Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

geriu obuoliu sidro kapsoles jau 4 pakuote tai numeciau jau 10kg rezultatas lb matosi ir dziaugiuosi tuo.bet nepakanka vie gerti kapsoles reikia atsisakyti saldumynu vakare po 18h nebevalgyti kad nuei 4u.gif tumei miegoti tusciu skrandziu,ir valios turi nepritrukti.sekmes jums
Atsakyti
as tai dauk preparatu isbandziau ir no fa kapsoles ir bio dreim jei teisingai pavadinima parasiau va jos man tai visiskai nepadejo ir dietu laikiausi kol netekau kantrybes,bet kai obuoliu sidro kapsoles pradejau gerti atsidziaugti negaliu ir pati stebiuosi kaip jos padeda apetita numusa drauge isiule seip ne taip jas pameginti gerti nes va jai taip pat lb padejo.gal cia vis del to priklauso nuo apytakos ar organizmo net nezinau.o jeigu gerdamos obuoliu sidro kapsoliu+atsisakytumete saldumynu+po18h nevalgytumete+zalia arbata pagerti vakare+gal padetu bet saziningai koki menesi taip. g.gif manau rezultatu sulauksite.ir dar butu lb gerai kuo maziau gerti kavos nes kofeinas stabdo riebalu skaidymasi,letina apytaka. 4u.gif
Atsakyti
as tai geriau tas kapsules bet efekto jokio schmoll.gif tik skrandi susigadinau verysad.gif nekiekvienai jos tinka pas ka rugstis nekila tai gerai o kam kila tai geriau nebandyt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žana B: 18 sausio 2008 - 21:55
sitos kapsoles lb sumazina apetita ir lengva po sesiu atsisakyti maisto del to kad net nesinori ziurint i ji ir vakariene seimai gaminu ramiu skrandziu smile.gif.as geriu dvi kapsoles per diena po pusryciu praejus valandai.taip pietai man nusikelia i 16h.ir po pietu tai vakarienes nebesinori,suvalgau koki banana ar obuoli.ir padeda istiesu minus 10kg aplinkiniai rezultata pastebejo ir paciai lb smagu.o del noro suliekneti ir saldumynu atsisakyti verta 4u.gif
Atsakyti
Nepadejo nieko schmoll.gif gal apetitas sumazejo, bet as to visai nesiekiu, as ir taip lb mazai vaalgau, man reiketu kad riebalus degintu g.gif bet del to jis nepadeda
Atsakyti
vaivai tu kiek supratau gerei skysta obuoliu sidra? g.gif ar kapsuoles meginai?jei ne tai ismegink obuoliu sidro kapsoles zalia pakuote ir pagerk kelis menesius.as per 5men jau 13kg atsikraciau. 4u.gif
Atsakyti
man tai tos kapsules nepatiko, kad jas reik gerti pries valgi tipo... mano skrandziui tada nepatinka, rugstis tik sukelia smile.gif bet gal tikrai reik gerti pabandyti tarp valgiu, kad ne taip greit noretusi. kazkada zalioj jaunystej geriau skiesta obuoliu acta naturalu su medum. tai labai gerai jauciaus. gal ir nenumeciau labai daug, bet toks lengvumas jautesi smile.gif kiek zinau tai apykaita medziagu jis greitina
Atsakyti
jauciu man labiausiai padejo obuoliu sidro kapsules nei kiti liekniejimo preparatai smile.gif

per pusantro menesio numeciau 7 kg gerdama sias kapsules, aisku atsisakiau kai kuriu produktu (kiaulienos, bulviu ir baltos duonos), apetita sumazino ir porcijos laaabai sumazejo ir jauciausi tikrai labai, kaip ir rase, kad gerina virskinima thumbup.gif ir svoris negryzo daugiau nei metus laiko, nors nustojau jas gerti, ir nebe taip stabdau saves suvalgyt cepelinu, picos smile.gif nors riebaus maisto iki siol nesinori smile.gif

jei nesureguliuosit nors kiek mitybos, jokios lieknejimo kapsules nepades wink.gif bent jas gerdamos sumazinkit to ko labiausiai megstat (sumustiniai, bandeles, saldainiai ir pan)
Atsakyti
visiskai pritariu.reikia reguliuoti mityba jei norite geresniu rezultatu.cia ir visa esme siu kapsoliu kad ant pakuotes nera parasyta svorio metimui jos,o kad pagerina zarnyno veikla tai jeigu pagereja medziagu apykaita tai savaime svoris krenta nuo siu kapsoliu as taip suprantu.jeigu butu gera medziagu apykaita mums jokiu kapsoliu nereiktu gerti butume kudos.
nereikia tiketis kad po 2men jau numesite svorio dauk.po truputi jis kris viena men daugiau kita maziau reiktu truputeli daugiau kantrybes.as geriu jau pismetis numeciau 15kg.db menuo jau nebegeriu bet dar numeciau 2kg jis jau savaime krenta nes pagerejo medziagu apykaita.po siu kapsoliu vartojimo man nebesinori riebaus sunkaus maisto kad ir ju negeriu vistiek porcijos isliko tokios pat per puse mazesnes nei buvo pries pradedant vartoti kapsoles.ir rytais galiu pasilepinti sokolado plytele kad visiskai atsisakyciau saldumynu miltiniu patiekalu ne as ju valgau, bet po truputi ir mazai.
Atsakyti
As jas irgi dabar geriu, bet kol kas nieko nenumeciau..Tik dazniau i tualeta lakstyti pradejau.. bigsmile.gif Siaip laukiu ir tikiuosi.... blink.gif
Atsakyti
Mano mama gere obuoliu sidro kapsules smile.gif Sake, kad jai tik apetitas didejo. Del to, dabar vykdydama lieknejimo programa nezadu jo gerti, geriau zalios arbatos su citrina smile.gif
Atsakyti
zalia arbata irgi padeda.as jau nebegeriu obuoliu sidro kapsoliu nors man jos ir padejo numeciau jas begerdama 15kg.bet nustojau gerti nes pradejo skrandi skaudeti,ir lb slenka plaukai lb lb doh.gif .bet nutraukusi jas dar nukrito 3kg.prisilaikau maisto rezimo vakarais nevalgau ir geriu vitaminus kur c vitamino yra tik 30% tai jis nekelia apetito o padeda slenkantiems plaukams odai ir nagams.bet rezultatu esu patenkinta juk visdel to numeciau 18kg thumbup.gif
Atsakyti