Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. vaiko mityba

Mums su miegojimu ir valgymu irgi visaip - buvau jau pora savaiciu issigandus, nes maniskis labai nenoriai valgydavo - po 40-60ml tegaledavau isiulyti, tik naktim(ir tai nevisada)- tada isgerdavo net 180ml(taciau keliasi kas 2-3val, verysad.gif ), taciau kai sunerimus nuejau pasisverti - per menesi priaugom 1100kg g.gif tai gydytoja paaiskino, kad jis elgiasi kaip suauges - kada noriu tada valgau ir labai sunerimti neverta, jei jis jauciasi ir tustinasi gerai. dar sake, kad reikia daryti didesnius tarpus tarp maitinimu, tik ne ilgiau kaip 4val, nes tada, jei vaikutis ir alkanas, jam gali pradeti skaudet skranduka, pykinti, tai jis tuo labiau nevalgys.
Atsakyti
Mums jau irgi 4 mėn. Gydytoja patarė pradėti ragauti tyreles, bet kol kas skanios neradom, jau visas baigiam išragaut, teks tikriausiai pačiai virt. nemoka mano mažė nuryt, viską velia burnoj ir stumia lauk, išsimaknojam tik abi, bigsmile.gif bigsmile.gif o naudos jokios
Atsakyti
QUOTE(lodore @ 2007 05 29, 15:04)
Mums jau irgi 4 mėn.  Gydytoja patarė pradėti ragauti tyreles, bet kol kas skanios neradom, jau visas baigiam išragaut, teks tikriausiai pačiai virt. nemoka mano mažė nuryt, viską velia burnoj ir stumia lauk, išsimaknojam tik abi,  bigsmile.gif  bigsmile.gif o naudos jokios

Tai dar palaukit savaitele,as irgi taip dariau,matau,kad dar nemoka valgyt ir palaukiau,kit sav vel pradejau duot.jie dar mazi nesupranta ka cia jiems i burnyte idejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man turbut labai sekasi, nes mano maze nuo 8 savaiciu miega nuo 21.30-22.00 iki 6-7 val. ryto. As maitinu tik savo pienu, bet ryte nusitraukiu is vienos kruties , o kita duodu, o ta pieneli geria vakare - man atrodo, kad kai vakare ji valgo, tai is kruties jau buna per dag pavargusi, kad prisivalgytu, o is buteliuko lengviau ir ji prisivalgo sociai. Be to duodu teciui pamaitinti vakare - jam patinka ta viena maitinima su ja buti - gi smagu vaika maitint... Bet miega ji super - moka pati uzsimigdyt, nes nuo gimimo taip stengemes, kad ir butu - jokiu uzmigdymu ant ranku ar savo lovoj.
Atsakyti
QUOTE(lodore @ 2007 05 29, 17:04)
Mums jau irgi 4 mėn.  Gydytoja patarė pradėti ragauti tyreles, bet kol kas skanios neradom, jau visas baigiam išragaut, teks tikriausiai pačiai virt. nemoka mano mažė nuryt, viską velia burnoj ir stumia lauk, išsimaknojam tik abi,  bigsmile.gif  bigsmile.gif o naudos jokios


manishkis tai valgo kosheles, bet CYPDAMAS ir REKDAMAS lotuliukas.gif ir suprataui del ko - ji snemoka valgyti shaukshtuku, jam reikia, kad maista svisada butu burnoj, teketu ramiai. o chia kaip maitinant buteliuku ikishtum-ishtrauktum. nervinasi baisiai.
ikishu shaukshteliu pakabintos tyres, idedu i burna, ok - nurijo - cypia, nes maisto neber! tai va ta tyrele (koks valgomas shaukshtas kol kas) valgom spiegdami, nes mama atimineja vis maista ish jo doh.gif
ishmoks..
Atsakyti
Mūsiškis labai gražiai valgo, bent jau kol kas. Pradėjom daržovienes. Valgo ir vargo nemato. ir pirktines, ir namines. Na bet stažas šiame reikali dar tik trys dienos. Žiūrėsim, kas bus toliau
Atsakyti
mano mažoji tai nuo 2,5 mėn mėgaujasi oboliuku ,po 2 savaitėliu pradėjom ragaut bananą ,o dabar su malonumu kertam tirele firmos "mažas"uobuolis su bananu tai tikrai labai skani tyrelė .vakar pabandžiau tik uobuoliu tirelę, tai ne taip skaniai valgė .o šia savaitėlę bandysim bulvės paragaut wink.gif tai mum šaukštelis yra tikras draugas ir mes labai gražiai valgom .
miegam tikrai gerai ,kad tik neprisišnekėčiau nuo 2mėn išmiega nuo 10- 11,30 iki 7-7,30. tai tikrai mamai poilsio užtenka smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune27: 04 birželio 2007 - 09:02
QUOTE(ramune27 @ 2007 06 04, 09:59)
mano mažoji tai nuo 2,5 mėn mėgaujasi oboliuku ,po 2 savaitėliu pradėjom ragaut bananą ,o dabar su malonumu kertam tirele firmos "mažas"uobuolis su bananu tai tikrai labai skani  tyrelė .vakar pabandžiau tik uobuoliu  tirelę, tai ne taip skaniai valgė .o šia savaitėlę bandysim bulvės paragaut  wink.gif tai mum šaukštelis yra tikras draugas ir mes labai gražiai valgom .
miegam tikrai gerai ,kad tik neprisišnekėčiau nuo 2mėn išmiega nuo 10- 11,30 iki 7-7,30. tai tikrai mamai poilsio užtenka  smile.gif .


ash tai sakiau, vaisiu duosiu po mesos ivedinejimo (koki 7men), veliausiai. paskui buna, kad nevalgo darzhoviu tyres - saldziosios tyres gi daug skaniau..
Atsakyti
Man tai įdomu nuo kada galima duoti sulčių? Draugė sakė, kad galima nuo trijų mėn. duot morkų sulčių po šaukštelį 4u.gif Bet dar nedaviau, galvoju pasiklausiu pas gydytoją, nors ji nelabai ką pataria, bet gal žinos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 10, 21:12)
Man tai įdomu nuo kada galima duoti sulčių? Draugė sakė, kad galima nuo trijų mėn. duot morkų sulčių po šaukštelį 4u.gif Bet dar nedaviau, galvoju pasiklausiu pas gydytoją, nors ji nelabai ką pataria, bet gal žinos biggrin.gif


Hippas pradeda nuo 4 men. duoti sultis smile.gif bet as vis dar nedaviau, nes mazius geria vandenuka
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 06 11, 08:28)
Hippas pradeda nuo 4 men. duoti sultis  smile.gif bet as vis dar nedaviau, nes mazius geria vandenuka



O savo spaustų ir atskiestų negalima dar? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 05 29, 18:29)
Tai dar palaukit savaitele,as irgi taip dariau,matau,kad dar nemoka valgyt ir palaukiau,kit sav vel pradejau duot.jie dar mazi nesupranta ka cia jiems i burnyte idejo mirksiukas.gif


Palaukėm ir vis tiek neišmokom tongue.gif Nupirkau žinduką su didele skyle ir valgom košę per buteliuką, va taip va pietaujam bigsmile.gif
Atsakyti