Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

Mano mama gėrė obuolių sidro kapsules (kursą) taip pat ne lieknėjimo tikslais, bet pastebėjo, kad "gelbėjimosi ratas" kiek susitraukė. Dietų greta to tikrai nesilaikė ir maisto nederino. Tai ir žinok, ar tai tik sutapimas. g.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo(tiksliau savo močiutės)karčia patirtimi.Būdama 71m.lakstė sveika kaip ridikas,jokių ligų nežinojo,bet sugalvojo bobulytė į senatvę pasikūdinti.Ir nusipirko ji obuolių sidro kapsulių.Kai pradėjo kristi svoris,džiaugėsi neatsidžiaugė jų poveikiu.Kartu su svorio kritimu smarkiai pablogėjo sveikata.Pradžioje ji nekreipė dėmesio,vėliau pradėjo gert vaistukus nuo padidėjusio skranžio rūgštingumo,dar vėliau atsidūrė ligoninėj.Diagnozė-skrandžio vėžys.Po pusės metų ligos močiutę palaidojom:( Oi,žinotumėt,kaip mes visi keiksnojom tas kapsules...Aišku,susirgo ne nuo jų,matyt,tas vėžys jau seniai joje"lindėjo",bet būtent obuolių sidro kapsulės jį "išjudino".O gal būtų dar bent pusmetį pagyvenus...Tikrai niekada pati jų nevartosiu ir niekam nepatarčiau.
Atsakyti
Man atrodo Obuoliu sidro kapsules ne itin geras pasirinkimas. Jos gi lieka skrandyje ir virskinimo nepaspartina, o tik uzlaiko(del to ir sukelia sotumo jausma). Reikia susirasti tokias, kurios pagreitintu medziagu apykaita ir neleistu maistui uzsistoveti virskinimo trakte. Nes, kuo ilgiau jis ten buna, tuo daugiau visokiu nereikalingu mums medziagu ieina i kuna.. ax.gif Na cia mano pamastymai... smile.gif
Papildyta:
Gabija2000 , jei ne paslaptis, kokiomis dabar tu "nuodijiesi"?
Atsakyti
aš irgi gėriau obuolių sidro kapsules, buvo nukritę keli kilogramai po mėnesio vartojimo. Bet kai pabaigiau, tai svorio patikėkit tikrai priaugo dvigubai. Galėjau valgyti ar ne o svoris augo.... Tad jos tai jau tikrai tik akių dūmimas... wacko.gif
Atsakyti
labutis,
esu vaistininke, apie obuoliu sidro kapsules galiu pasakyti tik tiek, kad ju vartojimo indikacija turetu buti bet kas, tik ne lieknejimo preparatas. pati bandziau ir daug kolegiu bande, tikrai jokio efekto nebuvo.
beje ar zinote, kad jis jokiu budu netinka moterims, kuriu padidejes skrandzio rugstingumas, kurios turi opa ir t.t.
idealiausiai tinka toms, kurios turi sumazejusia skrandzio ph, ir tai ne lieknejimui, o pakelti rugstingumui.
Atsakyti
o gal kas bandete Claronol? a? labai jau reklamuoja...
Atsakyti
O as dabar geriu Clarinol jau pora savaiciu, tai dar nenukrito ne gramas, ir aplamai jokio poveikio nematau-nei gero nei blogo. Tiktai psichologinis nusistatymas, kad juk geriu vaistus, turecisu maziau noreti valgyti… nu ziuresim…
Atsakyti
Sidro kapsules bandziau dar tada kai juju niekas nereklamavo kaip liekninanciu smile.gif
Vartojau 3 menesius - rezultatas 0 smile.gif

Isvada viena, riboti maista, sportuoti, ir siaip vesti sveika gyvenimo buda
Atsakyti
nu va, kaip matau visoms skirtingas poveikis... Man tai jos labai padeda, sutvarke visą virškinimą, ir valgyt mažiau norisi ir jau rezultatas - 2kg 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif as pries pora menesiu ir bandziau ger obuoliu sidra,ir man labai patiko,nekeiciant labai mitibos yprociu man per 2men pavyko numest 6kg. thumbup.gif ,dabar galvoju vel jas pirkt! as naudojau "Nordic" firmos! as manau kiekvienam organizmui skirtingai veikia,kas tinka vienam nereiskia,kad kitam irgi tiks!
Atsakyti
svoris mano nesikeite, o mityba derinau, sportavau saziningai, navagiau nuo sestos val grieztai ir vis tas pats tris menesius stovi vietoj, po gimdymo numeciau 14 kg, tai yra per 9 menesius, liko dar trys kg, darbe kosmetologe gere obuoliu sidro kapsules 600, pabandziau ir as, viska dariau ka ir pries tai, tik dar geriau tas kapsules, pajudejo svoris, zemyn ir medziagu apykaita thumbup.gif
Atsakyti
Ant obuoliu sidro kapsuliu dezutes parasyta: PADEDA mesti svori laikantis dietos! Jei kazkas nori, valgyt kibirais ir nuryjus kapsulyte numest svori, tai tikrai svaisto pinigus. Stebuklu nebuna biggrin.gif
Kazkada paskaiciau cia, pamaniau tikrai sh... tos kapsules, bet kai emiausi keisti valgymo iprocius, skaiciuot kalorijas, vaistineje pasiule obuoliu sidra kaip pagalbininka sitame reikale ir tikrai, viduriai veikia liuks, svoris krenta, per beveik 4 savaites numeciau 6 kg, daugiau ir noreti negalima. Tikrai zinau, kad padeda obuoliu sidras thumbup.gif tik reikia valgyti maziau wink.gif
Atsakyti