Įkraunama...
Įkraunama...

Pramogos jauniesiems

visos idejos tinka. kas ka nores,tas ta ir atsirinks biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif yahoo.gif yu.gif bigsmile.gif sokiai.gif sokiai.gif valiooooo pas mane atvaziuos vestuviu diena ant vakaro balionai su bengaliskom ugnelem kiekvienam zmogiukui po viena paleisti i zydra dangu ir fejerverkai kartu!!!!! patys nejudinsim ne pirsto assa.gif ir niekieno neprasysim nieko.... assa.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, kiek šaunių minčių čia pas jus thumbup.gif lotuliukas.gif
Tikras idėjų kalnas, tik spėk viską galvon dėtis doh.gif

QUOTE(uogute @ 2007 04 18, 12:51)
laugh.gif  yahoo.gif  yu.gif  bigsmile.gif  sokiai.gif  sokiai.gif  valiooooo pas mane atvaziuos vestuviu diena ant vakaro balionai su bengaliskom ugnelem kiekvienam zmogiukui po viena paleisti i zydra dangu ir fejerverkai kartu!!!!! patys nejudinsim ne pirsto  assa.gif  ir niekieno neprasysim nieko....  assa.gif  lotuliukas.gif

O iš kur jau gatavi balionai su ugnelėm atvažiuos? Ar tai jūsų svečiai suorganizavo?
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2007 04 18, 22:10)
Oi, kiek šaunių minčių čia pas jus  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Tikras idėjų kalnas, tik spėk viską galvon dėtis  doh.gif
O iš kur jau gatavi balionai su ugnelėm atvažiuos? Ar tai jūsų svečiai suorganizavo?

nea, ne ne ne sveciai... is balionu centro www.balionucentras.lt cia tikrai ne kokia reklama cia as is ju pasiemiau komplektuka
bigsmile.gif
Atsakyti
o musu vestuvese bus du muzikantai ir aktorius kuris ves vakara thumbup.gif , tad nemanau kad bus liudna biggrin.gif . jei ne paslaptis kiek kainuos tie balionai su ugnelem.visai gera mintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune85 @ 2007 04 19, 16:42)
o musu vestuvese bus du muzikantai ir aktorius kuris ves vakara thumbup.gif , tad nemanau kad bus liudna biggrin.gif . jei ne paslaptis kiek kainuos tie balionai su ugnelem.visai gera mintis blush2.gif

vienas balionas su ugnele 4,5 litu. reikia zmogui po viena. Fejerverkai jei norit patys leistis kaina iki 600litu, jei nori kad paleistu jie atvaziave specai-nuo 600litu. Mano vestuvese irgi bus du muzikantai, vedejas ir dar siurpraizas bus aktoriu sou:tipo dvieju garsiu muzikantu duetas wub.gif bet niekas to nezino-net tevai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 04 19, 18:47)
vienas balionas su ugnele 4,5 litu. reikia zmogui po viena. Fejerverkai jei norit patys leistis kaina iki 600litu, jei nori kad paleistu jie atvaziave specai-nuo 600litu. Mano vestuvese irgi bus du muzikantai, vedejas ir dar siurpraizas bus aktoriu sou:tipo dvieju garsiu muzikantu duetas  wub.gif  bet niekas to nezino-net tevai  thumbup.gif


uogute tai tu uzsisakei is akropolio g.gif o kiek balionu sakei, ir ar ima uz atvezima g.gif o jie tau kada juos atves, pries pat vidurnakty bigsmile.gif

o kas tie zinomas duetas bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Niu panikes, JUS SAUNUOLES user posted image reiktu jums po medali iteikti uz tokias originalias dovanas...

Isivaizduoju jau,koks bus idomus pas jus vakaras user posted image

MAn tik idomu kiek tu balionu su ugnelem reikia minimaliai paleisti,kad bent vaizdas butu ??? kaip manot?



Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 04 19, 18:37)
uogute tai tu uzsisakei is akropolio g.gif o kiek balionu sakei, ir ar ima uz atvezima g.gif o jie tau kada juos atves, pries pat vidurnakty bigsmile.gif

o kas tie zinomas duetas bigsmile.gif  blush2.gif

balionus is balionucentras berods kauno. vidurnaktyj ir fejerverkai is kauno. dar galutinai neuzsakiau kokiai valandai ir uzstato nedaviau jokio bet seip jau susneketa.
''cicinas ir kirkorovas'' topsecret.gif ok.gif
Papildyta:
QUOTE(Blue_rose @ 2007 04 19, 20:43)
Niu panikes, JUS SAUNUOLES user posted image reiktu jums po medali iteikti uz tokias originalias dovanas...

Isivaizduoju jau,koks bus idomus pas jus vakaras user posted image

MAn tik idomu kiek tu balionu su ugnelem reikia minimaliai paleisti,kad bent vaizdas butu ??? kaip manot?




balionu su ugnelem reikia tiek kiek zmoniu bus- nepamirskite vaiku-mat jiem tai siaubingai noresis to, ir nepamirskite vedejo ar tai pirsliu. Zodziu, pas mane bus 45. taip pat ir jaunavedziu nepamirskite rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=uogute,2007 04 19, 23:27]
balionus is balionucentras berods kauno. vidurnaktyj ir fejerverkai is kauno. dar galutinai neuzsakiau kokiai valandai ir uzstato nedaviau jokio bet seip jau susneketa.
''cicinas ir kirkorovas'' topsecret.gif ok.gif


sveikute,o matau kad nusisamdet parodiju teatra thumbup.gif as irgi apie tai masciau,kad butu linksma ir grazi staigmena sveciams.. tai gal galetumei pasidalinti kiek kainuoja, gal internete yra kur nors ju puslapiukas?
Papildyta:

dar galima is kur nors gauti karaoke iranga ir traukt dainas per svente biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 03 26, 13:16)
Pas mus vakara paivairins labiausiai skaidres su powerpoint'u ir musu su jaunikiu duetas.Daina apie meile wub.gif Na,o apie kitas atrakcijas net nekalbu,nes ju bus daug,aisku su saiku thumbup.gif


o tai kada jus jas rodysit? ir tiesiog per kompa? smile.gif
Atsakyti
Mergaites gal zinote kaip reikia pasidaryti vainikelius i vandeni leisti?
Atsakyti