Įkraunama...
Įkraunama...

Iš ko suprasti

smile.gif na, pas mus irgi lyg ir nebuvo jokio pasiulymo draugauti. Viskas tiesiog savaime.
Jau kaip susitikom antra karta- atsiplesti vienas nuo kito negalejom blush2.gif
Tai buvo ir be zodziu aisku, kad atskirai buti jau nebegalim... wub.gif
Atsakyti
hm.. o man tai keistai dabar viskas yra... pažįstu vaikiną jau kokie 4mėnesiai. Pas mus santykiai visados buvo tik draugiški, aš jam pasipasakodavau apie man patinkančius vaikinus, jis apie merginas ir t.t.. susitikinėdavom, išgerdavom alaus, bet daugiau nieko ir nebuvo tarp mūsų. Džiaugiausi, kad turiu gerą draugą.
Ne per seniausiai jis man prisipažino, kad aš jam labai patinku, bet kad jis stengiasi su tokiom kaip aš neprasidėti (t.y. su gražiom ir protingom).. blink.gif na, galvoju, kaip sau nori. Nenori neprasidėk.. Bet šį savaitgalį .. nežnau kaip gavos, ekspromtu.. jis mane taip greit paėmė apkabino ir pabučiavo unsure.gif Po to ilgai šnekėjomės ir taip praleidom pirmąją savo naktį blush2.gif Po to jis man sako: "nesuprantu, kaip tokia mergina , kaip tu, gali neturėti vaikino". Aš jam atsakiau, kad gal jau kaip tik radau. O jis man: "nu aš dar nežinau ko noriu.."
Žodžiu, suprask kaip nori doh.gif ar mes jau čia pora, ar tokie patys draugai kaip anksčiau tik biški peržengę ribas...
Atsakyti
as gal biski ir ne i tema... blush2.gif bet vasara buvom su vyro kolegom isvykoj savaitgaliui. Ir i trecia diena vieno kolegos zmona musu klausia "jus brolis su seseria ar vyras su zmona???" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jai kazkaip mes isoriskai labai panasus pasirodem ir moteriskei atejo mintis, kad mes gal brolis ir sesuo doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2008 02 15, 21:38)
as gal biski ir ne i tema...  blush2.gif  bet vasara buvom su vyro kolegom isvykoj savaitgaliui. Ir i trecia diena vieno kolegos zmona musu klausia "jus brolis su seseria ar vyras su zmona???"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Jai kazkaip mes isoriskai labai panasus pasirodem ir moteriskei atejo mintis, kad mes gal brolis ir sesuo  doh.gif  tongue.gif

