Įkraunama...
Įkraunama...

Skarlatina

Dėl šviesos - kiek pamenu iš senolių pasakojimų - nuo šviesos saugodavo ne skarlatina sergančius, o tymais. Beje, taip rašo ir medicinos enciklopedijoje apie TYMUS: "akys bijo šviesos, ašaroja", "kambaryje į ligonį neturi kristi šviesa, bet užtemdyti nereikia". tongue.gif
Taigi - bobutės girdėjo skambinant, bet ne iš tos varpinės lotuliukas.gif
Atsakyti
sAKYK, GAL KURI ŽINOT AR NĖRA SKARLATINAI NUSTATYTI KOKIU NORS TYRIMŲ? Mūsų gydytoja abejoja ar tai skarlatina ar ne, nes nevisi požymiai, o darželį skarlatinos karantinas kaip tik. Paskaičius apie komplikacijas visai nejuokinga....
Atsakyti
Skarlatinai nustatyti daro šlapimo tyrimą. Plačiau pasiskaityk www.sveikas.lt.
Mano dukra sirgo, tai gėrėm 10 dienų antibijotiką ir vis tiek dar po kelių savaičių buvo ligos recidyvas, ačiū Dievui išsikapstėm be komplikacijų. Svarbu kuo anksčiau pradėt vartot antibijotikus.
Sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2006 04 06, 20:29)
Skarlatinai nustatyti daro šlapimo tyrimą. Plačiau pasiskaityk www.sveikas.lt.
Mano dukra sirgo, tai gėrėm 10 dienų antibijotiką ir vis tiek dar po kelių savaičių buvo ligos recidyvas, ačiū Dievui išsikapstėm be komplikacijų. Svarbu kuo anksčiau pradėt vartot antibijotikus.
Sveikatėlės 4u.gif



ačiū už info smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Mano Dominykui diagnozavo skarlatiną verysad.gif nuo vakar dienos jau geriam antibiotikus. Svarbiausia, kad prasidėjo nuo vėmimo(šeštadienį) ir galvojom jog tai apsinuodijimas, bėrimas prasidėjo nuo kalkliuko(pagalvojau, kad uodas gal koks užsikrėtęs įkando, nes tai užraudo) , o sekmadienio dieną pastebėjau jog visa nugarytės oda lyg marmurinė doh.gif Pirmadienį nuvedžiau pas gydytoją, padarė tyrimus, skarlatina verysad.gif Tikėkimės, kad be komplikacijų bus g.gif
Atsakyti
Mano vaikas irgi susirgo - isbertas pilvas, pirstai, raudoni delnai. Temp 38,7 C. Gydytoja sako, kad skarlatina. Bet veidas neisbertas, liezuvis irgi ne avietinis. Ar gali daugiau papasakoti, kokie buvo pozymiai? Ar buvo kvapas is burnos? Gal sakau, musu daktare maiso su kokia nors zarnyno infekcija...
Atsakyti
sveiki. As taip pat galiu jau prisijungti prie sios temos, nes neseniai mano dvynes persirgo sia liga. Pirmoji susirgo savaite anksciau. Kamavo auksta temperatura , o trecia diena isbere raudonais spuogeliais ir nusivale liezuvio gelsvos apnasos, tekejo seiles. Tad asirodo, mes susirgom ne tik skarlatina, bet ir plius herpiniu stomatitu. Gydemes 2 sav. ligoninej. Issivyste alergija vaistams- antibiotikams bei paracetamoliui. Tai temperatura musem ledu. Laimei, ji nukrito ir toleravo naujai paskirtus antibiotikus. Dar gerem priesalerginius vaistus. Ryt jau mus isleis namo. Kaip mes pasveikom, dar negaliu sakyti, nes nezinau ar bus kokiu komplikaciju. Antai dvynei viskas praeina lengviau, nes ji spejo pradeti gerti antibiotikus, todel taip stipriai neisisirgo. Linkiu kiekvienai mamytei kantrybes kol vaikutis pasveiks 4u.gif
Atsakyti
Šiandien žiūrėjau filmą apie Muchtarą, šunį. Ten veiksmas vyko apie pagrobtą kūdikį... Kažkaip išėjo kalba apie tai, kad berniukai, persirgę skarlatina, gali būti nevaisingi.
Tfu tfu tfu, niekur dar netikslinau... Kiek tame tiesos? Gal žinot?
Atsakyti
Vaje, mano mažoji susirgo skarlatina. verysad.gif Gydytoja sakė, kad ši liga vis labiau ir labiau "įsivažiuoja". Vakar maniškė buvo antra pacientė, kuriai nustatė šitą bėdą. Geria antibiotikus, gaila vargšiukės ir bijau visų tų komplikacijų, bet gydytoja sako, kad pati ligos pradžia iškart pastebėta, tad tikėkimės, kad viskas bus gerai. Ech, sėdim abi ilgam karantine...
Atsakyti
Sveiki,
mes irgi pasigavom skarlatina,temp.,angina,viduriavimas,berimas...geriam penicilina,israse gyd.5dienom,paskui darysim kraujo tyr.,liudna ziuret,silpnas,nieko nevalgo,prastai geria,tai girdau su svirkstu,nenoriu i ligonine,o skysciu reikia...as is pradziu irgi galvojau kad alergija,bet gyd.iskart pasake,kad skarlatina,nes tam budingas berimas ir simptomai,tik pas mus nesilupa padukai ir delniukai,gal cia veliau g.gif ?
Taigi,toliau gydomes ir viduriuojam...
Atsakyti
Mes irgi susirgom doh.gif Savaitgali temperatura pakilo, maniau eilinis persalimas.. verysad.gif Vakar pas gydytoja nutempiau saviske, tai sako, tai ka, skarlatina! o as apie tokia liga tik apgraibom girdejusi, bet kaip issigandau verysad.gif Apie komplikacijas visi cia tik kalba, nes bijau bandyt skaityt... Gal sakau dabar kazkokia epidemija darzeliuose? g.gif
Atsakyti
Mano mažyliai šiandien taipogi įtarė SKARLATINĄ.Labai įsigandau.Mažylė visa paberta,net visas veidelis.Bet liežuvis tai mūsų ne rožinis g.gif Kas jau sirgot,pasakykit kada turėtų pradėti luptis pirštukai ir padukai?Temperatūra pakilo iki 38 laipsnių.Jai labai niežti.Aš labai norėčiau tikėti,kad čia prakaitinis bėrimas,bet kuo toliau,tuo labiau panašu,kad skarlatina g.gif Geriam antibijotikus labai stiprius,kur užtenka tik trijų dienų kurso.Tikiuosi liga nepasitvirtins.Skambinau į darželį,sakė nieks dar nesirgo g.gif
Atsakyti