Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

QUOTE(No_Angel* @ 2009 03 06, 16:10)
Susigundžiau aš Eurovaistinės akcija ir nusipirkau du vnt už vieno kainą Harmony Line obuolių sidro kapsuliukių. Noriu atsikratyt kelių nereikalingų kg  blush-anim-cl.gif bandysiu prie to pačio pabėgiot truputėlį kai orai bent truputį pasitaisys ir nevalgyt po septynių vakare smile.gif


Taigi papasakosiu atsiliepimus, nes jau geriu beveik menesį smile.gif Svoris nepakito doh.gif bet pliusas tas, kad apetitas tikrai sumažėjo ir nėra poreikio prisivalgyt vakarais ax.gif
Atsakyti
Aš ir naudojau obuolių sidro kapsules, nu ir kaip čia pasakius: gal koks kg ir nukrito, bet man jos netiko. Turbūt skrandis jautresnis ir po dviejų savaičių kapsulių vartojimo pagal instrukciją - pradėjo labai skaudėti skrandį verysad.gif pažeidė gleivinę... Tai dabar prisibijau, nes po to teko gydytis valgant dvi savaites vien ryžius biggrin.gif tada buvo nejuokinga 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės,o obuolių sidro kapsulę išgėrus,po kiek laiko vidurių nepaleidžia?Nes,kažkur skaičiau,kad viena moteris,kai tik išgerdavo,pastoviai nuo jų viduriuodavo. g.gif
Atsakyti
gali buti kad viduriavo.man asmeniskai taip nebuvo bet uztat susitvarke zarnynas medziagu apykaita pagerejo,reguliariai nueinu rytais i tualeta.nors jau nebegeriu metai vis tiek reguliariai einu lotuliukas.gif .o buvo taip kad kelias dienas neiseidavau blink.gif nesigailiu kad jas geriau.as dar bandziau zarnyna kitaip valyt.nusipirkau vaistinej milteliu du pakelius nepamenu pavadinimo gal kuri zinosite zarnynui isvalyt.atskiesti reikia su vandeniu pusantro litro ir per3h isgert nu skonis slykstus fu,bet geriau juk sukust norejau blush2.gif bet daugiau sakiau negerciau,po ju paleido vidurius kad laksciau.bet tikrai padejo dazniau i tualeta isienu sako po gimdymu reikai zarnyna isvalyti.
Papildyta:
po to pagereja medziagu apykaita greiciau suvirskina maista ir nesikaupia riebalai.nu mano figura akivaizdziai pasikeite is esmes,baisu kai paziuriu nuotraukas seniau darytas doh.gif ir is kaimynu sulaukiu komplimentu.tad kantrybes ir sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Su...as paskutinis doh.gif Jokio liekninancio poveikio, tik isberta oda ir sutrikes ciklas g.gif
Atsakyti
man irgi nepadėjo, ir dar burnoje toks keistas skonis būdavo, kaip actas, kaip rūgštis, net apibūdinti nemoku, matyt mano organizmui netiko g.gif
Atsakyti
Sveikos, As apie tas kapsules esu girdejusi, kad neuztenka vien tik jas gerti reikia ir pakankamai prisiziureti ka valgai, na ir aisku sportas salia irgi nepamaisytu smile.gif mano pussesere jas vartojo tai jai pavyko , negristamai, numesti 5 kg...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristex @ 2010 01 12, 09:38)
Sveikos, As apie tas kapsules esu girdejusi, kad neuztenka vien tik jas gerti reikia ir pakankamai prisiziureti ka valgai, na ir aisku sportas salia irgi nepamaisytu smile.gif mano pussesere jas vartojo tai jai pavyko , negristamai, numesti 5 kg...smile.gif


tai tas ir yra, sportas sportas ir dieta, ir be kapsuliu jokiu galim tada taip numest ne viena kg. kam tada tos kapsules? as ir su drauge nusipirkom to sidriuko, tai ji isgere visas ir nieko schmoll.gif , o as pagerus savaite nebegalejau gert, taip rugstis kildavo, kad baisu doh.gif , tad ir kazkaip baigiau... geriau vakarieniai tada obuolius kelis suvalgyti nei karbonada ir bus thumbup.gif
Atsakyti
As vartoju sias kapsules ir tikiuosi kad rezultatai bus,nes dar plius lankau sporto sale ir ziuriu ka valgau.(jokiu saldumynu,daug vaisiu ir darzoviu,virta mesa ir visa kita bet su saiku,taip pat nuo 17,18h nebevalgau.)
Prajuokino komentarai kuriuose rasoma,kad geriau ir jokiu rezultatu.Ju ir nebus jei kimsi viska is eiles,mazai judesi ir t.t.Apart kapsuliu gerimo reikia idet ir savo pastangu smile.gif
Atsakyti
Rezultatas tikrai bus! 4u.gif As vartoju sias kapsules jau trejus metus pavasariais ir visad ju pagalba numetu po 4-5kg.Nuo vakar vel pradejau jas gerti, nes esu priaugusi svorio.Kapsules tuom geros, kad jos mazina apetita.Be to as taip pat sportuoju ir valgau saikingai.Pagrindinis mano priesas -miltiniai patiekalai, kuriu bandysiu atsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allija: 17 lapkričio 2010 - 12:58
aš baigiu pakuotę, gėriau maksimalią leidžiamą dozę. Poveikio nulis. Gaila pinigų smile.gif Geriausia reguliuotis mitybą ir visad turėti namie kokių obuolių ar agurkų, kai ateina vakarinis "dėdė Ėdesys" biggrin.gif Vietoj bulvių garnyrui daržovės, vietoj kiaulienos vištiena, daug skysčių ir rezultatas- per savaitę -2kg. Ir tam nereikia jokių papildomų preparatų. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, as vartoju obuoliu sidro kapsules jau kokie 4-5 metai. Tiesa, Nordic firmos, man jos geriausios, turi sudetyje dar kiaulpieniu ir artisoko akstrakto berods (valo oraganizma). Del skranduko jokiu nusiskundimu neturiu. Man sidras neleidzia organizme kauptis skysciams bei apmazina apetita. Tik turit kasdien isgert bent 2 l mineralinio vandens (negazuoto) antraip rezultatas priesingas - skatina apetita jei truksta skysciu. Stebuklu jis nedaro, tik prisideda maza pagalba sunkiam lieknejimo kely smile.gif))
Atsakyti