Mus draugystės pradžioje irgi daug kas broliu ir seserimi palaikydavo. biggrin.gif Dabar tokie klausimai kažkaip nebekyla. smile.gif
Atsakyti
kadangi jis man nesiule draugauti, tai as supratau kad mes pora kai pradejom buciuotis, vaiksciot susikabine uz rankuciu, susitikinet kiekviena diena biggrin.gif manau kad rankos sugebes paprasyt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.
Niekad nemaniau,kad man taip bus ir juolab,kad reikės patarimo.
Tai va.Pora esam mėnesį.Pirmos savaitės tai buvo kažkas tokio biggrin.gif Lyja,sninga,pūga,22val vakaro-mes visvien susitinkam ir negalim atsiplėšt vienas nuo kito,bet....Jau antra savaitė,kai visa atšalo.Pasimatom duok Dieve kelis kartus į savaitę ir tai keliom valandom(bendros veiklos sumetimais).Nuo skambučių perėjom iki žinučių ir tai kas 4-5 dieną su sakinuku "KĄ VEIKI?"(iš jo pusės)
Kas čia per bajeriai?Įtariu,kad įklimpau iki ausų...ir va šitaip vyksta...Gal iš principo ir pačiai nesirodyt kelias savaites?
Net nežinau,patarkit,mergaitės.
Atsakyti
Hm,cia turbut nelabai sulauksiu atsakymo,nes ne i tema.
Atsidariau nauja. Jei turit minciu,pasisakykit,nes nervas ima. doh.gif Jauciuos lyg buciau nesubrendus paaugle,svaigstanti del kazkokio.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na as visada buvau uz tai, kad vaikinas paziulytu draugauti smile.gif Bet retai taip buna smile.gif
Mano meile irgi nebuvo tas, kuris istatu fraze "gal draugaujam?". As[mes] tiesiog vienu metu pajutom, kad esam pora, bet as net nezinau kaip tai paaiskinti. Tiesiog ta vakara atsisedom ir sakom "nu mes kaip ir pora..taip?" Net negaliu pasakyt kiek laiko buvo praeje po pazinties, bet sakau, tai nebuvo siulymas ir nebuvo laiko ribos, tai buvo tas aplankes jausmas, kad vat as nebe viena sioj zemej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeLady: 19 vasario 2008 - 22:58
Lapkricio vakaras, krenta pirmas sniegas, oro uostas...aikstelej stovim abu, ziurim vienas i kita ir staiga pajuntu svaiguli, kuris uzvaldo mane visa...mes atsargiai pasibuciuojam, taciau as nenoriu atsitraukti nuo jo siltu lupu ir zvilgsniu paprasau dar didesnio bucinio...mes buciuojames, nesvarbu, kad tai stebi daugybe zmoniu, niekas nebesvarbu...argi reikia kitokio patvirtinimo draugystes pradziai? ax.gif wub.gif
Atsakyti
Aš visuomet maniau, kad sulaukt pasiūlymo draugaut iš vaikino - tai tiesioginis jo klausimas. Taip ir nesulaukiau biggrin.gif
Sakyčiau ilgokai mes mąstėm (nors jam čia atvirkščiai atrodo biggrin.gif). Iš pradžių daugiau nei paprasti grupiokai-draugai praleisdavom laiko kartu po paskaitų, po to pasivaiksčiot iškeliaudavom ne tik po paskaitų rolleyes.gif ... Vienąsyk taip ir grižom jau už rankučių susikibę... smile.gif tai va, po savaitės, per Valentino dieną, užsiminė, kad turės pasakyt man kažką svarbaus smile.gif tikrai pagaliau galvojau išgirsianti: "Ar norėtum draugauti" ax.gif tai net raust pradėjau išgirdusi meilės prisipažinimą ax.gif tai galiausiai nebeiškentėjau, ir grižtant tą pačią dieną stvėriau jautį už ragų ir paklausiau: "Tai taip išeina, kad mes lyg ir draugaujam, ania?". Jis atsako: "Na taip". Tada aš:"tai gal tada galėčiau sužinot, kiek mes draugaujam, nes aš tai sužinojau tik šiandien lotuliukas.gif " thumbup.gif Vnž, patekau į juokingą situaciją, bet man visuomet reikia įsitikinti, kas ir kaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Costa_Rika @ 2008 06 22, 19:26)

nu mano istorija panasi bet su liudnesnia pabaiga.
Buvau pirmakurse, nu ir nusiziurejo mane toks kursiokas. nu pradejom susitikti po paskaitu, bet as dideliu planu nekuriau. Patiko ji man, bet ne per daug. Kambarioke i sona dar bade, sako nepaleisk, labai geras jis bus. nu tai as vis ir nesakiau jam kad gal nieko mums neiseis, vis vyliausi kad va viena diena man kas i galva gtrenks ir jau tada labai labai labai jis man patikt prades. Kazkaip laukiau laukiau ir nesulaukiau. veliau pradejau vis salciau elgtis su juo, reciau besusitikt pradejom. Viena diena jis pasigavo mane univere, sako tai gal skiriames?, pas mane akys dideles "o mes draugaujam?" vaikinukas nejuokais uzsiuto. "Arba draugaujam arba net pazistami nebusim" nu pasirinkau antra vairianta... Iki siol net nesisveikina su manimi doh.gif
jei vyrai kartais skaito si skyreli, zinokit reikia pasiulyti draugauti, kad po to pasiulytumet skirtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2008 06 27, 22:22)
sako tai gal skiriames?, pas mane akys dideles "o mes draugaujam?" vaikinukas nejuokais uzsiuto. "Arba draugaujam arba net pazistami nebusim"

wub.gif lotuliukas.gif fantastika ax.gif
Atsakyti