Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras mane seka

Namuose radau ijungta aparaciuka, kuris iraso visus garsus tame kambaryje.... Paliko vyras iseidamas i darba.... blink.gif

Tai labai nemalonus jausmas...
Atsakyti
o kodel manai,kad jis taves pasiklauso?gal netycia paliko ijungta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 02 25, 21:01)
Namuose radau ijungta aparaciuka, kuris iraso visus garsus tame kambaryje.... Paliko vyras iseidamas i darba.... blink.gif

Tai labai nemalonus jausmas...

gal kazkuo itaria lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gal mazai jam demesio skiri, gal pasikeitei?
Atsakyti
Tikriausiai tavimi nebepasitiki... blink.gif Pasistenk panaikinti tas jo abejones ar pasikalbėti.
Atsakyti
manau sau galit padet tik jus.pagalvokit ir sau nuosirdziai atsakykit,ar jusu vyras turi pagrindo jumis nepasitiketi savo namuose?jei ne,galbut jis is smalsumo nori suzinoti,apie ka kalbates su savo draugem mirksiukas.gif sunku ka pasakyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste(dar ne mama) @ 2007 02 25, 21:11)
o kodel manai,kad jis taves pasiklauso?gal netycia paliko ijungta? smile.gif

na jis man ne neminejo, kad toki turi

QUOTE(beata777 @ 2007 02 25, 22:11)
gal kazkuo itaria lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gal mazai jam demesio skiri, gal pasikeitei?

maziau.... bet ir tam yra priezasciu

QUOTE(Skaiste(dar ne mama) @ 2007 02 25, 23:05)
manau sau galit padet tik jus.pagalvokit ir sau nuosirdziai atsakykit,ar jusu vyras turi pagrindo jumis nepasitiketi savo namuose?jei ne,galbut jis is smalsumo nori suzinoti,apie ka kalbates su savo draugem mirksiukas.gif sunku ka pasakyti. g.gif

Jis iseina i naktini darba, tai ir pradejo itarinet , kad orgijas keliu kai jis darbe.
Nors tikrai nieko panasaus nedarau. Tiesa sakant is pradziu net juokinga pasidare, kai radau, bet po to ... pasijutau lyg mane istisai kas sektu...net bijau buti viena namuose.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 02 25, 22:29)
maziau.... bet ir tam yra priezasciu


tai vat gal vyras ir sugalvojo tas priežastis sužinoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 02 25, 19:01)
Namuose radau ijungta aparaciuka, kuris iraso visus garsus tame kambaryje.... Paliko vyras iseidamas i darba.... blink.gif

Tai labai nemalonus jausmas...


tai arba apsimeti kad nezinai ir gera buni arba apsimeti kad nezinai ir irasa padarai toki kokio "nori" jis bigsmile.gif a ka??? kaip sako vyrai,jei ieskai kazko tai ir rasi..pazadam devil.gif

as tikrai pasistengciau kad nemalonus jausmas ir ji aplankytu..statytu cia man visokius tikrintuvus..mano asmenines erdves riba perzengta protest.gif ..... bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 02 25, 20:01)
Namuose radau ijungta aparaciuka, kuris iraso visus garsus tame kambaryje.... Paliko vyras iseidamas i darba.... blink.gif

Tai labai nemalonus jausmas...

siaubo filmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 02 25, 23:32)
tai vat gal vyras ir sugalvojo tas priežastis sužinoti?  g.gif

va va blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Afroditte @ 2007 02 26, 00:00)
tai arba apsimeti kad nezinai ir gera buni arba apsimeti kad nezinai ir irasa padarai toki kokio "nori" jis bigsmile.gif a ka??? kaip sako vyrai,jei ieskai kazko tai ir rasi..pazadam devil.gif

as tikrai pasistengciau kad nemalonus jausmas ir ji aplankytu..statytu cia man visokius tikrintuvus..mano asmenines erdves riba perzengta protest.gif ..... bash.gif

ooooooo
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 02 25, 21:32)
tai vat gal vyras ir sugalvojo tas priežastis sužinoti?  g.gif

Tada būtų paprasčiausia pačiai tą priežastį savo vyrui paaiškinti. Žinoma, jei ji tikrai kita, nei vyras galvoja.
Atsakyti
as tai jam toki irasa padaryciau... visu garsu koki laidotuviu marsa uzleisciau...ar kazka panasaus.... o pati tom keliom valandom is namu iseiciau.... kita diena koki futbola per telika.... o ka? nepazista jis manes iki galo, tegu susipazista....nori zmogus zinot, tegu zino... argi gaila... kokiai draugei paskambinus apie kotletu recepta pusvalandi....paskui apie netolima gera karjera... pasiulymus darbo gerus.... tegu pavydi... g.gif
Atsakyti