes kai ieskosime ir kai rasime,tai pranesiu biggrin.gif kur radome blush2.gif
Atsakyti
jo, man patiko ir tas pagrobimas Zoro ar kt. kostiumu. Gal netgi butu visai idomu ta padaryt paciam baliuje, kad MB nieko nezinotu.. atlektu koks su juokingu kostiumu ir pavogtu mane.. manau butu linksma sveciams stebet toki spektakli netiketa. liux ideja thumbup.gif
dar dar reikia minciu.. kazko man taip nesigalvoja.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 16, 21:53)
jo, man patiko ir tas pagrobimas Zoro ar kt. kostiumu. Gal netgi butu visai idomu ta padaryt paciam baliuje, kad MB nieko nezinotu.. atlektu koks su juokingu kostiumu ir pavogtu mane.. manau butu linksma sveciams stebet toki spektakli netiketa. liux ideja  thumbup.gif 
dar dar reikia minciu.. kazko man taip nesigalvoja..  doh.gif

Kokiu minciu truksta? ax.gif Juk ideja yra,tik dar prie jos kazka paciam prideti reikia ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif as turiu omeny dar, tai dar kitu ideju ka galima nuveikti, kaip uzimti svecius .. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 04 16, 19:49)
Juk nesunku ji gauti...Galima i zveju parde uzsukti lotuliukas.gif mes kai ieskosime ir kai rasime,tai pranesiu biggrin.gif kur radome blush2.gif



butu malonu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 16, 22:18)
biggrin.gif as turiu omeny dar, tai dar kitu ideju ka galima nuveikti, kaip uzimti svecius ..  ax.gif  blush2.gif

Jus turite nuspresti kokiu tu pagyvinimu ir uzemimu norite ax.gif Kokio pobudzio ax.gif Istikruju sunku jauniesiems uzimti sveciu.Realiai net nelabai imanoma ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 16 balandžio 2007 - 21:23
tai vat, o pas mus ir muzikantai neves vakaro, jie net negroja visu tu tradiciniu dainu.. ir visu tu pirsliu karimu, karti karti degtine nenoriu.. taigi manau reikia kazka galvoti,kad nebutu eilinis balius
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 16, 22:29)
tai vat, o pas mus ir muzikantai neves vakaro, jie net negroja visu tu tradiciniu dainu.. ir visu tu pirsliu karimu, karti karti degtine nenoriu.. taigi manau reikia kazka galvoti,kad nebutu eilinis balius

o kas su tais muzikantais? g.gif Kas tada per muzikantai doh.gif Mes kai dar maneme,kad nesamdysime muzikanto,tai prisirinkome dainu:senu hitu uzsienietisku ir lietuvisku,paskui tokiu grupiu kaip junior ar foje,paskui siu dienu.Ketinome daryti vakara keliu kartu.Toki su mintimi...Bet atsrado muzikantas ir dainu nebereikia.
Jeigu vakaras toks tuscias,tai ta pagrobima tikrai galima organizuoti jau sodyboje,tai ir sveciams atrakcija butu ir linksma...
O tai bus kokie liudininkai ar pirsliai?Jie gal prigalvos dar kokios veiklos g.gif
Atsakyti
Bus pirsliai, tai tikiuosi kad kokiu idomybiu sugalvos, reikes dar pasneket su jais biggrin.gif
o muzikantai tai ta prasme ne tokie tradiciniai-vestuviniai.. jie groja dziaza,salsa, kitus pramoginiu ir lotynu sokiu gabalus, na ir slagerius, bet daugiau uzsienietiskus-kokiu bitlu, franko sinatros... siaip uz poros savaiciu su jais susitiksim,tai sake galesim apsitart ir su musu pageidavimais..
sake kartais vestuvese jie suorganizuoja kokius sokiu konkursus, tai irgi pramogele visai linksma biggrin.gif
o daugiau jie ir nesikisa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 16, 22:39)
Bus pirsliai, tai tikiuosi kad kokiu idomybiu sugalvos, reikes dar pasneket su jais  biggrin.gif
o muzikantai tai ta prasme ne tokie tradiciniai-vestuviniai.. jie groja dziaza,salsa, kitus pramoginiu ir lotynu sokiu gabalus, na ir slagerius, bet daugiau uzsienietiskus-kokiu bitlu, franko sinatros... siaip uz poros savaiciu su jais susitiksim,tai sake galesim apsitart ir su musu pageidavimais..
sake kartais vestuvese jie suorganizuoja kokius sokiu konkursus, tai irgi pramogele visai linksma  biggrin.gif
o daugiau jie ir nesikisa  4u.gif

Tai kaip fainai thumbup.gif Per daug atrakciju irgi ne i nauda...jus kazka suorganizuokit,muzikantai kazka,svocia dar prisides ir tikrai uzteks...Nes sveciai paskui bambeti gali pradeti,kad tiek veiklos,net pavalgyti nera kada blush2.gif tai kai viska sudesit i kruva,visas idejas,mintis,tai ir gausis kazkas thumbup.gif O muzikantus turite labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dekui, tikiuosi, paaiskes po vestuviu lotuliukas.gif
Atsakyti
labas
noriu pasiulyt viena vakaro atrakcija....tai MERGAUTINES PAVARDES SUDEGINIMAS....butu galima tai panaudot vietoj rytu vainikelio deginimo....
viena pirsliene pasakojo kad jie dare taip:paeme sakoti,ant jo virsaus uzdejo maza lekstele....i ja ipyle spirito(ar degtines),uzdege....ir jaunoji turejo sudeginti ta lapeli su uzrasyta pavarde....atseit issizada jos. padare toki savotiska rituala(nezinau kaip tai pavadint blush2.gif )....pirsliene gali pasakyt kokius zodzus....tik zinoma nereikia to padaryti rimtais burtais ....viskas turi but su jumoru.... biggrin.gif
na nezinau,jei kam atrodo kvaila nekreipkit demesio i mano psisakyma....o gal kas sugalvos kaip kitaip visa ta atrakcija apipavidalinti ar pateit... 4u.gif
Atsakyti