Įkraunama...
Įkraunama...

Iš ko suprasti

tai vat mergaites kad as irgi esu tokia nepatikli,o gal cia tik vieno is manes nori...na aisku nera visi tokie ir blogieciai,bet ka gali zinoti g.gif
Atsakyti
smile.gif na mane tai "suvyste" po savaites pazinties su roze pasiulydamas draugauti 4u.gif net nustebau kodel taip greitai....... bigsmile.gif pati norejau ji daugiau patyrineti, o tada jau mastyti apie draugyste rimta...... bet isejo, kaip isejo ax.gif dabar kartu gyvename, ir mastome apie vestuves smile.gif
Atsakyti
Va mes su mieluoju irgi neseniai svarstėm, kada pora tapom smile.gif Tai abu nusprendėm, kad greičiausiai nuo antrojo pasimatymo, kai už rankučių susikibom, tai daugiau ir nebepaleidom lotuliukas.gif
Atsakyti
as su draugu apie kazka kalbejau ir jis paklause ar man reikia oficialaus pasiulimo ( ta prasme pasiulyti draugyste) as atsakiau, kad ne , kad tai man per daug vaikiska.. ir supratom ,kad jau esam pora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 05 17, 00:30)
Mes su MB susitikinejom apie menesi, po to isvaziavom prie vandenyno savaitgaliui, praleidom savo pirma nakti kartu ir ryte dar begulint lovoje, MB klausia: Tai tu mano mergina ar tik siaip? blink.gif  lotuliukas.gif  Sakau, o kaip tu noretum? (reikia gi apsidrausti, kad neapsirikciau) Jis sako, noreciau manyti, kad tu mano mergina,ir, kad tu laikytum mane savo vaikinu wub.gif  Sakau Ok, draugaujam  friends.gif  wub.gif



thumbup.gif va cia tai suprantu!!!!!!!!!!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 18:49)
Mielos forumietės, beskaitant kitas temas supermamoj, kažkaip prisirpo toks klausimas, kada jūs skaitot, kad jau esat pora? Nuo ko tai priklauso? Kiek maždaug turi praeiti laiko nuo pažinties? Labai būtų įdomu sužinoti skirtingas nuomones  4u.gif

Na, nebuvo taip, kad jis paprase manes buti jo mergina. Kazkaip po truputi, po truputi mes vienas kita pradejome vadinti meiliais zodeliais. Paskui jo bei mano draugai pradejo mus vadinti pora ax.gif

Na, kaip cia pasakius g.gif Labai retai kada nubrezi linija, kas "va, nuo siandien tu mano vaikinas, o as tavo mergina". Viskas vyksta zymiai subtiliau.

Gana sunku tai paaiskinti. Kiekviena cia forume esanti mergina zino apie as cia sneku. Pajusti tai reikia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jurg_ita @ 2007 10 18, 10:34)
Va mes su mieluoju irgi neseniai svarstėm, kada pora tapom smile.gif Tai abu nusprendėm, kad greičiausiai nuo antrojo pasimatymo, kai už rankučių susikibom, tai daugiau ir nebepaleidom  lotuliukas.gif

Mums tai, sakyciau, menuo praejo, kada galutinai supratom, kad esame viena is tu isimylejusiu poru, kurie ne per zingsni nesitraukia blush2.gif
Atsakyti

kazkur skaiciau, kad svarbu,ar nori su tavimi kas diena buti, ar draugams parodo ir pan. O man buvo taip: matemes kas dien, jo draugus maciau kas antra diena, viskas buvo lyg ir nieko, svelnumo netruko, miegojom kartu, bet kazkokios abejones sirdy buvo. Na nesitikejau, kad paskys draugaujam, nes maniau, kad draugaujam.
Po triju menesiu, kai jis mane pagaliau isimylejo. Viskas paaiskejo. Auksiniu tapo, zodis myliu atsirado ir tiesa isklojo. Pasirodo jis visa ta laika NEMANE, kad mes draugaujame, o siaip tasomes. Tai va panos - jei myli, tai ir pasako, jei dar nezino, tai ir tyli lyg vandens i burna prisipyles. Bet gal taip ir geriau. Turejau toki, su kuriuo jau po dvieju dienu oficialiai draugavau, bet po poros menesiu paliko ir su kita draugauti eme.
Atsakyti
g.gif o gal čia nuo žmogaus priklauso... na man tai su vienu vaikinu buvo taip, kad kaip ir nesitarėm oficialiai, kad va nuo šiandien mes jau pora... tiesiog pradėjom susitikinėt, už rankučiu susikibę vaiksčiot ir pan. ax.gif blush2.gif gal būt taip paprastai išėjo, kad abu žinojom, kad norim būti kartu t.y. pora blush2.gif

o jei santykiai nėra tokie aiškūs, geriausia turbūt išeitis tiesiog pasikalbėti apie tai
Atsakyti
Sveikos,

man tai su visom rimtom draugystem panasiai gavosi. Niekas nieko nesiule, niekas nieko neklause... tik susideliodavo tokia situacija, kai kalbedavom apie kitus zmones su kuriais bendraudavom ir pasigirsdavo tokios frazes kaip: "jei jau mes kartu, tai nenoreciau, kad su juo ten vaziuotum.." arba "kodel jis tau skambina, juk dabar tu mano mergina, nebe jo"
aisku tai nelabai ir nustebindavo, nes jausdavau kad jau esam isipareigoje vienas kitam, aisku sirdyje cool.gif bet vistiek malonu pirma karta isgirst toki lyg uztvirtina santykiu statuso, nes pirma tai neisdrysciau taip susakyt ax.gif
Atsakyti
Mes per pirma pasimatyma jau pasisnekejom ir nuspresime jog jau busime pora ir ta ivyki jis uztvirtino nupirkes man minksta zaisla thumbup.gif
Atsakyti
manau kiekvienoj situacijoj skirtingai suprantama, ir labai nuo abieju zmoguciu priklauso smile.gif va as tai supratau kad mes pora, kada jis mane pakviete i draugo gimtadieni ir supazindino su visais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 02 26, 22:49)
Mielos forumietės, beskaitant kitas temas supermamoj, kažkaip prisirpo toks klausimas, kada jūs skaitot, kad jau esat pora? Nuo ko tai priklauso? Kiek maždaug turi praeiti laiko nuo pažinties? Labai būtų įdomu sužinoti skirtingas nuomones  4u.gif

nera standarto, kad po savaites, dvieju ar menesiu jau reikia draugauti smile.gif viena mano drauge su savuoju draugaut pradejo po poros dienu, as su savuoju kazkur po poros menesiu nuo pirmo susitikimo smile.gif
kaip suprasti kad jau pora? siaip tai maniau, kad dar yra islikusi ta tradicija, kad pasiulo draugaut smile.gif bent jau man taip buvo smile.gif
bet dabar cia pasiskaitinejus ziuriu, kad ir be pasiulymu draugaut pradedama g.gif bigsmile.gif
Atsakyti