Įkraunama...
Įkraunama...

Pramogos jauniesiems

nueik i panvezio nuotakeliu skilti, ten jos renkasi, tai didesne tikimybe kad rasi sau reikalinga info 4u.gif
http://www.supermama...;#entry35274036
Atsakyti
4u.gif Labas,

As vestuves planuoju gruodzio men. Tai manau, kad kas nores ir gales (kvieciami bus visi) ateis i CMB, i baznycia (Kaune tuoksimes, viskas salia). Paskui tik jaunieji su fotografu darys foto sesija kokiu keliu valandu, o sveciai rinksis sutartoj vietoj tam tikru laiku ir bus vezami autobusu i sventes vieta. Turiu sventes vedeja, bus DJ. Taigi visos pramogos sveciam tik sodyboj, nes ziema...vasara gal ir jaunimui (pulko pas mus nebus) pasiulytume vaziuot kazkur i gamta, bet sezonas diktuoja savo salygas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana82: 03 kovo 2010 - 12:24
Man tai kažkaip smagiau atrodo, kai svečiai po ceremonijos ne paleidžiami kas kur, o jiems sugalvojama kokios veiklos iki vakarinės dalies. Net jei ir žiema, galima, pavyzdžiui, užsakyti, kokią šokolado gaminimo pamokėlę ar pan. Man atrodo geriau, kai jau svečias ateina į vestuves, tai visą laiką būna užimtas. Bent jau mes taip darėme per savo vestuves ir iš draugų girdėjome labai duag gerų atsiliepimų, kad buvo labai super, kad apie juos buvo pagalvota, kol mes fotografavomės.
Atsakyti
Labai idomi mintis del to sokolado smile.gif.
As tai manau, kad mes jei vaziuosim fotkintis po baznycios, tai sveciai tuo tarpu vaziuotu i restorana, kur tie, kurie nakvos, gales isikurti, paskui gales uzpildyti vestuviu knyga, bei paskanauti uzkandziais, ir susibendrauti tuo metu. Kadangi musu jiems reiktu laukti tik kokia valandele ar pusantros, tai neprailgtu laikas manau.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 03 03, 20:48)
Labai idomi mintis del to sokolado smile.gif.
As tai manau, kad mes jei vaziuosim fotkintis po baznycios, tai sveciai tuo tarpu vaziuotu i restorana, kur tie, kurie nakvos, gales isikurti, paskui gales uzpildyti vestuviu knyga, bei paskanauti uzkandziais, ir susibendrauti tuo metu. Kadangi musu jiems reiktu laukti tik kokia valandele ar pusantros, tai neprailgtu laikas manau.


Mes irgi panašiam laikui buvome svečius palikę kavinėje, tuo metu jie turėjo prirašyti mums linkėjimų ant mūsų dviejų specialiai darytos nuotraukos rėmelio, turėjo užkandžių, gėrimų. Tai laikas jiems ten tikrai neprailgo, o ir mes turime gražų vestuvinį prisiminimą - tą nuotrauką su palinkėjimais:) Laikom ją pasidėję svetainėje.
O šokolado gamybos pamokėle - tai viena iš minčių, kurią savo vestuvėms turėjome, bet nedarėme. Kita panaši - šampano desgustacija. Labai vestuvėms tinka thumbup.gif
Atsakyti
Prie pat Kauno Raudondvario dvaro parke siuloma ivairiausiu atrakciju vestuvininkams laiko uzpildymui tarp santuokos ir vakarinio pobuvio. Gal nelabai didele bus nuodeme, jei pasakysiu, kad Vestuvesraudondvaryje.lt ju projektas vadinasi.
Atsakyti
[quote=leola,2010 03 04, 13:40]
4u.gif thumbup.gif
Labai puiki pramoga- dovana pasiplaukiojimas jachta Trakuose.




Aš manu geriu jau tada su laivu plaukti ten daugiu vietos o kainą panaši smile.gif aisku romantikos mažiau, nes ir kitų žmonių buna bet kadangi vietos daug, net tų žmonių nematai. Mes vasara taip plaukėm, tai labai patiko
ax.gif mes mokėjom 20lt žmogui.



Atsakyti
sveikos mergytes smile.gif Nu ka as galiu pasakyt... jus SAUNUOLES thumbup.gif Tiek fantastisku ideju prisirankiojau savo sventei.
Labiausiai sudomino gintaro dulkiu ir ugnies ritualas. Jau ne is pirmu lupu teko girdeti kad tai isimintinas reginys. Ir burbulus pusim smile.gif Taip pat mes ruosiames sodinti medeli. smile.gif

Atsakyti
Mane sudomino gintaro dulkes g.gif
Kas nors gal gali patarti, kiek ju pirkti? Jeigu 1 sveciui po saujele, tai gal uztektu mazo maiselio vienam?

http://www.ambertale...aro-dulkes.html

Manau, tikrai butu idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Man patiko mintis su plaukiojančiomis žvakelėmis ir plinkėjimais...Reiks pabandyt:)
Atsakyti
QUOTE(karaciukas @ 2010 05 16, 16:34)
sveikos mergytes  smile.gif  Nu ka as galiu pasakyt... jus SAUNUOLES thumbup.gif Tiek fantastisku ideju prisirankiojau savo sventei.
    Labiausiai sudomino gintaro dulkiu ir ugnies ritualas. Jau ne is pirmu lupu teko girdeti kad tai isimintinas reginys. Ir burbulus pusim smile.gif  Taip pat mes ruosiames  sodinti medeli.  smile.gif



del gintaro dulkiu ir ugnies, tai galeciau pasiulyti va mes patys uzsisakeme savo sventei UGNIES SOU smile.gif jie atliks soki su fakelais, uzdegs jaunuju inicialus ir po visko duos tu dulkiu sveciams, reikes pasakyti palinkejima ir mesti i lauza smile.gif
aisku kainyte viso to reikalo nemaza... ax.gif 900lt. na bet kas gali sau leisti, tai manau visai smagu ir nieko nereikia patiems rupintis. mes asmeniskai sita reikaliuka uzsisakem 12valandai 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai aktuali si tema smile.gif Tad toliau diskutuojame, dalinames idejomis smile.gif
Yra teke matyti jaunuosius jodinejant, vazinejant keturaciais... Mane suzavejo mintis pasivazineti kartingais, ar net elektrinemis masinytemis smile.gif Tik neesu tikra, ar vasara Kauno Luno Parke jos tebevaziuoja g.gif Turetu gautis Crazy nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti